Reclamatie

Moderators: Floppy, Mr.Teacher, deko1

User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

23 Jun 2015, 10:08

Pe langa reclamatia de kick ,era si vorba de limbajul unui rcon,care se presupune ca ar trebui sa fie un exemplu pentru ceilalti admini cu grad mai mic.Se trece de fiecare data cu vederea limbajul si jignirile lui paf ,in cazul asta : "esti idiot tare",si se pune accent mai mult pe greselile involuntare a celorlalti ,in cazul asta ,cea a lui Reson.
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

23 Jun 2015, 11:21

@anitprosti Nu ma conectam cu nicku de admin mai omule.Paf ala mi-a schimbat numele in talent, iar acest nick este rezervat pe serverul godz.g1.ro. De aia scria Invalid pass.Nu te mai baga in seama daca esti asa de incompetent.
PLUS ca daca te-ai fi uitat in a doua poza ai fi observat ca mi-am schimbat numele in resoN. si ca prin minune nu mi-a dat kick.E greu sa te uiti la o imagine si sa intelegi ceva nu Antiprosti?
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

23 Jun 2015, 14:45

Sa zicem ca ti a dat kick dar sincer nu mi se pare o abatere extraordinara lucru asta...nu mai uit in logo urile serverului doar pt un kick.
Cuvantul "idiot" nu este un cuvant pentru care sa iei remove.
Warn pentru reason pe forum.
Daca vii cu o reclamatie sa fie fondata data viitoare.

Klaps : Luci, acum sincer..... Cand e vorba de paf nicio abatere nu e abatere,tot ce face el e corect. Kickul nu e abatere,cuvintele jignitoare nu mai sunt o abatere,nimic nu mai este abatere cand vine vorba de el. Hai sa dam toti kickuri,si sa vorbim cum vorbeste el ca doar nu e o abatere. Serios acum,se vede clar ca nu esti impartial si ii tii partea.Scuze ca m am bagat peste TC ,dar chestiile astea trebuiau spuse,chiar daca o sa te deranjeze.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

23 Jun 2015, 15:53

Nu pot scoate adminele pentru motive din burta ,provocate sau ca vrea adminul x sau y sa il scot decat daca sunt probe solide in acest context.
Hai sa fim corecti si sa nu mai punem aspect pe afinitati sau antipatie.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
Locked