Reclamatie Paf

Moderators: Floppy, Mr.Teacher, deko1

User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

10 Jun 2015, 22:44



Raspunsul ar fi asta Reson

by Lucian » 10 Jun 2015, 20:34

Cum vad eu situatia de fata:

1.Un admin ii face poze unui player care juca cu nume random.



Daca avea un alt nume fata de numele pe care are admin,intradevar e cam acoperit de regulament abramburel asta :).

Dar totusi....

PS: Lucian logic ar fi cei cu un rang atat de important gen tata lor,sa aibe totusi o responsabilitate in plus si sa aiba puterea, binevointa si cunoasterea necesara pentru ai fi de folos unui admin sau unui player (chiar suspecti) in al ajuta sa inteleaga ce pasi trebuie urmati,mie unul asa mi se pare normal deoadata ce exista nivelul asta de admin si anume nivelul maxim,eu cred ca ar trebui dobandite niste calitati si anumite cerinte pentru un admin de nivelul sau.
Si de la individul asta invatam de toate numai ceva bun nu,nu ai cum sa nu fi observat,cat e de salbatic,cat de vulgar e in exprimare pe server si pe forum nu mai vb de respectul si atitudinea fata de cei din comunitate care sunt mai vechi sau egali sau chiar mai mare in grad,gen KLAPS (Administrator),nu mai vb de nivelul de cultura pe care il are respectivul,nu stiu daca ai urmarit sirul postarilor individului asta dar iti pot spune foarte sigur ca detine titlul de cel mai mare analfabet care ne-a calcat pragul pe aici si cel mai fudul analfabet tot o data ( Dupa ce ca rade lumea de el....tot el ii acuza pe altii cum ca ar trebui sa invete limba romana).In fine ce vreau eu sa subliniez Lucian e evident cam asta e nivelul respectivului si cam ne obligi sa suportam si sa toleram un cioban care are un admin tata lor si face ce si cum vrea el un fel de Gigi Becali in varianta nedezvoltata adica un Gigi ramas la stadiul de taran analfabet si atat.

As avea o intrebare Lucian si as vrea si un raspuns daca se poate te rog.

De ce anume merita asta admin tata lor,ce calitati dobandeste,cu ce ajuta aceasta comunitate si cel mai important ce anume INVATAM DE LA EL!!!! ??.....BAFTA!!!!



BAFTA!!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

10 Jun 2015, 22:52

Raspunsul ,cu parere de rau ,il stim.Nu datorita calitatilor.Datorita calitatilor,dupa parerea mea e ca nici admin de kick nu merita.
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

10 Jun 2015, 22:52

Raspunsul e unu simplu.
Omu nu e usa de biserica si da il bate limba romana si unele comenzi dar ...in cazul de fata nu am ce comenta.
Detasati va de individ si vedeti problema in ansamblu.

PS: Pozele au fost facute pe numele "paul" dupa care si a schimbat numele in "qsirr".

Din punct de vedere a regulamentului si a situatiei nu vad de ce sa l pedepsesc pe paf.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

10 Jun 2015, 23:13

Multumesc de raspuns Lucian.

Dupa cum am subliniat si eu la inceputul postarii,intradevar e acoperit de regulament in reclamatia asta.

Cat despre detasarea pe care ne o sugerezi fata de cioban, cu tot respectul iti zic sa sunt foarte detasat de el si oricum m-as pot detasa foarte repede de ciobanul respectiv,insa de ce nu ma pot detasa atat de usor, e de praful si taraneala pe care o degaja pe aici,crede-ma nu e usor de ignorat, isi face simtita prezenta in cel mai negativist mod posibil.
Ciobanul latra si gafie in acelasi timp,mananca si se ca..k (scuzati expresia), scuipa si linge,taie si spanzura. Nu ti s-ar parea de bun augur sa ne debarasam de asa ceva? sa nu mai fim nevoiti sa stam laolalta ? de ce sa fim nevoiti sa luam parte la comportamentul lui asta de mahala ? Sincer e cam greu de digerat :| in fine,tu stii mai bine.

BAFTA!!!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
TheGeneral
New Member
New Member
Posts: 21
Joined: 20 Mar 2014, 12:51

11 Jun 2015, 00:21

Hahahahaha ce bine le spune experience!!! :)) :)) :)) :)) :))
User avatar
paf
Banned
Banned
Posts: 71
Joined: 29 Mar 2015, 15:03

11 Jun 2015, 07:25

Asa-i lucian am fost corect !Multumesc :D si o sa fiu corect atat timp cat stiu ca am dreptate :D
Asa ca qsirr lasa orgoliul la oparte si invata sa adminezi opinia mea + mai citeste regulamentu pe forum asa ca open :D
Vezi cand mergi pe drum daca esti beat fi atent data viitoare sa nu mai cazi jos ca te lovesti urat :)
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare :)
User avatar
qsir1
New Member
New Member
Posts: 26
Joined: 17 Nov 2014, 06:07

11 Jun 2015, 09:20

Iarasi paf aduci reprosuri la adresa altora,cand ar trebui sa inveti din asta.. plus ca nu e prima reclamatie adusa la adresa ta..si nu au fost aduse degeaba.. in fine..Eu zic sa nu-i mai reprosezi pe altii si sa te uiti la tine ;)
Când doi îți spun că ești beat, du-te și te culcă.
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

11 Jun 2015, 10:29

Reclamatie rezolvata,asa ca cu mai are rost sa continuam cu discutiile fara rost. TC!
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
Locked