Jucam Dupa regulile Lui OweN

Moderators: Floppy, Mr.Teacher, deko1

Post Reply
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

31 Mar 2012, 19:04

Nume reclamant :danutz *
Numele adminului reclamat : OweN [nume de jucator : M0nte]
Motiv : motiv ban pt ca nu a respectat regulile lui Owen si pt asta ban pai ori e FREE GAME ori luam ban pt ca nu respectam legea lui
Dovezi : Pozele care ti se fac o data cu hack ul si demo aferent, gasite in folderul counterstrike/cstrike...la TINE in calculator.
aici sunt 3 Poze Dovezi
Image
Image
Image
Ip (doar in cazul in care nu ai ip dinamic) :
Ora si Data (doar in cazul in care ai luat hack):
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
TDK
Junior Member
Junior Member
Posts: 66
Joined: 31 Oct 2011, 14:46

06 Apr 2012, 17:37

Si,care ar fi "legile" lui? nu prea am inteles din printuri
Un admin de 12 ani pe nume bartez[tw] mi-a dat SLAP FARA NICIUN MOTIV iar eu i-am zis doar dute in **** mati !!!
Apoi mi-a dat amx_hack
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

06 Apr 2012, 18:33

jucatoru care a luat ban la omorat cu arma pe Montes[Owen] si de asta ia dat ban s uitete bine in printuri daca este pretenul tau imi pare rau dar nu trebuie sa jucam cum vrea el la lama sau la arma cand vrea el si cand nu
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
TDK
Junior Member
Junior Member
Posts: 66
Joined: 31 Oct 2011, 14:46

06 Apr 2012, 18:42

Acuma am inteles ce ai vrut sa zici,si iti dau dreptate,indiferent ca e prietenul meu sau nu,asta nu inseamna ca nu poate gresi.
Un admin de 12 ani pe nume bartez[tw] mi-a dat SLAP FARA NICIUN MOTIV iar eu i-am zis doar dute in **** mati !!!
Apoi mi-a dat amx_hack
User avatar
OweN
New Member
New Member
Posts: 11
Joined: 04 Nov 2011, 16:22

06 Apr 2012, 19:33

mda....dc nu ai facut si printuri cand majoritatea playerilor ziceau sa jucam fara arme si l-am rugat pe respectivul de 3 ori sa lase arma?... cu niste printuri poti face pe oricine sa inteleaga orice :D ;). Daca voi preferati sa jucati freeplay ca meltenii si nu fairplay ca o comunitate nu aveti decat...Unii joaca pentru a demonstra cat de buni sunt, iar altii de placare...eu fac parte din categoria celor care joaca de placere de aceea am reactionat asa.

P.S. recunosc am gresit...trebuia kick nu ban :( , dar suntem oameni si gresim pentru a invata.
User avatar
aLx
Member
Member
Posts: 397
Joined: 19 Mar 2011, 22:03
Location: Iasi
Contact:

06 Apr 2012, 21:18

Foarte bine spus,dar pe viitor sa fii mai atent.
Fan declarat a lui fH si T-z3P
User avatar
OweN
New Member
New Member
Posts: 11
Joined: 04 Nov 2011, 16:22

06 Apr 2012, 21:32

multumesc de intelegere
Post Reply