reclamatie fH

Moderators: Floppy, Mr.Teacher, deko1

User avatar
zarmurdar
Banned
Banned
Posts: 38
Joined: 04 Dec 2014, 23:16

29 Dec 2014, 21:52

Nume reclamant : zarmurdar
Numele adminului reclamat : fH
Motiv : gag aiurea
Dovezi :
Image
Alte mentiuni : chiar asa? fix degeaba? pe baza ca e cel mai frustrat admin posibil?
Ora si Data: 21:50
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

29 Dec 2014, 23:46

Ma baiatule care iti este problema ca nu inteleg ? Ce ai sa-mi demonstrezi mie ? In primul rand iti faci cont pe forum si vii cu tamtam pentru un slot ca esti considerat codat. Apoi cand te intalnesti cu mine pe server, nu te poti abtine fara a spune ceva la adresa mea. Serios acum, ce te doare ?

Cam tot timpul iei gag aiurea, nu crezi ? Cam pute treaba cu tine.

viewtopic.php?f=29&t=5910&p=12894#p12894

Acuma fara suparare, dar dintre noi 2, cel care este frustrat (sa te citez) nu sunt eu. Nu eu ma plang pe server si pe forum, iar in cazul tau gagul e cel mai simplu si fericit mod de ambele parti.

Daca nu vei mai face atat pe victima si miorlai, iti garantez ca ceilalti colegi nu se vor lua aiurea de tine, prin exercitarea anumitor comenzi. De la gag se poate ajunge si la ban, iar in cazurile extreme hack. Fii fara grija. Am mai avut un astfel de personaj in trecut, nu vreau sa-i dau nume, dar se plangea din orice pana cand i s-au banat toate conturile pe forum.
Ti-o spun prieteneste o singura data, ai de gand sa te calmezi ? Alegerea este a ta.
Image
© 2004-2017
User avatar
zarmurdar
Banned
Banned
Posts: 38
Joined: 04 Dec 2014, 23:16

30 Dec 2014, 00:52

auzi ba, iti spun eu prieteneste , am DOVADA ca am luat gag degeaba , gag-ul se da pentru injuraturi, nu voi ati facut regulamentul? sau stai sa inteleg, nu am voie sa folosesc chat-ul? , nu vrei sa-mi vorbesti, nu-mi vorbi, dar nu-mi lua mie functia de a folosi chat-ul, ca nu am injurat, si nu am facut nimic rau, pe langa asta ti-am umplut serveru' azi. Si nu ai nici un drept sa-mi dai ban degeaba, sau gag, daca mai vad asa ceva, dau si eu cu pumnul, tot degeaba ma gabriel, ca nu e prima oara cand te iei aiurea ca o fetita, fetita dj. Eu de obicei sunt calm, da' cand se ia lumea degeaba de mine vin in G-uri. Rog un admin mai mare sa ia masuri in legatura cu acest "DJ gabriel " sau imi fac eu dreptate, si recunosc, am probleme cu nervii. Eu nu ma plang decat de faptul ca adminii abuzeaza de functia lor. Nu de asta exista sectiunea reclamatii?
Last edited by zarmurdar on 30 Dec 2014, 01:08, edited 1 time in total.
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

30 Dec 2014, 01:07

Ok deci ai ales. Iti doresc mult succes. De obicei te victimizezi precum o "fetita" sa inteleg. Inca un lucru, da ti se ia dreptul de a vorbi pentru o perioada atunci cand aberezi si vrei sa te afli in treaba. Nu neaparat ca are cineva ceva cu tine, ci pentru a fi un chat normal.
Image
© 2004-2017
User avatar
zarmurdar
Banned
Banned
Posts: 38
Joined: 04 Dec 2014, 23:16

30 Dec 2014, 01:14

:))) ok, fa pe inteligentul cu mine, ne vedem cand nici nu te astepti. Il mai stii pe tovarasul tau "SOLO" nu ? :) o sa facem o reuniune de clan
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

30 Dec 2014, 01:18

Imi pare rau dar nu locuiesc in acelasi sat cu tine.
Pierd timpul aici, e ultimul post. Ti-am zis ce am avut de zis. Succes cu reuniunea. Sa-mi trimiti poze.
Image
© 2004-2017
User avatar
zarmurdar
Banned
Banned
Posts: 38
Joined: 04 Dec 2014, 23:16

30 Dec 2014, 01:21

nu-i problema, de intalnit tot ne intalnim. e mica lumea.
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

30 Dec 2014, 09:56

zarmurdar wrote:. Eu de obicei sunt calm, da' cand se ia lumea degeaba de mine vin in G-uri. Rog un admin mai mare sa ia masuri in legatura cu acest "DJ gabriel " sau imi fac eu dreptate, si recunosc, am probleme cu nervii.

ok, fa pe inteligentul cu mine, ne vedem cand nici nu te astepti. Il mai stii pe tovarasul tau "SOLO" nu ? :) o sa facem o reuniune de clan

nu-i problema, de intalnit tot ne intalnim. e mica lumea.

Hmm...mie imi miroase a muschi si a amenitari....Bruce lee de Iasi eu te inteleg ca vrei sa reclami faptul ca ai luat gag, sau ce ce ai mai pati tu,dar mai usor cu amenintarile pe aici ca nu esti pe tarla, esti pe un forum deci comporta-te civilizat ca primesti (GaG) si aici, de data asta chiar pe merit...
Vad,ca tu cand ai probleme cu nervii te duci la G1 nu stai prea mult pe ganduri!! dupa cum afirmi.Dar ce e la G1? te relaxezi tragand apa pe la buda? interesant,dar nu vrem sa stim frustarile tale si afirmatiile de bighidiu, de pe langa bloc. BAFTA!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

30 Dec 2014, 11:27

Safuleeee,pt ardere de calorii pana in G ,si pt amenintati ca in cartierul Dallas,stii tu acolo unde se prinde peste pe Bahlui....ai un warn de la mine.Ma refer la tine zarmurdar.Daca nu te speli de comportamentul asta de coca,vine si banutul pe forum.
1 WARN!
Aaaaaa,si te rugam ceva,nu te mai enerva pt ca nu face bine la sanatate,la ten...stii tu,ies ridurile mai repede.
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
zarmurdar
Banned
Banned
Posts: 38
Joined: 04 Dec 2014, 23:16

30 Dec 2014, 13:30

ok, am warn pentru ca am fost provocat de gabita, si el ce primeste? toti adminii astia care abuzeaza , ce primesc? nu patesc nimic? adica e degeaba sectiunea asta? ca dooh, doar ne plangem, nu asta inseamna reclamatii?
Locked