Reclamatie MafiotuG1

Moderators: Floppy, Mr.Teacher, deko1

User avatar
O.G. SWAT
New Member
New Member
Posts: 46
Joined: 16 Jan 2012, 16:45

04 Apr 2012, 22:45

Owen ,respectivul ALX este adminul Dinamo de pe 3 servere din comunitatea G1 deci te rog sa nu mai faci afirmatii nefondate la adresa lui.
Pana una alta nu mai posta decat daca ai dovezi clare care nu te incrimineaza cum a spus si tzep pana nu vii cu dovezile efectuate in urma comenzii amx_hack #x-ulescu# nu avem ce discuta !!!
PE DATA AVIATOARE ::::OK?

okkkkkkkkkkkk
Last edited by O.G. SWAT on 05 Apr 2012, 16:28, edited 1 time in total.
User avatar
aLx
Member
Member
Posts: 397
Joined: 19 Mar 2011, 22:03
Location: Iasi
Contact:

04 Apr 2012, 23:24

O.G. SWAT,nu sunt admin pe Godz,ci pe One,dar ca de obicei le incurci si nui nimic :D ,Owen esti obligat sa citesti regulile forumului/servarului pe care esti nevoit sa le respecti si sa folosesti in prealabil comanda amx_demo inainte de a da hack,cu astea fiind spuse sunt foarte sigur ca daca ai citit aceste reguli iti vei da seama si singur ca minti,"imi pare rau dar am reinstalat cs-ul" replica faimoasa.
Ps: Cum ziceam si mai devreme minti,daca ai fi fost cu adevarat corect si sincer ai fi postat tot ce ai fi gasit in cstrike legat tine pentru a iesi cu basma curata,atat am avut de zis.
Fan declarat a lui fH si T-z3P
User avatar
TDK
Junior Member
Junior Member
Posts: 66
Joined: 31 Oct 2011, 14:46

05 Apr 2012, 22:15

Auzi la el : te stiam cu coduri,abia asteptam sa iei hack,swat sa stii ca prin afirmatia facuta de tine,rezulta ca esti un magar,deoarece tu in loc sa ii faci demo,sa vb cu luci,sa faci orice ti-ar sta in putinta sa dovedesti ca are coade,tu te bucuri ca i-o dat unu hack cand nu avea adminu pus,si apoi incepi sa-l critici.
Daca omul joaca bine asta inseamna ca are coade?Sa mor eu sunteti penibili,daca e mai bun ca tn repede are coade,hai sa-i facem ceva...asta e pur si simplu o ciuda creata din neputinta de a-l intrece.
Iar legat de tine alx,ce pot sa zic...se mai intampla sa reinstalezi steamul(si cs-ul totodata),si sa uiti ca ai dovada care-l incrimineaza pe respectivul admin care a dat hack,fix in folder...nu mai fi tu legiuitorul din umbra ca nu esti perfect si ar fi o ipocrizie din partea ta sa zici ca nu ti s-a intamplat.
Atat am avut de zis,nu-mi dati reply ca nu va raspund.(desigur daca da reply Lucian voi raspunde)
Edit* eu nu inteleg o chestie,Voi ce p*la mea va bagati in seama?Mai ales Swat,sari asa agresiv la gatul lui,lasal pe tzep/luci sau pe oricare dintre moderatorii forumului sa-si faca treaba...nu mai fi tu Capitanul America,care imparte dreptatea in stanga si-n dreapta.Cat despre alx...tu esti ca un fel de papagal care repeta tot ce zice swat,si incearca sa-i dea dreptate.
Va rog abtineti-va pe viitor.
Un admin de 12 ani pe nume bartez[tw] mi-a dat SLAP FARA NICIUN MOTIV iar eu i-am zis doar dute in **** mati !!!
Apoi mi-a dat amx_hack
User avatar
aLx
Member
Member
Posts: 397
Joined: 19 Mar 2011, 22:03
Location: Iasi
Contact:

05 Apr 2012, 23:57

Posibil sa fie cum zici tu tdk,dar totusi daca 2 admini zic ca el are cod si pe deasupra ca are doveti in pc-ul lui despre el ca este curat ca lacrima,care din greseala lea sters,ce concluzie ar trebui sa trag/tragem atunci?Iar eu i-am dat dreptate lui O.G. SWAT,pentru ca il stiu foarte corect si nu pentru ca sunt papagal,dar cum a zis el mai sus fara probe nu putem face nimic iar Owen ramane pana la urma la fel de codat ca si ceilalti care au fost prinsi pana acum.
Fan declarat a lui fH si T-z3P
User avatar
OweN
New Member
New Member
Posts: 11
Joined: 04 Nov 2011, 16:22

06 Apr 2012, 20:06

Caz inchis...eu zic sa nu va mai certati atat pe tema asta...mi-am dat seama ca nu trebuie sa bag in seama pe oricine...asa ca nu ma intereseaza ce credeti voi despre mine important e ca stiu eu cine sunt...App sunt o persoana foarte corecta...va asigur ca daca aveam cod mai aveam curaj sa scriu pe forum?

P.S. O.G. SWAT are ciuda pe mine ca prin luna noiembrie jucam pe server si era el si cu O.G. yo!!! si vorbeau ca la usa cortului si i-am dat gag lui SWAT de asta nu ma sufera el...app cum am zis mai sus m-a si amenintat (asta doar ca sa vedeti ce tip de om e)...dar cum a spus si alx sunt sigur ca e foarte "corect" si el...bravo!!!
Post Reply