Reclamatie Paf

Moderators: Floppy, Mr.Teacher, deko1

User avatar
paf
Banned
Banned
Posts: 71
Joined: 29 Mar 2015, 15:03

08 Jun 2015, 21:56

Reson da-mi pace iam dat ca nu mi-a dat pozele aseara si gata nu te mai intinde cu mine la discutie ca nici nu-ti mai raspund o seara faina sa ai cius !!! si eu debea astept sa vad ce zice lucian maine o seara placuta si am incheiat :D !!!
Vezi cand mergi pe drum daca esti beat fi atent data viitoare sa nu mai cazi jos ca te lovesti urat :)
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare :)
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

08 Jun 2015, 21:58

Frate tu nu intelegi gravitatea situatie??? Mai citeste regulamentu de vreo X1000 poate intelegi si tu ceva din el
User avatar
qsir1
New Member
New Member
Posts: 26
Joined: 17 Nov 2014, 06:07

08 Jun 2015, 22:19

Nici nu mi-ai spus sa le pun pe forum, ai zis ca pleci si cand vii sa gasesti pozele in 10 min , daca nu am ban. Nu asa se procedeaza! Aveai multe alte metode de a vedea daca am sau nu cod.. Nu!ca tu ai ramas la simplele poze!.. Care au fost bagate in 10 de ">" in fisier si scoase in "numai 10 minute".. Ai zis sa "vin la Luci si sa te parasc" dupa ce mi-ai dat ban si am zis ca ai sa primesti ceva de la mn ,pentru niste simple poze.. si acum vrei o seara buna,nu?
Când doi îți spun că ești beat, du-te și te culcă.
User avatar
paf
Banned
Banned
Posts: 71
Joined: 29 Mar 2015, 15:03

08 Jun 2015, 22:28

Nu frate te-am lasat 10 minute sa le cauti am fost corect asa ca zi mersi ca ti-am scos banu aldata daca iti fac poze zi nu le dai nu-ti mai scot banu sa fie clar si nu mai discut !!! sa zici mersi ca la-m scos :D !!
Vezi cand mergi pe drum daca esti beat fi atent data viitoare sa nu mai cazi jos ca te lovesti urat :)
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare :)
User avatar
qsir1
New Member
New Member
Posts: 26
Joined: 17 Nov 2014, 06:07

08 Jun 2015, 22:35

OAUU! Mulțumesc paf cu diacritice! Esti singurul care putea intr-un asa caz sa-mi dea unban , plus ca tu esti cel vinovat! Esti boss-ul nostru, doar esti TATA LOR, nu?.. poate ca data viitoare cand dai ban din iluzie , sa nu dai unban , da?.. Mulțumesc din nou mult paf pentru ce ai făcut!
Când doi îți spun că ești beat, du-te și te culcă.
User avatar
paf
Banned
Banned
Posts: 71
Joined: 29 Mar 2015, 15:03

08 Jun 2015, 22:42

Nu data vitoare nu-ti mai dau unban daca nu dai pozele o zi faina sa ai!!! :D
Last edited by paf on 09 Jun 2015, 08:07, edited 2 times in total.
Vezi cand mergi pe drum daca esti beat fi atent data viitoare sa nu mai cazi jos ca te lovesti urat :)
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare :)
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

08 Jun 2015, 22:46

Frate da de cand dai tu unban sau ban la cine vrei??? Esti tu owner sau detii un rank destul de mare pe forum .... Vad ca faci cam ce vrei tu in comunitatea asta vezi ca nu esti tu Boss-u iar nu suntem sclavii....
User avatar
qsir1
New Member
New Member
Posts: 26
Joined: 17 Nov 2014, 06:07

08 Jun 2015, 22:55

O ziceam la general--> sa 'nu le dai unban'celora ce isi iau ban pe motive de ceapa.. Si da paf, o seara frumoasa a zecea oara cu smiley face si 3 semne de exclamatie :D !!!
Când doi îți spun că ești beat, du-te și te culcă.
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

09 Jun 2015, 00:07

Exces de zel!! orgoliu prostesc si o atitudine de calau (ca sa nu zic altfel) care s-a ajuns cu puterea in mana.
Au dreptate baietii,in primul rand amx_demo e sfant daca stii ca urmeaza sa dai un hack si mai ales daca banuiesti un admin de cod.
Daca un admin, adica un coleg de al tau iti spune ca nu stie o chestie gen unde se salveaza pozele in steam ori nu stie o comanda,ar trebui sa te duca mintea si capul ori sa il ajuti cu o informatie cum si ce sa faca,ori daca nu stii, sa te rezumi la alte posibilitati de al il controla si tu aveai destule. Pe langa demo aveai progamul de scanat,de altfel asta era cea mai buna solutie pe care o puteai lua ca sa te lamuresti,daca chipurile tu erai atat de stresat ca ar fi avut vreoun cod,dar tu suferi aiurea,cu un orgoliu prostesc vai domne cine-mi sunt eu si nu mai stau la discutii, tu arzi tot si nu esti la prima abatere deci e clar si eu i-as sugera lui Lucian sa nu mai fie atat de tolerant cu tine. BAFTA!!!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

09 Jun 2015, 08:20

chiar daca ai " Rank : Tata - Lor" si ai Gresit trebuie sa fi Pedepsit :)) Lucian te-a cam iertat de prea multe ori,

nu ai treaba cu Regulamentul G1!
daca nu ma insel nici nu stii ce Regulamente sunt acolo.
Remove !
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
Locked