Remove pt paf!!!

Moderators: Floppy, Mr.Teacher, deko1

Remove Paf ?

Poll ended at 25 Jun 2015, 21:57

Da
14
88%
Nu
2
13%
 
Total votes: 16
User avatar
Vlad Vega
Member
Member
Posts: 250
Joined: 15 Feb 2014, 09:56
Location: Bad Bevensen / Germany
Contact:

16 Jun 2015, 19:37

asa... observ ca am cam exagerat cu pafy, aseara cand am intrat, am intrat doar sa-l tachinez pt ca eram cam matol, in capul meu ma gandeam ca ar putea face un gest aiurea, cu toate ca nu m-am gandit si la cuvintele mele.... imi pare rau. Nici nu stiu dc am reclamat...
Am cateva printuri pe care nu le gasesc dar o sa le caut si o sa le postez, sa vada toata lumea ca pafy nu e calugar inca. Problema e ca "domnul" pafy se credea zeu pt ca avea tata lor, si-a pus high doar ca sa vad eu "cica" ca nu mai am admin, ci slot :)) si mai multe.
Vally, fat frumos si calare si pe jos. Nu-mi amintesc sa te fi jignit vreodata.. acuma ce ai zis tu, pur si simplu nu ma intereseaza. Stii cum e.., ciobanii se simt frustrati si cand au o stare proasta, incep sa-i bage pe toti in aceeasi oala, facandu-i ciobani pe altii.


Lucian: Am dat hack pt limbaj, pe chat nu se vede nimic care m-ar fi facut sa dau hack, degeaba nu i-am dat, ar fi facut reclamatie nu?
Se poate verifica admin chat? O sa ma uit pe printurile mele, poate am salvat acel limbaj..


Am cautat acum pe chat tot ce am vorbit cu paf, ieri intre orele 11, 14 si culmea, paginile se intrerup...
la pagina 47 este data de 15.06.2015 http://stats.g1.ro/hlstats.php?mode=cha ... e1&page=47 iar la pagina 48 este data de 08.06.2015 http://stats.g1.ro/hlstats.php?mode=cha ... e1&page=48 deci lipseste 1 saptamana..
E normal asa, sau doar am visat ca ieri am jucat cs, pe godz cu melina, admin Abcdmobra si pafy? intre orele 10, 11 - 13,14
Viitorul aparține celor care cred în frumusețea viselor lor!
Image
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

16 Jun 2015, 20:46

Vally daca nu stii despre ce e vorba ia si calmeaza-te.Acest admin are greseala peste greseala si tot noi suntem cei sanctionati.Si apropo eu vorbesc NU aiurea pur si simplu imi exprim ideile, poti sa o faci si tu sau tie teama de ban pe forum?
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

17 Jun 2015, 06:19

Iti spun eu ca hack ul ala pt limbaj a fost incorect dat.
Daca se mai intampla sa dai aiurea hack accesul tau la aceasta comanada poate ridicat temporar sau definitiv asa ca ai grija ce faci pe viitor matol sau treaz.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
Antiprosti
New Member
New Member
Posts: 21
Joined: 13 Jan 2012, 00:10

17 Jun 2015, 06:45

Extraordinar ce se intampla.
Vlad vega intra pe server lemn , da hack aiurea la un player cu toate ca pe server sunt maxim 5 omuleti...sufera cu adminul highlander si tot el vine sa faca reclamatie ca a primit kick?

Apoi vine reason ale carui posturi de mult le ignor pentru ca se stie ca e un catel care se gudura dupa cei puternici....si zice pro warn...crezand ca asta va schimba ceva.

Respect pentru Teachear si Vally care au ramas intransigenti in deciziile luate.
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

17 Jun 2015, 09:57

@Antiprosti Nu te mai baga in discutie ca se vede ca nu stii despre ce e vorba.Si ai grija cu limbaju gen "catel care se guruda dupa cei puternici" ca nu suntem de aceeasi varsta plus ca eu nu te-am vazut niciodata pe godz sau pe vreun alt server al comunitatii.Calmeaza-te si ia si mai citeste o data toate posturile poate intelegi si tu ceva.
User avatar
Ru$h
New Member
New Member
Posts: 39
Joined: 23 Feb 2011, 20:42

17 Jun 2015, 10:03

Scuze ca m-am bagat la sectiunea asta, chiar daca nu am acces pe godz, dar telenovela se intinde mult, nu credeti?Daca stiti ca singura solutie e o dovada clara cu greselile lui paf, de ce nu asteptati pana o comite, la fel cum s-a facut pe titi.Strangeti ceva dovezi cand face o fapta aiurea, dar nu cand greseste si dupa se scoate prin altceva(dupa cate ati vazut, se compenseaza una rea cu una-doua bune).
In ceea ce-l priveste pe qusirr si hack-ul luat(ca vad ca-l impinge reson si pe el), din cate am citit si eu si voi...el a jucat cu alt nume pana sa i se faca poze, respectiv nume de player fara accese de orice fel, ci doar cu dreptul de a juca fara prostii.Inteleg, nu a stiut unde ii sunt pozele, am patit si eu pe steam, dar stiti ca paf nu are mintea necesara sa ajute pe careva si presupun ca abia se descurca sa gaseasca pozele de pe valve.
La fel ca pe titi, dupa cum ati vazut, nu-l suporta nimeni, dar s-a rezolvat cu calm si niste(multe) vorbe urate pe server si chiar si pe forum dupa, dar l-am "maritat" fara probleme.Ganditi-va ca daca il reclamati de multe ori, invata scenariul si se da cu capul de pereti ca sa se abtina decat sa faca porcarii si sa-l dea afara.La fel ca profu', nu-mi place specimenul paf si nu-mi place ca asta sunt in favoarea lui si sincer l-as scoate eu din comunitate, dar ar trebui sa aveti rabdare, nu sa va imbatati si sa-l provocati ca apoi sa faceti reclamatie, sau sa-l injurati ca apoi sa spuneti ca are limbaj neadecvat serverului/forumului.

PS: Sa nu se inteleaga ca am ceva cu respectivii admini care ii sar in cap si nici ca-l ajut pe el, dar deja a expirat paf...trebuie de asteptat doar sa se scoata produsul din stoc.Cand face careva intoxicatie alimentara, anuntati protectia consumatorului, nu ii spuneti cu 2 zile inainte de data expirarii.(adica puneti-l pe forum cand e o prostie mare, nu copilarii de ale lui ca sunteti constienti ca se scoate la chestiile mici prin simplul fapt ca e provocat sau nu a fost "respectat"(gluma) pentru gradul detinut.Asta nu inseamna ca trebuie sa-l ascultati ca pe parinti).

Iar in ciuda faptului a ceea ce am scris mai sus, asta ca sa nu scriu alta data, pentru ca nu-mi place sa intru in alte sectiuni(ca altii..stiti bine) daca nu am acces pe respectivul server chiar daca e din aceeasi comunitate(asta doar in cazul in care ma pronunta cineva), are un "Pro Remove!" si de la mine, asta pentru cand va fi cazul, sau daca Lucian considera ca asta a fost de remove sau -grad(desi ar trebui sa i se aduca accesul la gradul de "Admin Mare" mai repede), un Pro si acum pentru tot istoricul lui, la -grad sau stadiul de player.

Va rog sincer, dupa ce cititi asta, nu lasati raspunsuri la ea, ca nu vreau sa raspund la eventualele chestii gen "de ce ma bag in seama"-"da' vezi ca a facut aia"...etc...E destula parerea pe care am scris-o .
User avatar
Vlad Vega
Member
Member
Posts: 250
Joined: 15 Feb 2014, 09:56
Location: Bad Bevensen / Germany
Contact:

17 Jun 2015, 12:16

Intr-adevar, nu trebuia sa ma complic sa il tachinez pe pafy, nu trebuia sa folosesc acel limbaj pe care culmea, nu il folosec.
Nu trebuia sa reclam pt ca practic, nu s-a intamplat nimic.
Hack-ul care l-am dat acelui individ, cu siguranta nu l-am dat degeaba. Poate a folosit un limbaj trivial cu cateva zile in urma, dupa care a iesit de pe sv, sau poate pur si simplu m-a jignit pe admin chat.
Sunt vinovat eu, recunosc, nu o sa-mi cer scuze fata de paf, pentru ca si el la randul lui a incercat sa fie superior prin gesturi sau cuvinte.
Imi cer scuze pt acel hack dat, cu toate ca nu cred ca l-am dat degeaba.
Nu am vb niciodata urat pe niciun server din comunitate, nu am jignit niciodata pe nimeni. Mereu mi-am facut treaba, nu am avut vreun warn niciodata, o singura data a fost o mica greseala...
Telenovela asta se incheie aici. A fost greseala mea, nu trebuia sa fiu atat de imatur, trebuia sa ma comport ca la varsta pe care o am...
Sa nu se mai faca off topic, ii dam tc. Inca odata imi cer scuze pt comportamentul meu imatur...
Viitorul aparține celor care cred în frumusețea viselor lor!
Image
Locked