Reclamatie MafiotuG1

Moderators: Floppy, Mr.Teacher, deko1

User avatar
OweN
New Member
New Member
Posts: 11
Joined: 04 Nov 2011, 16:22

03 Apr 2012, 22:46

nume jucator : M0nteS
server: godz.g1.ro
harta: fy_snow
admin reclamat: MafiotuG1
motivul HACK-ului : AIM (dupa cum puteti vedea)

pe data de 03/04/2012 - 23:00:56 am primit hack pe numele M0nteS de la adminul MafiotuG1.
jucam pe fy_snow si eu eram tero (singurul in viata de la mine din echipa) vs 4 ct si le-am dat la toti head. Motivul banului a fost aim. Totusi MafiosuG1 nu mi-a facut nici o poza, nu s-a uitat pe mine, nu a facut demo nu am primit blind; asta pentru ca in secunda 2 dupa ce l-am omorat am primit hack (pe steam). Il am martor pe jucatorul "damigeana" + un screen de pe mapa precedenta

As dori ca respectivul admin sa fie sanctionat.

MULTUMESC!!!
User avatar
O.G. SWAT
New Member
New Member
Posts: 46
Joined: 16 Jan 2012, 16:45

03 Apr 2012, 23:25

iti doresti degeaba nu e prima data cand ei hack pentru cod pe steam .Stai cuminte si da un reinstal la steam respectiv la ip-ul rutabil!!!

P.S. GG Mafiotule de cand asteptam sal punishezi
User avatar
T-z3P
Site Admin
Site Admin
Posts: 497
Joined: 09 Feb 2011, 15:41
Location: Iasi
Contact:

04 Apr 2012, 10:32

@ OweN: baga aici demo + pozele care ti se fac la hack si apoi mai vorbim.
Image
By nero (3 martie 2011) :
"Daca nici asta nu are cod la cum ii bruiaza tinta si la cum ii stie el pe toti,
eu ma arunc de pe BCR-ul din podul ros..."
Image
User avatar
OweN
New Member
New Member
Posts: 11
Joined: 04 Nov 2011, 16:22

04 Apr 2012, 11:47

@ O.G. SWAT - Defapt e prima data cand i-au hack. Stiu ca tu ti-ai fi dorit sa dispar cu totul de pe server din simplul motiv ca (nu stiu) nu iti place numele meu?
@ T-z3P - Mda la faza asta am fost cam prost ca dupa ce am luat hack am dezinstalat si reinstalat cs-ul fara sa salvez poza si demoul.
User avatar
O.G. SWAT
New Member
New Member
Posts: 46
Joined: 16 Jan 2012, 16:45

04 Apr 2012, 12:20

Sorry fara dovezile care te absolva de orice vina nu ai unban.o zi buna!!!
User avatar
OweN
New Member
New Member
Posts: 11
Joined: 04 Nov 2011, 16:22

04 Apr 2012, 12:53

Multumesc de "intelegere". salut
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

04 Apr 2012, 14:16

scuze ca intervin si eu aci tu cu Numele de M0nteS joci cu coduri si cand vezi ca treaba nu merge iti pui numele de admin si rezolvi treaba aveai si un demo de la mine in jocul tau dar am niste poze ca tu faci reguli dupa cum vrei dai ban ca nu iti covine tie ceva daca este nevoie postez si pozele ca le mai am in pc tie ar trebui warn sau remove la admin pe parcus sa iti intre in cap:X si mai Citeste Regulamentu de pe forum atat am pt tine de spus sper sa intelegi ce am zis
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
OweN
New Member
New Member
Posts: 11
Joined: 04 Nov 2011, 16:22

04 Apr 2012, 20:06

danutz poate ai dreptate...sunt paralel cu adminul/forumul...am luat admin pentru ca inainte aveam aceiasi problema...primeam ban aiurea si un alt admin si anume j37smiley daca mai joaca pe server asta nu stiu..m-a sfatuit sa imi i-au admin (nu pt a admina ci pentru a avea imunitate la hack) Daca tu ai demo si poze cu mine avand coade chiar te rog sa le postezi :) daca tot sustii ca jucam codat. Aa apropo daca cineva joaca bine asta inseamna instantaneu ca are coade? Cunosc mai multi care au luat ban pe godz degeaba pt ca joaca bine nu pt ca ar fi codati. Si din cate am observat numai astia slabi comenteaza gen " X este codat"(se baga si ei in seama) va frustrati chiar asa tare? Sper sa nu va suparati ca am zis asta.....sau adevarul doare?


P.S. nu mi se pare corect ca unii care chiar sunt codati si primesc hack reinstaleaza frumos cs-ul si dupa intra iar cu sau fara coade asta nu ma intereseaza. Dar eu care am luat ban pe steam cam nasol-de aia mi-am si luat steam ca sa joc mai bine-daca aveam intentia sa joc cu coade puteam juca lejer si non-steam.

oricum bafta in continuare
User avatar
aLx
Member
Member
Posts: 397
Joined: 19 Mar 2011, 22:03
Location: Iasi
Contact:

04 Apr 2012, 20:34

Owen ti-ai luat admin ca sa nu mai iei hack,deci te sfatuiesc sa il folosesti sau tu nu vrei admin-ul suspendat pentru ca joci cu cod.
Ps: Te dai singur de gol si oricine stie ca ti se face demo si poze in cstrike,in plus tu cred ca ai citit regulile forumului si stiai asta deja.
Fan declarat a lui fH si T-z3P
User avatar
OweN
New Member
New Member
Posts: 11
Joined: 04 Nov 2011, 16:22

04 Apr 2012, 21:09

alx sincer nu am prea inteles cam nimic din ce ai spus....cu ce sa ma dau de gol? ce legatura au demo-ul si pozele din cstrike? ???

si in legatura cu adminul care e treaba? esti cam sigur pe tine in ceea ce zici chiar daca tu nu stii despre ce e vorba:D

PS iar sunt facut codat de unul care nici nu ma cunoaste...sau daca ma cunoaste si e sigur ca eu joc codat de asemenea alx te rog sa postezi demo sau poze ca sa dovedesti ca sunt codat....sau te plictiseai si ai zis sa te mai bagi si tu in seama?
Post Reply