Reclamatie paf

Moderators: Floppy, Mr.Teacher, deko1

User avatar
Andreeeee_____;*
Junior Member
Junior Member
Posts: 136
Joined: 24 May 2014, 12:43
Location: Satul cu salcii :)

24 May 2015, 17:45

Stai asa...moh, ca n-am inteles. Eu vad ceva "bizar", in pozele alea, ca in mod normal alea trebuiau sa fie diferit... Si scuza-ma...ai facut off-topic din lipsa de ocupatie? Banul a fost scos, poti juca linstit, acum ce vrei??
I wanna drown in literature and forget I actually exist.
User avatar
zarmurdar
Banned
Banned
Posts: 38
Joined: 04 Dec 2014, 23:16

24 May 2015, 17:49

e thread-ul meu, ai vreo problema? nu inteleg cine esti tu, si ce vrei.. "moh" si te rog nu imi mai raspunde, nu ma intereseaza. pozele sunt autentice, fix din folderul cstrike, create la ora care s-a dat hack-ul. in rest ia si vezi-ti de oalele tale. daca mai vii cu reply e clar cine sufera de lipsa de ocupatie. eu macar sunt in concediu, imi permit.
User avatar
Andreeeee_____;*
Junior Member
Junior Member
Posts: 136
Joined: 24 May 2014, 12:43
Location: Satul cu salcii :)

24 May 2015, 17:51

Sunt autentice din folderul cstrike?? :)) Alta scuza mai buna, chiar nu ai gasit? ...
Apropo, nici nu ar trebui sa stii cine sunt... In fond, am toata libertatea ca eu sa-mi exprim opinia, daca te-ai simtit, pur si simplu este problema ta

Daca ma scuzi, libertinule...am putina treaba.. pa-pa :)
I wanna drown in literature and forget I actually exist.
User avatar
zarmurdar
Banned
Banned
Posts: 38
Joined: 04 Dec 2014, 23:16

24 May 2015, 17:58

Auzi pustiu, lasa la aprecierea altcuiva sa spuna daca sunt autentice pozele sau nu. De preferat cineva cu mai multa experienta, un admin. Nu veni tu mucea-lucea la mine pe topic sa te dai mare cunoscator, cati ani ai tu de viata, atata am eu de fumat.
Ti-am zis ca nu ma intereseaza ce ai de spus. ai libertatea de a te exprima la scoala cu colegii tai, pe strada cu mami si tati cand te tin de mâna sa traversezi strada... Aici nu tin minte sa iti fi cerut nimeni parerea. Te rog, da dovada de bun simt si nu mai da reply. la thread-ul meu.
User avatar
Andreeeee_____;*
Junior Member
Junior Member
Posts: 136
Joined: 24 May 2014, 12:43
Location: Satul cu salcii :)

24 May 2015, 18:07

Usurel, usurel...
Nu cred ca v-am injurat sau v-am provocat intr-un mod neplacut. Nu cred ca sunteti in masura sa ma jigniti intr-un hal fara de hal. Nu va intereseaza cam cati ani as avea eu si cati bani ati avut pentru a va fuma viata... O voi lua ca pe un compliment...
Nu inteleg de ce faceti atata tam-tam pentru ca eu am observat ceva neobisnuit la acele poze, pur si simplu am atras atentia... Vreau "sa imi cer mii de scuze" ca v-am atins punctele vulnerabile ... Putin respect fata de cei din jur... Va urez sa aveti o zi cat se poate de frumoasa! :)

Iar de aici am incheiat orice discutie. :D
I wanna drown in literature and forget I actually exist.
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

24 May 2015, 18:16

Zmeule (zarmurdar),mai usor cu atacurile la persoana!Fiecare e liber sa si dea cu parerea,nu impui tu nimanui la ce post,si cum sa comenteze. Te am laudat prea mult si ti s a urcat la cap? Rezolvam imediat cu un ban pe forum!
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
zarmurdar
Banned
Banned
Posts: 38
Joined: 04 Dec 2014, 23:16

24 May 2015, 18:34

n-am cu cine... :)) am trecut prin asta de prea multe ori, fa ce vrei ma klaps.
User avatar
Andreeeee_____;*
Junior Member
Junior Member
Posts: 136
Joined: 24 May 2014, 12:43
Location: Satul cu salcii :)

24 May 2015, 18:39

( E si logic ca "n-ai cu cine"... Pfapf.. Ban scos, jucat linistit... pana ajungi la un final sa te doara in cot, "ma"...

Daca ai ceva de obiectat..fa-o cu bun simt si cu mai multa inteligenta ! )


Tot respectul pentru @Ru$h, care a facut posibilul ca eu sa inteleg "problemuta" acestor pozici...
Daca nu ti-ai fi masurat "abilitatea" de filosof cu mine, as fi putut aprecia , cu mai mare dragul, explicatiile acordate, zarule. Rog sa nu bagati in seama aceasta mini-telenovela "provocata" de mine...
Daca sunteti de acord se poate da TC!!

http://postimg.org/gallery/myw8zhxg/cecc91c4/
I wanna drown in literature and forget I actually exist.
User avatar
paf
Banned
Banned
Posts: 71
Joined: 29 Mar 2015, 15:03

25 May 2015, 08:52

Ti-am facut poze nu mi le-ai dat pe motivu ca nu ai cod.
in aceste conditi am facut cea ce oricare admin ar fi facut in locul meu .....ti-am dat hack motivul fiind neprezentarea pozelor.
Recunosc ca trebuia sa dau si amx_demo dar facandu ti poze direct si neprezentandu le mi am dat seama ca ascunzi ceva.
Vezi cand mergi pe drum daca esti beat fi atent data viitoare sa nu mai cazi jos ca te lovesti urat :)
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare :)
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

25 May 2015, 13:12

Tot nu ai invatat regulamentul ,Paf.Nici o treaba intre poze si demo.Inaintea oricarui hack dat,se foloseste obligatoriu comanda "amx_demo".Degeaba ai admin highlander,imi pare rau sa ti spun.Plus ca limbajul tau pe server lasa mult de dorit.Banii rezolva in mare masura tot,dar nu te fac "invincibil" pe viata .
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
Locked