Reclamatie pafy

Moderators: Floppy, Mr.Teacher, deko1

Locked
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

19 Nov 2015, 22:42

Nume reclamant : fH
Numele adminului reclamat : sukaru
Motiv : Ban fara a se folosi comanda pentru demo. Ban eronat pentru care reclama ?
Dovezi : Faptele s-au intamplat aseara.

Image
Zimi cand ai dat tu demo acestui jucator ? Banul a fost dat la ora 22:48, din 18.11.2015.

Image
Image
Zimi si acest jucator unde a folosit reclama ? In nume nu vad nici o reclama, iar acesta este chatul omului: http://stats.g1.ro/hlstats.php?mode=cha ... ayer=23906. Imi zici unde este reclama ?
Image
© 2004-2017
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

19 Nov 2015, 23:22

Nu vad nici imaginile ,nici chatul.Nu stiu de ce...

Oricum eu am spus mai demult ca el nu foloseste comanda de demo la niciun hack dat.Am urmarit chestia asta in stats,si la niciun hack nu a dat demo.Da lui nu i trebuie la hack pt reclama si no.ss

PS: Traiasca boostul!! De asta n am vrut eu sa dau pe godz !
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
paf
Banned
Banned
Posts: 71
Joined: 29 Mar 2015, 15:03

20 Nov 2015, 07:35

Auzi floppy astia care faca reclama pe server cu alte servere la astia se dau ban care sti regulamentu mai citeste odata regulamentu! eu stau tot timpu pe server crede-ma ca stiu mai bine ca tine :)
Vezi cand mergi pe drum daca esti beat fi atent data viitoare sa nu mai cazi jos ca te lovesti urat :)
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare :)
User avatar
TDK
Junior Member
Junior Member
Posts: 66
Joined: 31 Oct 2011, 14:46

20 Nov 2015, 09:30

Nu le mai da destroy la strainii care fac reclama!!!
Da-le ban 1 ora, 2 ore, 6 ore dar nu destroy ca unii au cs-ul bindat de pe alte servere. NU ITI BATE JOC DE BOOST ca-i sperii pe toti cu destroy-uri pe baza de reclama si limbaj.
Un admin de 12 ani pe nume bartez[tw] mi-a dat SLAP FARA NICIUN MOTIV iar eu i-am zis doar dute in **** mati !!!
Apoi mi-a dat amx_hack
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

20 Nov 2015, 09:40

Cand ajung acasa schimb hostul pt imagini. Paf nu te da cocos ca nu esti. Paf playerul acela s-a conectat cu nickul G1.ro player [500], iar in chat nu vad sa fi facut reclama. Deci care a fost probl ta domnule admin care pretinde ca stie regulile ? Nu-i probl o sa se vada pozele cand ajung acasa.

Edit: Am schimbat hostul la imagini.

@TDK
Slava cerului i s-a ridicat accesul de hack, dar cand incepe sa dea banuri in stanga si in dreapta dupa "judecata" lui, putem sa facem pipi pe el de boost.. si bani dati degeaba.
Image
© 2004-2017
User avatar
TDK
Junior Member
Junior Member
Posts: 66
Joined: 31 Oct 2011, 14:46

20 Nov 2015, 13:52

Cand intra jucatori care fac reclama le dai gag 10-20 min sau cat vrei tu, le schimbi numele daca au reclama in nume. Nu le mai da permanent pentru ca ar trebui sa banezi jumatate din boost. Asta este, n-avem ce-i face.
Invatati sa nu mai dati permanent sau destroy pentru orice prostie, executati comenzile mai cu mila chiar si daca te injura de toti sfintii; + amx_demo obligatoriu.
Is curios ce masuri s-au luat in privinta asta.
Un admin de 12 ani pe nume bartez[tw] mi-a dat SLAP FARA NICIUN MOTIV iar eu i-am zis doar dute in **** mati !!!
Apoi mi-a dat amx_hack
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

20 Nov 2015, 17:51

TDK nu intelegi ca acest jucator nu a facut in nici un fel reclama (in nick se vede cum s-a conectat si in chat nu a zis nimic; am pus link) si vreau sa imi explice reclama pe care a vazut-o ? Plus unde-i folosirea comenzii pentru demo la celalalt jucator ?
Image
© 2004-2017
User avatar
paf
Banned
Banned
Posts: 71
Joined: 29 Mar 2015, 15:03

20 Nov 2015, 18:46

Ala cu g1.ro prima data o intrat cu reclama si dupaia si-a schimbat numele in g1.ok TDK am inteles varianta am incheiat subectu. si demo la igor avea wall ca am stat eu pe el 5 runde si se uita prin perete la ei stai linistit floppy ca cunosc wall si aim nu-ti fa tu griji joc de 10 ani cs.
Vezi cand mergi pe drum daca esti beat fi atent data viitoare sa nu mai cazi jos ca te lovesti urat :)
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare :)
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

20 Nov 2015, 19:41

14 - Adminii sunt obligati ca inaintea fiecarui ban sau hack dat unui codat sa utilizeze in prealabil comanda amx_demo.
2. Comanda "amx_demo"

Inainte de comanda "amx_hack" sau "amx_banip" , trebuie sa utilizezi OBLIGATORIU comanda "amx_demo" , comanda care face un demo IN CALCULATORUL CELUI ACUZAT DE COD , in caz de reclamatie trebuie sa aduca aici pe forum acel demo plus pozele care se fac automat o data cu comanda "amx_hack" , adminul care a dat "hack" , si nu a utilizat inainte comanda amx_demo risca remove.
Lucian ?
Image
© 2004-2017
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

20 Nov 2015, 20:19

" 14 - Adminii sunt obligati ca inaintea fiecarui ban sau hack dat unui codat sa utilizeze in prealabil comanda amx_demo. "

Nu am vazut nici un demo in logo la server...nu te incurci tu cu regulamentul nu ?

Legat de banurile sau hack urile pentru reclama pe care le dai inutil...pe langa jucatorul de mai sus postat de Fh care nu avea nici o treaba cu reclama nust de ce i ai dat hack am mai gasit unu care tot asa i ai dat hack pentru reclama INUTIL si anume jucatorului Cineva!!! :

Ultimul warn de 3 zile paf , iar daca dupa asta mai calci aiurea am sters adminul din baza de date...fara dreptul de a mai lua alt admin in aceasta comunitate.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
Locked