Reclamatie paf

Moderators: Floppy, Mr.Teacher, deko1

User avatar
paf
Banned
Banned
Posts: 71
Joined: 29 Mar 2015, 15:03

25 May 2015, 23:14

Am o ideie mai buna zarmurdar dute la somn ca esti obosit :D !!!!
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare!!!
Vezi cand mergi pe drum daca esti beat fi atent data viitoare sa nu mai cazi jos ca te lovesti urat :)
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare :)
User avatar
zarmurdar
Banned
Banned
Posts: 38
Joined: 04 Dec 2014, 23:16

25 May 2015, 23:29

iti dau eu o idee, si e chiar ultima data cand iti mai scriu ceva, nu meriti atatea cuvinte.
Idee : invata sa scrii.
Sfat : daca te-a prins omul cu mâta-n sac, nu mai fi arogant, ca nu ai nimic de castigat.
Cum sa spui ca m-ai rugat frumos sa-ti dau pozele, si eu ti-am zis ca nu ti le dau, din moment ce pozele sunt facute de amx_hack? ... poate la ora 5 si ceva imi cereai pozele, asta nu o neg, dar deja aveam ban-ul scos, si pozele erau postate pe forum, deci. te rog, nu te mai baga in seama cu mine, p(r)afule
User avatar
paf
Banned
Banned
Posts: 71
Joined: 29 Mar 2015, 15:03

25 May 2015, 23:53

Wa mincinosule dute la somn te rog ca esti pardaf rau nici nu sti ce ai scris si vb aiurea asa ca dute la somn ca dormi pe tine credema la ora asta tu dormi pe tine /:) /:) /:) :))
Vezi cand mergi pe drum daca esti beat fi atent data viitoare sa nu mai cazi jos ca te lovesti urat :)
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare :)
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

26 May 2015, 00:14

Praf,te a bagat Lucian putin in seama,si iar incepi sa devii impertinent.Vezi ca eu nu sunt Lucian.Vine iar banul pe forum,si daca ma scoti din sarite,iti dau hack pe servere de fiecare data cand te prind.Repet,vad ca nu ai invatat nimic din prostiile tale,si inca nu vrei sa inveti.Abtine te sau pleci de tot de data asta!

Mai esti si analfabet pe deasupra! Nu vezi ca te faci de rusine? Invata sa scrii corect gramatical!

PS: Ar trebui sa te intereseze parerea mea,pentru ca ...dar mai bine sa nu afli.
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
paf
Banned
Banned
Posts: 71
Joined: 29 Mar 2015, 15:03

26 May 2015, 07:42

Am invatat klaps da nu ma lua la misto ca ala fond esti admin ca mine asa ca nu ma intereseaza eu nu te-am luat la misto asa ca te rog ia-ti control cand scrii ceva care nu gandesti !!!!!!
Nu am nimica cu tine doar te rog sa iti controlezi vorbele ca ai niste vb cateodata de nici eu nu stiu de unde le scoti ca eu tot timpu am vb frumos cu tine asa ca putin respect ca la urma esti un admin oarecare ca mine ca alti !!!!!!!
Vezi cand mergi pe drum daca esti beat fi atent data viitoare sa nu mai cazi jos ca te lovesti urat :)
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare :)
User avatar
Life
New Member
New Member
Posts: 40
Joined: 02 Sep 2014, 07:36

26 May 2015, 10:05

Paf ... de ce crezi ca trebuie sa te razboiesti cu toata lumea??
Klaps nu a facut decat sa-ti spuna ca nu faci bine... DACA ARE DREPTATE ??
Si cu siguranta are, daca te-ai uita ce scrie sub avataul lui ti-ai da seama ca stie ce zice, esti la mana lui, si inca mai incearca sa te formeze ca admin si nu sa te puna la zid, in ciuda tupeului si arogantei pe care le afisezi.
Be nice. I'll be nicer.
User avatar
paf
Banned
Banned
Posts: 71
Joined: 29 Mar 2015, 15:03

26 May 2015, 10:14

Poi e un admin ca oarecare si am incheiat subectu nu ma intind la vorba cu tine life !!!!! AI SA incheiem discutia asta
o zi faina !!!
Vezi cand mergi pe drum daca esti beat fi atent data viitoare sa nu mai cazi jos ca te lovesti urat :)
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare :)
User avatar
zarmurdar
Banned
Banned
Posts: 38
Joined: 04 Dec 2014, 23:16

26 May 2015, 10:18

e un admin ca oarecare care poate sa iti scoata adminul :))) doamne :)) , te rog, incheie careva telenovela asta proasta.
User avatar
paf
Banned
Banned
Posts: 71
Joined: 29 Mar 2015, 15:03

26 May 2015, 10:24

DUTE LA SOMN ZARMURDAR :d
Vezi cand mergi pe drum daca esti beat fi atent data viitoare sa nu mai cazi jos ca te lovesti urat :)
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare :)
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

26 May 2015, 15:10

Forumul nu este facut pentru asa ceva.
Cred ca toata lumea ar fi multumita daca inchidem topicul.
Tc!
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
Locked