Reclamatie Paf

Moderators: Floppy, Mr.Teacher, deko1

User avatar
paf
Banned
Banned
Posts: 71
Joined: 29 Mar 2015, 15:03

09 Jun 2015, 10:09

Auzi cand cer pozele si nu se dau atunci am corect asa ca prostia lui doare eu mi-am facut treaba data vitoare sa de pozele nu sa o arda la vrajeala cu mine ca nu le gaseste :D
In orice cs pozele sunt asa ca astai caterinca de malai :D
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare.
Last edited by paf on 09 Jun 2015, 13:57, edited 1 time in total.
Vezi cand mergi pe drum daca esti beat fi atent data viitoare sa nu mai cazi jos ca te lovesti urat :)
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare :)
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

09 Jun 2015, 10:14

Paf,iar ai gresit. Stii ce inseamna admin site? Inseamna ca pot scrie unde vreau,chiar si in postul tau unde ai scris cu caps lock. De ce ai sters editul meu? Lucian,baiatul asta se cam ,pe romaneste...caca in capul nostru. Vorba lui Exp...ar trebui sa nu l mai tolerezi. A ajuns sa mi stearga si editurile de atentionare.
Plus ca limbajul lui pe forum lasa mult de dorit.Analfabetismul il trecem cu vederea,dar el jigneste oamenii de fiecare data. I am dat ban pe forum mai demult pt astfel de jigniri,dar i a fost scos. Acum face la fel...
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
paf
Banned
Banned
Posts: 71
Joined: 29 Mar 2015, 15:03

09 Jun 2015, 10:19

Deoarece aseara am venit obosit de la munca si m-am corectat ca nam bagat de seama dar orgoliul meu e ca mam corectat asa ca sunt ok si ma simt foarte bine :D
Si apropo nu mai minti ca eu eu imi zic opinia mea asa ca nam jignit pe nimeni sunt doar corect asa ca open :D
Vezi cand mergi pe drum daca esti beat fi atent data viitoare sa nu mai cazi jos ca te lovesti urat :)
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare :)
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

09 Jun 2015, 10:43

Te citez : "prostia lui doare" ,ti se pare o opinie sau o jignire? Am atatia ani de g1,ca admin,ca moderator,dar nu am vorbit niciodata in stilul in care vorbesti tu ,si cate luni de g1 ai?
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

09 Jun 2015, 13:15

paf wrote:Auzi cand cer pozele si nu se dau atunci am forect asa ca prostia lui doare eu mi-am facut treaba data vitoare sa de pozele nu sa o arda la vrajeala cu mine ca nu le gaseste :D
In orice ca cs pozele sunt asa ca astai caterinca de malai :D
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare.
si aici te ai corectat? :))
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

09 Jun 2015, 15:25

paf , din puncutul meu de vedere , esti cel mai slab admin din comunitatea asta si plus ca ai si rank TATA LOR... Daca omu ti-a zis ca nu are nimic si ca nu stie unde sunt pozele/demo-ul de ce i-ai mai dat ban???.. Aveai inca o solutie SCAN-ul care e foarte eficienta...Ai mai scris tu acolo "prostia lui doare" :| Tu ca roman ti-ai vazut posturile??? Mai analfabet ca tine nu cred ca exista, si sir.ben cred ca stie sa scrie mai bine ca tine (si el are 7 ani) asa ca nu mai critica lumea ca , qsirr este mai "vechi" in communitatea asta ca tine...... PRO REMOVE sau un ungrad la admin mic...
User avatar
paf
Banned
Banned
Posts: 71
Joined: 29 Mar 2015, 15:03

09 Jun 2015, 16:19

Bine rasoN cum zici tu nu ma interesaza parerea ta crede-ma asa ca raman la opinile mele :D open! si am incheiat discutia :D
Vezi cand mergi pe drum daca esti beat fi atent data viitoare sa nu mai cazi jos ca te lovesti urat :)
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare :)
User avatar
qsir1
New Member
New Member
Posts: 26
Joined: 17 Nov 2014, 06:07

09 Jun 2015, 16:26

Ca tot veni vorba de reguli , paf a schimbat de capul lui mapa,cu 4 admini pe mapa in minutul 26 pe fy_snow. Ideea era ca erau multi,dar nici macar un " Schimbam? Da Nu" nimic,doar "timeleft : 26:48" ,"(ADMIN) qsirr : e mica mapa" ,"ADMIN paf : vote map(s)" apoi " (ADMIN) tzyu : nu e prima data cand face asa,nu-ti mai bate capu qsirr" si gata.. nu se consulta,multe reguli incalcate, nu respecta, nu doar playerii, dar nici adminii..citez : "dute si te culca" cand ii explicam ce greseste..Si mai vrea sa fie respectat..
Dovezi :
http://i59.tinypic.com/2j0fhg9.jpg%5b/IMG%5d
http://i61.tinypic.com/29bk8ci.jpg%5b/IMG%5d
http://i59.tinypic.com/160pq9v.jpg%5b/IMG%5d
Când doi îți spun că ești beat, du-te și te culcă.
User avatar
paf
Banned
Banned
Posts: 71
Joined: 29 Mar 2015, 15:03

09 Jun 2015, 16:54

Ma copilule mapa are 50 minute si eram pe fy_snow 5 la 5 si lumea vroia sa schimb si si mai itrasera asa ca ia si invata sa adminezi se lasa 35 minute mapa si in plus fy_snow sa plictisit lumea de ea asa ca nu mai fi orgolios si nu mai cauta motive aiurea ca na-i ce sa imi faci veziti de adminu tau acolo am incheiat discutia open :d .
Vezi cand mergi pe drum daca esti beat fi atent data viitoare sa nu mai cazi jos ca te lovesti urat :)
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare :)
User avatar
qsir1
New Member
New Member
Posts: 26
Joined: 17 Nov 2014, 06:07

09 Jun 2015, 17:40

Nimeni nu a zis ca vrea sa fie schimbata mapa..te-ai conectat, ai dat timeleft si apoi vot la mapa.. si prin "invata sa adminezi" ma faci sa rad :)) .. mai bine zis ma uit la tine si rad :)) .. plus ca nu zice nicaieri ca mapa trebuie sa dureze 35 minute..daca harta e de 50 minute , o lasi 45 sau o poti schimba cu vot daca sunt mai multi playeri si mapa e mica :)
Când doi îți spun că ești beat, du-te și te culcă.
Locked