reclamatie admin charlatan

Moderators: Floppy, Mr.Teacher, deko1

User avatar
azteca
New Member
New Member
Posts: 26
Joined: 29 Dec 2014, 22:43

14 Feb 2015, 13:35

Nume Reclamant : azT (piC-poC)
Nume Admin Reclamat : Charlatan
Motiv : Hack pt Wall fara sa imi ceara poze doar pur si simplu hack
Dovezi :[img=http://www72.zippyshare.com/thumb/ufo6Dpb8/file.html][/img]
[img=http://www72.zippyshare.com/thumb/EOIje0L0/file.html][/img]
[img=http://www72.zippyshare.com/thumb/s6j1sr4s/file.html][/img]


Va rog faceti ceva in legatura cu admini care se trezesc cu fata la cersaf. ban si hack in interval de 24 de ore , va rog frumos.

amx_demo-14_02_2015-13_44_10.dem

am revenit si cu demo-ul sper ca acum sa rezolvati ceva cu adminul pt ca am o reclamatie completa . multumesc frumos charlatan pt ca mi-ai adus aminte de recycle
Last edited by azteca on 16 Feb 2015, 22:35, edited 6 times in total.
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

14 Feb 2015, 19:53

La tine in PC ai un demo pune demo-ul pe forum sa vedem daca este adevarat ce zici...
User avatar
azteca
New Member
New Member
Posts: 26
Joined: 29 Dec 2014, 22:43

14 Feb 2015, 20:01

din pacate mi-am reinstalat cs pt ca am luat hack, am fost acuzat de wall nu se vede din poze ? sau tie iti trebuie ca pt prescolari cu subtitrare , admini pot vedea din urma ce sa intamplat pe srv .
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

14 Feb 2015, 21:28

2015-02-14 13:44:10 AMXX (amxx_demo) Charlatan started demo recording on piC-poC (STEAM_0:0:58225886) (213.89.245.217). GODZ.G1.RO -- Mod: Clasic fy_dust

Asteptam si demo.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
azteca
New Member
New Member
Posts: 26
Joined: 29 Dec 2014, 22:43

14 Feb 2015, 23:18

nu mai am nici un demo pt ca mi-am dezinstalat cs si la-m reinstalat!
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

15 Feb 2015, 08:29

Ai verificat ?
Mai uita-te o singura data cu atentie la data si ora.
Este tot acolo unde ai avut instalat cs-ul, tot in folderul cstrike, chiar daca ai reinstalat cs-ul.


"Wonderfull job" cu chestia asta... daca nu o pateam eu nu o credeam.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

15 Feb 2015, 11:07

De ramas ramane in folder chiar daca reinstalezi,doar ca la unele kituri de cs,trebuie sa stergi si restul folderului ca sa se reinstaleze corect, in caz contrar raman sechele de la hack (prin folderul valve si strike) :) in orice caz in lipsa unui demo nu putem trage adminul la raspundere, chiar daca a gresit, fiindca nu avem nici o dovada clara , in poze nu se mai vede wallu de mult timp s-au desteptat codurile :D. BAFTA!

PS: E ciudat ca pozele le ai,dar demo nu,chiar daca sunt in acelasi folder /:) chestia asta imi aduce aminte, de marele admin total nevinovat cu experienta de multi ani al serverelor G1 dupa cum sustineau unii sus si tare!!! Z1nck unde demo meu arata clar wallu :)) in fine...

PS2: Si acum daca o luam logic se pare ca......Pozele le-ai cautat si le-ai gasit din cate vad ,fiindca nu le-ai pus din prima si daca te intrebi de unde stiu asta e simplu eu te-am invatat la cealanta reclamatie a ta la adresa adminului c@fe unde si cum sa pui pozele pe forum aceea reclamatie e la ora 14:10 asta e la 14:35 deci dupa ce ai invatat ce trebuie facut ai revenit si aici si ai pus pozele deci stiai unde sa le gasesti chiar daca ai sters cs cum sustii tu dar toutsi demo l-ai pierdut :D
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
azteca
New Member
New Member
Posts: 26
Joined: 29 Dec 2014, 22:43

15 Feb 2015, 12:28

hai ca vad ca oricum forumul asta e dejeaba , daca tot atata ziceti ca tineti la regulament , trebuia sa mi le ceara el poze si demo inainte sa imi dea hack , si in fine hack ban asta este dar daca am ajuns cu niste copii care habar nu au sa joace cs sa imi pun wall mai bine ma apuc de mario , pozele le-am scos inainte sa sterg cs , nu mai am demo m-am uitat inca odata pt ca eu am sters tot folderul cu cstrike si am reinstalat din steam din nou . asa ca oricum nu mai are rost cum am zis si mai sus daca tot tineti la regulament de ce nu mi lea cerut el prima oara inainte sa imi dea hack.
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

15 Feb 2015, 15:27

nu cred ca Forum-ul e Degeaba , E problema ta ca ai Reinstalat Cstrike , doar nu joci de 5 zile pe Serverele G1.
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
azteca
New Member
New Member
Posts: 26
Joined: 29 Dec 2014, 22:43

15 Feb 2015, 15:53

pai asta e problema ca nu joc de 5 zile si imi iau ban si hack in interval de 24 ore de la niste copii care nu au nici o legatura cu jocul asta , ok am inteles mi-ai facut demo poze trebuia sa mi le ceri la fel cum mi-a cerut si pe celalat srv nu sa imi dai hack din prima , eu am antrenamente pe cs , nu pot sa stau cu cs hacuit din cauza la niste copii alterati . joc pe srv astea de cand alti se jucau supermario pe tv , dar in fine nu are rost sa ma mai obosesc sa dau atatea explicatii . ar trebui sa se ia o masura in legatura cu admini care nu stiu sa admineze.
Locked