reclamatie admin charlatan

Moderators: Floppy, Mr.Teacher, deko1

User avatar
CharlataN
Junior Member
Junior Member
Posts: 103
Joined: 12 Feb 2014, 22:56

15 Feb 2015, 16:51

Cauta in "Recycle Bin" folderul Half Life si pe urma cauta in cstrike demo-ul.

2015-02-14 13:44:10 AMXX (amxx_demo) Charlatan started demo recording on piC-poC (STEAM_0:0:58225886) (213.89.245.217). GODZ.G1.RO -- Mod: Clasic fy_dust
Image
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

15 Feb 2015, 19:11

azteca wrote:...eu am antrenamente pe cs...
...ar trebui sa se ia o masura in legatura cu admini care nu stiu sa admineze.

Din fericire pentru unii si nefericire pentru altii, nu s-a implementat limita de varsta pentru ati procura acces. Iti pun o intrebare personala, ca de la un fost jucator din cupa la altul care activeaza sau nu stiu. Tu vii sa te mentii in forma pe GODZ ? Dar ce s-a intamplat cu celelalte servere din RO ? Vii sa faci strategii/scheme/mindfucks pe GODZ ??

Pe masura carui fapt sa se ia masuri daca nu sunt toate dovezile aici ? Ni s-a confirmat din parte lui Lucian, ca a fost si un demo in folderul cstrike, alaturi de cele 3 poze.
Image
© 2004-2017
User avatar
z1nk
Junior Member
Junior Member
Posts: 55
Joined: 28 Feb 2011, 00:44

15 Feb 2015, 20:42

ExpEriEncE wrote:De ramas ramane in folder chiar daca reinstalezi,doar ca la unele kituri de cs,trebuie sa stergi si restul folderului ca sa se reinstaleze corect, in caz contrar raman sechele de la hack (prin folderul valve si strike) :) in orice caz in lipsa unui demo nu putem trage adminul la raspundere, chiar daca a gresit, fiindca nu avem nici o dovada clara , in poze nu se mai vede wallu de mult timp s-au desteptat codurile :D. BAFTA!

PS: E ciudat ca pozele le ai,dar demo nu,chiar daca sunt in acelasi folder /:) chestia asta imi aduce aminte, de marele admin total nevinovat cu experienta de multi ani al serverelor G1 dupa cum sustineau unii sus si tare!!! Z1nck unde demo meu arata clar wallu :)) in fine...

PS2: Si acum daca o luam logic se pare ca......Pozele le-ai cautat si le-ai gasit din cate vad ,fiindca nu le-ai pus din prima si daca te intrebi de unde stiu asta e simplu eu te-am invatat la cealanta reclamatie a ta la adresa adminului c@fe unde si cum sa pui pozele pe forum aceea reclamatie e la ora 14:10 asta e la 14:35 deci dupa ce ai invatat ce trebuie facut ai revenit si aici si ai pus pozele deci stiai unde sa le gasesti chiar daca ai sters cs cum sustii tu dar toutsi demo l-ai pierdut :D
Experience ia si veziti de trb si nu mai pronunta numele meu nici macar cu gandu.....vaziti de treaba vi tu acum cu pareri ca marele admin fatza de tn da is mare doar ca nu am aceasta suferinta pe care o ai tu ...si daca vrei facem un 1v1 si ce harta vrei tu si atunci mai vb . Pana atunci sa taci la tot ce face referire numele z1nk ! Parerea mea e sa/ti vezi de lungu nasului ! Nam ceva personal cu tn doar ca ma cam iriti cu chetia aia care tot vrei sa imi pui eticheta !
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

16 Feb 2015, 14:44

Nu stiu ce ce se mai lungeste acest topic. Nu ai demo rezulta ca ai o reclamatie incompleta.
User avatar
azteca
New Member
New Member
Posts: 26
Joined: 29 Dec 2014, 22:43

16 Feb 2015, 22:33

Floppy wrote:
azteca wrote:...eu am antrenamente pe cs...
...ar trebui sa se ia o masura in legatura cu admini care nu stiu sa admineze.

Din fericire pentru unii si nefericire pentru altii, nu s-a implementat limita de varsta pentru ati procura acces. Iti pun o intrebare personala, ca de la un fost jucator din cupa la altul care activeaza sau nu stiu. Tu vii sa te mentii in forma pe GODZ ? Dar ce s-a intamplat cu celelalte servere din RO ? Vii sa faci strategii/scheme/mindfucks pe GODZ ??

Pe masura carui fapt sa se ia masuri daca nu sunt toate dovezile aici ? Ni s-a confirmat din parte lui Lucian, ca a fost si un demo in folderul cstrike, alaturi de cele 3 poze.

iti raspund la fel ca de la un jucator de cupa in suedia :) eu nu ma antrenez si nu fac nimic pe de g1 intru pur si simplu de plictiseala , si pt ca sunt srv unde am invatat sa joc cs acum ceva ani in urma :) nu pot sa ma antrenez sau sa fac tactici cu ping de 90 si 79 ms :) e doar de fun . dar se pare ca nu te poti juca pt ca sunt niste copii care au impresia ca joci din spatiu :) si nu prea inteleg jocul asta , pt unul ca tine sau ca multi alti care stiu ce sunt aia pasii si care cunoaste jocul nu este greu de inteles.
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

16 Feb 2015, 22:48

De acord, dar demo ? No demo ?
Image
© 2004-2017
User avatar
azteca
New Member
New Member
Posts: 26
Joined: 29 Dec 2014, 22:43

16 Feb 2015, 23:26

Este demo am postat
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

17 Feb 2015, 20:11

Poze curate demo curat 3 zile warn charlatan
Am scos banul si blacklist.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
deko1
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 35
Joined: 13 Feb 2014, 17:37

19 Feb 2015, 11:13

TC !
Locked