[REFACUTA] Reclamatie Andy

Moderators: Floppy, Mr.Teacher, deko1

Locked
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

12 Feb 2014, 23:19

Nume reclamant : fH
Numele adminului reclamat : Andy
Motiv : Kick la codati, luarea deciziilor gresite.
Dovezi :
Image
Image
Image

Aceasta este a-2-a oara cand se intampla astfel de evenimente sub ochii mei cu adminul Andy. Prima oara n-am recurs la reclamatie si i-am explicat in scris cu speranta ca pe viitor va sti cum sa actioneze asupra unui codat si ca s-au invatat regulile pe serverul GODZ. Are in curand de 1 luna si jumatate admin dar nu te milogesti de un codat sa iasa daca tu nu esti capabil de a actiona asupra lui. Nu sunt vreun erou. Cand apare fH pe server nu inseamna ca pot salva lumea, si restul adminilor va puteti culca pe-o ureche. "Lasa ca-i fH pe server, face el treaba". Daca nu sunteti capabili pentru o astfel de functie, de ce va mai inscrieti la concurs ? Pentru ca primiti admin moca in functie de kills ? Skill de Rambo ? Functia aceasta nu este pentru oricine si nimeni nu s-a nascut invatat. Dar daca iti explica un om odata, vezi de-a lungul timpului cum procedeaza si alti admini, tu faci tot cum stii, atunci stati linistiti in bancutele voastre si lasati de-o parte PM-urile la adresa lui Lucian.
Image
© 2004-2017
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

12 Feb 2014, 23:23

Da Bun admin :)) nu Avem nevoie de Admini ca El, Pro Suspend
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

15 Feb 2014, 09:46

Poate nu sunt in masura sa comentez aici, insa, acest fapt vine sa intareasca ideea de a etaja adminele in asa fel incat cei ce intra in posesia lui "accidental" sa constientizeze responsabilitatea si puterea pe care o are pe server.
Sunt convins ca adminul Andy nu stie de comanda amx_help, care consider ca ar trebui consultata odata cu regulamentul adminului, innainte de a face cerere de hack.
Retrogradarea in grad cred ca ar fi binevenita, dar cred ca avem nevoie de toti adminii care mai frecventeaza serverele comunitatii.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

15 Feb 2014, 21:07

Din cate am inteles de la el problema lui la respectiva data era ca nu avea acces la comanda "amx_hack" , acum i am dat acces si la aceasta comanda in speranta ca o va folosi ..pentru a pedepsi codatii pe care...vad ca totusi ii recunoaste.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
Locked