Remove pt paf!!!

Moderators: Floppy, Mr.Teacher, deko1

Remove Paf ?

Poll ended at 25 Jun 2015, 21:57

Da
14
88%
Nu
2
13%
 
Total votes: 16
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

16 Jun 2015, 11:09

Vlad Vega .. nu vreau sa ma transform in aparatorul lui Paf ...
Stiu bine ce am zis in precedentul meu post, se subintelege ca sustin ceea ce am scris, si daca vrei sa comentez , detaliez, explic ceea ce am scris acolo cu cea mai mare placere, sunt la dispozitia dvs.

Vlad Vega: Am inteles tot ce ai scris.
Lumea s-a uitat numai la limbajul meu colorat.. pe care culmea, nu l-am folosit niciodata in comunitate. Daca are cnv putin timp sa se uite pe chat-ul de ieri din jurul orelor 11:00 - 13:30
A fost o tampenie din partea mea sa ma cobor atat de jos si sa-i fac reclamatie lui pafy....
asta e... deja am facut tampenia...


Am sa te rog sa nu-mi mai invadezi posturile decat cand ai de facut cenzuri. Orice alt comentariu cu post nou sau PM. Multumesc de intelegere.
Last edited by Mr.Teacher on 17 Jun 2015, 10:34, edited 1 time in total.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
FLOR1N_BO$$
New Member
New Member
Posts: 12
Joined: 09 Apr 2015, 13:56

16 Jun 2015, 13:23

pro remove!!!
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

16 Jun 2015, 13:29

Eu am dat PRO!!.....Stiind valoarea,si ce inseamna ciobanasu respectiv pentru aceasta comunitate...

De competentele ciobanului am mai discutat,deci nu o sa ma mai repet exista o arhiva.


Scriu totusi acest post,pentru unii care in ultima perioada probabil nu au mai intrat pe forum,si poate sunt de parere ca noi majoritatea sau in cazul de fata in special Vlad Vega,am fi invidiosi pe cioban cum ca ar detine functia de admin Tata lor si de frustare ii propunem in masa stergerea sau scaderea nivelului in grad.

Asa ca,dupa cum am subliniat mai tot timpul, in ultimele 3 reclamatii ale respectivului intradevar nu au fost probe certe dupa ( regulament ) pentru tragerea la raspundere a ciobanului si cu atat mai putin in cazul asta.
Probabil cand Godz.g1.ro va ramane doar cu butii de pe server (Butii virtuali,introdusi de Tz3-P) si cu Ciobanul,probabil atunci se va constata ce inseamna sa ii dai putere un Cioban si ce inseamna sa ignori parerea unei majoritati care de bine de rau , si-au impartasit ultimii ani in aceasta comunitate si au contribuit la o buna calitate a serverelor ,forumului etc.

Cu riscul de ma repeta si cu scuzele de rigoare , am sa va mai impartasesc odata parerea mea despre cum sta treaba cu ciobanul asta

Suntem siliti sa suportam ,un cioban care detine un admin tata lor si care face ce si cum vrea el (a se verifica arhiva),un fel de Gigi Becali in varianta nedezvoltata adica un Gigi ramas la stadiul de taran analfabet si atat (a se verifica arhiva).

BAFTA!!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

16 Jun 2015, 13:57

In acest topic , paf chit ca nu i-a dat demo ADMINULUi qsirr tot nu a fost sanctionat viewtopic.php?f=17&t=6197
iar in alt topic tot nu a fost sanctionat chit ca tot a facut abuz si mentionez ca Lucian ia zis ca este ultimul avertismenst viewtopic.php?f=17&t=6142
Cu parere da rau o spun dar paf NU va lua remove....
User avatar
TheGeneral
New Member
New Member
Posts: 21
Joined: 20 Mar 2014, 12:51

16 Jun 2015, 15:23

Un da si de la mine.
P.S Nu stiu de ce am presimtirea ca nu va lua remove. :-J
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

16 Jun 2015, 15:25

E si clar ca nu va lua remove ca doar e paf dar ma rog... Abia astept sa vad ce va zice Lucian la decizia finala :) :)
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

16 Jun 2015, 15:34

TheGeneral wrote:Un da si de la mine.
P.S Nu stiu de ce am presimtirea ca nu va lua remove. :-J




O scurta paranteza!!!!

TheGeneral Scoate panarama aia de status pe care o ai pusa la Signature fiindca nexttime vei primii Ban permanent pe acest forum, acum iti apare status offline dar pana acum 30 de minunte faceai reclama unei alte comunitati si unui alt server!!!!!!!.......BAFTA!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
Vally
Junior Member
Junior Member
Posts: 127
Joined: 15 Feb 2014, 19:37

16 Jun 2015, 16:57

Vega e butthurt ca il sfideaza cineva.
Reson interpreteaza regulamentu mot-a-mot si vorbeste aiurea.
Experience il jigneste pe paf incontinuu (moderator global).
Teacher are o viziune clara asupra situatiei.
Nu exista nicio dovada care sa il incrimineze pe paf, in schimb reiese limbaju de "cioban" al lui vega.
Votul e nejustificat.
Am ratat ceva? (Plz no warn senpai)
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

16 Jun 2015, 17:45

Se trezise Vally al mai echilbrat om din comunitate :D in fine nu ma intereseaza ce parere ai tu despre o situatie anume si nici nu vreau sa intervin eu si sa schimb ceva din ce ai fi avut tu de zis dar totusi fiindca mi-ai pronuntat numele si ai folosit si o aluzie la adresa mea da-mi voie sa ma justific.

@Vally

In primul rand eu nu il jignesc cu nimic, doar citesc de pe eticheta sa, care si-a pus-o singur de-a lungul timpului prin comportamentul sau si anume cea de cioban si analfabet, iar pentru a intelege mai bine ce vreau spun , trage un ochi aici viewtopic.php?f=29&t=6124&hilit si din cate vad erai si tu prin peisaj in fine......Poate intelegi diferenta intre al jigni si ai comenta comportamentul ,pe langa acel link mai sunt si altele care ii confirma acelasi comportament si anume de :

Persoană care paște, păzește și îngrijește oile alias CIOBAN

Persoană care nu știe să scrie și să citească; neștiutor de carte, Ignorant; incult (subliniez ultimele 2 cuvinte :D ) alias ANALFABET

sursa de inspiratie http://www.dexonline.ro :D...BAFTA!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

16 Jun 2015, 17:55

Atept din partea lui Vlad Vega explicatii cu privire la acest hack:

Server GODZ.G1.RO -- Mod: Clasic
Date & Time 15/06/2015 - 21:50:57
Admin's name Vlad Vega
Player's name jEhAd
IP Hidden
Steam ID Hidden
Steam ID type Hidden
Reason limbaj

Eu am gasit doar asta

http://stats.g1.ro/hlstats.php?mode=cha ... player=640
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
Locked