Reclamatie Paf

Moderators: Floppy, Mr.Teacher, deko1

User avatar
qsir1
New Member
New Member
Posts: 26
Joined: 17 Nov 2014, 06:07

08 Jun 2015, 15:38

Nume reclamant :qsirr
Numele adminului reclamat : paf
Motiv :neprezentare poze cred
Dovezi :[IMG]http://i58.tinypic.com/fvcly9.jpg%5b/IMG%5d
[IMG]http://i62.tinypic.com/2vt9pbk.jpg%5b/IMG%5d
[IMG]http://i60.tinypic.com/51e12.jpg%5b/IMG%5d
steam id:STEAM_0:0:91669674
IP:92.81.126.104
FRATE puteai macar sa ceri scan.... PLUS ca mi-ai dat ban si cu numele de admin?? Si nici macar nu mi-ai dat demo.Stii ca mi-a fost foarte greu sa le gasesc.. mi-a luat 30 min sa le caut , ca dupa aia sa fie degeaba.. ti-am explicat ca nu asa de usor la steam. Sunt foarte incurcate.. :|
Last edited by qsir1 on 08 Jun 2015, 22:28, edited 1 time in total.
Când doi îți spun că ești beat, du-te și te culcă.
User avatar
paf
Banned
Banned
Posts: 71
Joined: 29 Mar 2015, 15:03

08 Jun 2015, 21:14

Da ti-am dat ban deoarece ti-am cerut pozele si nu mi le-ai dat orice admin trebuie sa mi le de-a si apropo sunt admin cel mai mare am fost corect te-am verificat iar tu nu mi-ai dat pozele te-am lasat si 10 minute sa le cauti si sa le postezi pe forum si ai zis ca nu le gasesti asa ca nu am gresit cu nimika mi se pare ca am fost corect asa ca nu mai insinua vorbe aiurea posteaza si tu pozele pe forum si se scoate banu nu-i problema :D !!! orice admin facea la fel in locu meu pt ca tu deodata ce nu mi-ai dat pozele pari suspect si am inchis subiectu o zi faina sa ai!!!!!:D
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare!!!!
Vezi cand mergi pe drum daca esti beat fi atent data viitoare sa nu mai cazi jos ca te lovesti urat :)
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare :)
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

08 Jun 2015, 21:20

pozele sunt postate. Frate daca omu a spus ca nu stie unde is pozele de ce i-ai mai dat ban??? Puteai frumusel sa ii cer un SCAN si gata..... Consider ca ai gresit si plus ca nu i-ai dat nici DEMO deci....
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

08 Jun 2015, 21:32

Noua moda " a la Paf" ,observ.Acum nu se mai face demo.Ai chef sa dai hack,faci poze.Respectivul,fie el curat sau codat,cauta/nu da/nu gaseste pozele/le da mai tarziu de termen.Si asa adminul se scoate.Dar experienta adminului unde e? Vrem sa ne dam si noi seama dintr un demo de respectivul hackuit.E a 2 a oara cand adminul Paf da hack fara demo,si doar pe baza unor poze postate mai tarziu.
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
paf
Banned
Banned
Posts: 71
Joined: 29 Mar 2015, 15:03

08 Jun 2015, 21:33

Iam scos banu da altadata sa de pozele cand se cer nu sa faca figuri ca nu le da si iam zis sa le si posteze pe forum am incheiat discutia!!!
nu iam facut demo daca iam facut direct poze klaps si nu le-a dat lam lasat 10 minute sa le caute si tot nu le gasea ai sa fim seriosi klaps si nu iam dat hack iam dat ban pe ip si i lam scos da altadata cand cer pozele sa mi le de-a corect ca banui ca esti suspect!!!
Vezi cand mergi pe drum daca esti beat fi atent data viitoare sa nu mai cazi jos ca te lovesti urat :)
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare :)
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

08 Jun 2015, 21:39

Alta data sa faci demo! Pt ca el este obligatoriu! Asa pot da si eu 10 hackuri pe zi cu chestia asta.Fac poze ,ala doarme pe el/nu le gaseste,etc,etc. Dau hack ,ca mie imi place sa dau hack.Scan i ai facut?,sau nu stii ce i ala?Prin scoaterea banului chiar de tine,recunosti ca ai gresit,deci prin urmare omul a jucat curat.Sa inteleg ca ai dat gresit banul?
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
paf
Banned
Banned
Posts: 71
Joined: 29 Mar 2015, 15:03

08 Jun 2015, 21:44

Nu iam dat ban aiurea iam dat pt ca nu mi-a dat pozele aseara cand i le-am cerut si iam zis sa le posteze pe forum azi sa ii scot banu ca eu azi am fost la munca el azi a postat pe forum klaps acuma intelegi aseara nu le gasea si mi sa parut suspect orice admin facea asa chiar si tu !!!
Vezi cand mergi pe drum daca esti beat fi atent data viitoare sa nu mai cazi jos ca te lovesti urat :)
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare :)
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

08 Jun 2015, 21:50

De cand dai tu ban/unban cum vrei si cand vrei.. qsirr nu stia unde sunt pozele pt. ca e pe STEAM daca stii ce e ala. Si l-am ajutat eu sa le gaseasca si l-ea postat.Era mult mai simplu sa ii ceri un scan sau DEMO-UL pe care nu l-ai facut (
14 - Adminii sunt obligati ca inaintea fiecarui ban sau hack dat unui codat sa utilizeze in prealabil comanda amx_demo.
- Sanctiune : Avertisment, la a 2-a abatere, pierderea accesului)
Acum suporta consecintele MERITI
Plus ca nu esti la prima abatere si inca ceva qsirr are admin pe godz de cand erai tu inca player cum ti-ai permis sa dai ban unui admin mai "batran" ca tine... Normal daca ai admin TATA LOR rankul iti permite...
Si sa iti mai dau o veste proasta
7 - Este interzis folosirea oricarei comenzi de admin intre adminii (slay/slap/gag/ban/hack), exceptie facand situatia in care adminul in caz este codat lucru demonstrat prin demmo sau poze. - Sanctiune : Avertisment, la a 2-a abatere, pierderea accesului
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

08 Jun 2015, 21:52

Nu ,eu nu as face ca tine.Eu as da drumul obligatoriu la demo,dupa care poze.Dupa care,verificare,iar dupa caz...hack sau nu.Dar totul se incepe de la demo.

Cred ca ai fost iertat de prea multe ori.Te bati singur cu regulamentul in mana.O retrogradare in grad cred ca ar fi binevenita.Poate cu ocazia asta mai inveti si regulamentul.

Ce zice el? Inaintea fiecarui hack/ban,dat unui jucator (codat/necodat),se face OBLIGATORIU DEMO.
Tu esti, cred la a 2 a sau a 3 a abatere de genul asta.Hack/ban ,fara demo
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

08 Jun 2015, 21:54

paf a incalcat 2 reguli foarte grave.Normal rankul ii permite el este paf , abia astept sa vad ce zice Lucian
Locked