Reclamatie OM RAU alias adminul Creative

Moderators: Floppy, Mr.Teacher, deko1

User avatar
Andreeeee_____;*
Junior Member
Junior Member
Posts: 136
Joined: 24 May 2014, 12:43
Location: Satul cu salcii :)

08 Jan 2016, 14:34

Nume reclamant : Audrey-senpai
Numele adminului reclamat : Creative
Motiv: Limbaj
Dovezi : Image
Ip (doar in cazul in care nu ai ip dinamic) : -
Ora si Data (doar in cazul in care ai luat hack): -
I wanna drown in literature and forget I actually exist.
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

08 Jan 2016, 14:59

Eram de fata.Creative nu are nici o scuza.Nu tin partea nimanui,dar a provocat la maxim .Am vrut sa i dau eu hack,dar a iesit imediat.Asa ceva nu se face!
A fost un cuvant din partea lui Audrey " prostut",datorat tot provocarilor,dupa care, Creative, a inceput sa spuna ce se vede in print.

Doar prin prisma comportamentului lui ,nu e demn de functia de admin.

Din partea mea are admin sters defintiv.
Luci,daca esti de alta parere....
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
susp3kt

08 Jan 2016, 15:10

sh eu era atunci dar na...probele sunt destul de clare
decizia ii apartine lui lucian
restul no comment
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

08 Jan 2016, 15:26

Suspect,stii tu...prieteni in afara serverului ,dar cand cand vine vorba strict de ce se intampla aici...
Plus ca a zis cu gura lui ca nu mai vrea admin.
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
susp3kt

08 Jan 2016, 17:24

da man nu am zis nimica
a gresit plateste...
sh nu ma lua repede om rau ce esti....esti om hain ...ca nu ma pierd :D
User avatar
gabitu
Junior Member
Junior Member
Posts: 107
Joined: 19 Jan 2015, 13:16

08 Jan 2016, 17:31

pro remove
User avatar
CreatiVe
Banned
Banned
Posts: 2
Joined: 08 Jan 2016, 19:37

08 Jan 2016, 19:41

Sincer m-am plictisit de figurile tale audrey :) (KLAPS DEGEABA II TII PARTEA) . Dimineata ea si cu adminul gabitu m-au facut la psihic timp de 1 ora si-au batut efectiv de mine :) . Si nu am mai avut rabdare iar cand ai intrat tu si ai prins conflictul ea a inceput cu jignirea "PROSTULE" nicidecum "prostut" :) si nu am mai avut rabdare si am vb si eu cum m-a dus capul in momentul acela :) . Da stiu trebuia sa fac eu primul Reclamatie :) doar ca eu nu am 12 ani ca ea ... MS Puteti sa stergeti adminul nu mai am nevoie !

-- 08 Jan 2016, 19:46 --

Iar voi audrey si gabitu nu aveti ce sa ma invatati pe mine la jocul asta ... :) povesteste tot audrey :) ...totul a plecat de la ei , erau spect amandoi si erau 3 codati pe serv care a trebuit sa le fac demo la toti si sa le dau si hack . iar ea a zis ca nu am facut demo si ne-am certat 1 ora pe tema asta iar eu am facut DEMO !!!! am si poza daca te intereseaza audrey !
susp3kt

08 Jan 2016, 19:54

luci poate sa uite in "logo" sh vede ce sa intamplat
eu sunt neutru nu tin cu nimeni
cine a gresit plateste
User avatar
Andreeeee_____;*
Junior Member
Junior Member
Posts: 136
Joined: 24 May 2014, 12:43
Location: Satul cu salcii :)

08 Jan 2016, 21:01

CreatiVe wrote: si nu am mai avut rabdare si am vb si eu cum m-a dus capul in momentul acela :) . Da stiu trebuia sa fac eu primul Reclamatie :) doar ca eu nu am 12 ani ca ea ... MS Puteti sa stergeti adminul nu mai am nevoie !
Sa lasam drama si circul la o parte, nu...? Totusi, suntem oameni cat de cat cizelati, maturi ..sau ma insel? Daca ai probleme familiale sau sociale, te rog frumos, nu le adu si in comunitatea aceasta. Daca nu stii sa-ti controlezi apucaturile, te-as ruga din tot sufletul sa faci un consult medical, ca nu strica... e destul de ieftin, in jur de 10-15 lei consultul.

Ce treaba au vorbele tale cu reclamatia adresata tie? Esti total pe langa subiect.
Image

Problemele celelalte legate de modul tau de a admina si de asa-zisa experienta in joc vor fi "tratate" la momentul potrivit, ca nu au nicio legatura cu topicul facut de mine.

Daca sunt alte argumente din partea celorlalti, aveti libertatea. Eu am spus ce-am avut de zis.
Last edited by Andreeeee_____;* on 08 Jan 2016, 21:36, edited 2 times in total.
I wanna drown in literature and forget I actually exist.
User avatar
CreatiVe
Banned
Banned
Posts: 2
Joined: 08 Jan 2016, 19:37

08 Jan 2016, 21:07

Deci tu in continuare ma insulti :) .

-- 08 Jan 2016, 21:10 --

FUTUTI MORTII MATI DE LESINATA IAR MI-AI DAT DESTROY FUTUTI FAMILIA MATI ITI RUP GURA IN RANITII MATI DE FRANTA !!!!! SA VORBESTI FRUMOS DE FAMILIA MEA IN RASA MATI DE COPILA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-- 08 Jan 2016, 21:12 --

LESINATA PULII MELE

DanuTz : Un cadou - Ban pe Forum
Post Reply