ExpEriEncE

Moderators: Floppy, Mr.Teacher, deko1

User avatar
CharlataN
Junior Member
Junior Member
Posts: 103
Joined: 12 Feb 2014, 22:56

14 Nov 2014, 20:01

z1nk wrote:CharlataN ia si vina cu o dovada plauzibila nu cu dovezi nefondate ! Nu te mai tine de inventii de genu `` GTProtector.asi si GTProtector.dll.`` nu stiu cei aia da poate imi spui tu ceia ce vrei sa insinuiezi ca eu nam habar ! Tiam demonstrat cand mai verificat si cu scan si cu ce am dat si inca ma acuzai da nu te vedeai pe tine ca esti incapabil sa faci diferenta dintr-un jucator codat si un jucator bun!
O sa ne explici pt ca nu are ce cauta un fisier .asi in folderul unui cs.
Image
User avatar
z1nk
Junior Member
Junior Member
Posts: 55
Joined: 28 Feb 2011, 00:44

14 Nov 2014, 20:05

Nu mai cauta motive!! ce e asta .asi ? ce legatura are asta ? ca nu inteleg ?? Vere dute pe la munte si limpezesteti memoria ..... T-eam intrebat ce vrei sa insinuiezi cu chestia asta ? ca nu inteleg intrebarea ta
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

14 Nov 2014, 20:11

Confirm ca s a facut demo :

2014-11-14 17:53:20 AMXX (amxx_demo) ExpEriEncE started demo recording on coca (STEAM_0:0:1788391743) (85.246.30.127). GODZ.G1.RO -- Mod: Clasic fy_snow

CharlataN daca nu stim ce fac alea doua asta nu inseamna ca sunt cheat, mai ales ca programul la gasit curat.
Incearca sa gasesti demo pe care ti l a facut ExpEriEncE..locatia lui este tot acolo unde ai gasit si pozele si anume in Steam/Steamapps/common/hlife/cstrike.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

14 Nov 2014, 20:23

GTProtector.asi si GTProtector.dll.
e
un modul de protectie de la gtrs
doar te tine captiv in master-ul lor
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
il3gal
Junior Member
Junior Member
Posts: 54
Joined: 07 Aug 2014, 17:36

14 Nov 2014, 20:47

z1nk daca e vb si de un demo facut revin asupra spuselor de mai inaite si cred ca trebuie sa prezinti demo altfel ramai cu hack
User avatar
z1nk
Junior Member
Junior Member
Posts: 55
Joined: 28 Feb 2011, 00:44

14 Nov 2014, 21:35

Sa rezolvat problema ...Vina este a mea ca am omis sa iau si demo din strike inainte sa ii dau dez ! Am luat doar pozele asta e acum toata dreptate i se inclina lui ExpEriEncE ! In fine se paote da offtopic parerea mea !
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

14 Nov 2014, 23:04

Nu s-a rezolvat nimic,pune demo odata .
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

14 Nov 2014, 23:22

Pana aduce demo am scos accesele adminului z1nk
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
RollingStones
Junior Member
Junior Member
Posts: 163
Joined: 05 Jul 2011, 16:53

15 Nov 2014, 10:37

Cati admini si playeri au plecat din comunitate din cauza lui experience... Fara suparare expe dar nu stii sa faci diferenta dintre un jucator bun si un codat. Tu daca vezi unu ca da mai bine sau stie sa joace la sunet, gata "teatru de codat" sau "mimeaza la sunet" =))) de parca toate lumea e impotriva ta si in loc sa joace un cs linistit sta sa te pacaleasca pe tine cu nu stiu ce wall.

Daca iti dau un server de mix sa joci un classic cu baieti care chiar stiu sa joace, nu cu parjoalele de pe pub, nu scoti om pe runda iti zic eu.

Si iti zic acum cum ti-a mai zis un fost coleg pe care la fel l-ai acuzat de nush ce wall "Daca erai un jucator bun, iti dadeai seama ca nu aveam nimic"

No offence dar asta e adevarul.


ExpEriEncE: Iti inteleg frustarea,dar vor pleca ,daca o ard nasol si sunt prinsi,si se pare ca nu iti dai seama ce se intampla pe aici. Are demo si wall si nu aduce demo fiindca,s-ar uita lumea la un film de comedie, sau poate chiar credeai si te asteptai ca nu am facut demo si ca i-am dat hack degeaba? nu ai inteles aluzia din posturile mele , hai sa incetam cu offtopic aici e o reclamatie.BAFTA!

No offence, dar esti pe langa,vorbeste doar dusmania din tine asta e. :)
The stars are hidden on a rainy night
User avatar
z1nk
Junior Member
Junior Member
Posts: 55
Joined: 28 Feb 2011, 00:44

15 Nov 2014, 14:34

ExeEriEncE tin sa ii dau dreptate lui rollingStones cu plecarea de pe servar a multor playeri buni si admini buni care ii stiam! Nu poti sa ma acuzi de wall omule da greseala mea a fost ca nu am luat si acel demo care mi lai facut in momentu cand mi-ai dat hack am plecat tinta pe pozele de la destroi si eram foarte revoltat pe situatia creata si deasta nu m-am gandit nici o secunda la demo @-) ! Si da daca eu am omis sa scot acel demo am primit remove daca il aveam tu primiai un warn de 3 zile carei diferenta /:) ! Erai tot tu in avantaj nu primeai remove doar warn eu am remove! Intelegeam sa am remove daca nu prezentam nici o dovada la reclamatie asa ca cum am mai zis pe COMUNITATEA G1 e formata o bisericuta nu se tine cont de parerea jucatorilor sau a altor admini! O sa ne mai intalnim pe server iti promit si o sa iti domenstrez ca nu stii sa faci diferenta dintre un wall si sunet!
Considera ca esti invingator in reclamatia asta Pentru o greseala a mea dar nu pentru experienta ta de adminaj! @-)

Si pot sa zic ca vai de mine nu trebuie sa superi un membru al comunitati g1 ca si chiar daca ai dreptate tot o iei in freza, mentionand faptu ca am fost testat si de acel program minune scan si nam avut nici o treaba dar asta e ! Sa traiasca biserica, o sa ramana doar bisericuta pe forum si cativa copii care stiu sa foloseasca forumu! :)

ExpEriEncE: :)) of of demo era perfect daca il puneai, stiam cu nu ai sa il pui,fiindca te faceai de ras, felul in care ai putut sa o comiti,e comic si rusinos.
Nu e despre sunet nu e despre scan, pur si simplu te-a batut wallu ca la un incepator,1 din echipa in fata ta si ala dupa zid,ai aparut de odata si crezand ca ala iti fura fragul ai tras fix pe perete bine inteles ca nu ti-ai mai dat seama ca ala defapt era dupa zid nu in fata lui :))cam asa a fost

(ca sa aveti o idee am sa incerc sa explic cat mai exact pozitia pe harta deci din baza CT,cum iesi lateral dreapta,este peretele care desparte grenazile,apoi in lungul peretelui mai sunt 2 colturi de perete ultimul fiind exact langa scarile care urca spre awp si armura ei ala era dupa coltz statea jos ascuns,ala din fata ta nu l-a vazut si era aproape de el, tu imediat cum ai iesit pe lateral,ai tras direct pe ala dupa perete :)) te-ai grabit sa nu iti fure fragu cel din fata ta care se apropia, si te-a batut wallu, ca ai crezut ca e in fata peretelui :)) cam asta a fost,pentru cei curiosi ,si sunt sigur ca ai mai fi avut tu niste faze pe acolo,ca din explicatiile tale credeai ca ti-am dat hack pt alta faza in fine faza aia era de ajuns pt hacku si wallu tau).
Restul sunt vorbe ,daca tu ca admin,imi spui mie ca nu stiai de DEMO si ce iti trebuie ca sa faci o reclamatie ,sau ca in poze nu mai iese WALL`ul la codurile actuale (a cazut demult faza asta),e buna treaba.

PS: Eu nu iau adminele la nimeni,ca sa deconspiri 1 jucator sau un admin,ca are COD,ai nevoie de dovezi (ca e scan,demo,poze,nu conteaza),apoi acele dovezi sunt,analizate de altii,tocmai ca sa nu fie bisericute sau antipatii din partea unui singur om care aduce si dovezile si ia si deciziile,exista oameni impartiali care nu au nimic de impartit cu nimeni si pe baza dovezilor pot lua o decizie.

Ca sa nu mai facem offtopic si sa lungim discutia,consider ca s-a rezolvat aceasta reclamatie dupa spusele lui Lucian si Z1nk.

Daca un moderator sau administrator mai are ceva de zis,poate debloca :P
TC!
Locked