CharlataN

Moderators: Floppy, Mr.Teacher, deko1

User avatar
z1nk
Junior Member
Junior Member
Posts: 55
Joined: 28 Feb 2011, 00:44

09 Nov 2014, 13:24

Am intrat foarte des pe forum daca vrei sa stii danutz si am citit de en ori regulamentu dedicat pentru admini

-- 10 Nov 2014, 01:27 --
CharlataN wrote:
z1nk wrote:CharlataN ai auzit si de comanda RECORD + numele jucatorului si acest demo se salveaza la tine in pc in strike ?
Of course atotstiutorule ! Dar mie nu imi place sa le spun la jucatori sa scrie record in consola,asa il dezactiveaza. :)



:))))))) Ce deactiveaza ? Presupusul codat ? adica vrei sa zici ca ii dezactiveaza codu ?

Inainte pana sa fac amx_demo faceam record urmat de numele codatului daca codatu venea si facea reclamatie pe forum atunci ulterior adminu venea cu demo din pc de la el ! Din cate imi aduc eu aminte
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

09 Nov 2014, 13:50

Punctul 11 nu specifica faptul ca adminul e obligat sa se scaneze, doar playeri care sunt controlati de un admin, au obligatia de a prezenta toate dovezile care i se cer de la admin.
In caz ca un admin discuta cu Lucian si are acceptul de a cere scanarea unui alt admin x,y pe care il banuieste de cod ,atunci acel admin supectat de cod este obligat sa se scaneze la cererea unui alt admin.

Parerea mea e ca totusi ca sa nu mai fie atatea discutii si intrepretari puteai sa dai scan Z1nk simplu si usor , si nu mai erai nevoit sa fii suspect in fata celolrlati, fiindca au dreptate au toate motivele sa fie curiosi de ce nu ai vrut sa dai SCAN...BAFTA!!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
z1nk
Junior Member
Junior Member
Posts: 55
Joined: 28 Feb 2011, 00:44

09 Nov 2014, 13:58

ExpEriEncE wrote:Punctul 11 nu specifica faptul ca adminul e obligat sa se scaneze doar,playeri care sunt controlati de un admin au obligatia de a prezenta toate dovezile care i se cer de la admin.
In caz ca un admin discuta cu Lucian si are acceptul de a cere scanarea unui alt admin x,y pe care il banuieste de cod ,atunci acel admin supectat de cod este obligat sa se scaneze la cererea unui alt admin.

Parerea mea e ca totusi ca sa nu mai fie atatea discutii si intrepretari puteai sa dai scan Z1nck simplu usor si nu mai erai nevoit sa fii suspect in fata celolrlati fiindca le dau dreptate au toate motivele sa fie curiosi de ce nu ai vrut sa dai SCAN...BAFTA!!



ExpEriEncE nu e vorba ca nu am vrut sa ii dau scan habar nu am de acest program si nici nu am fost informat la sectiunea regulament pentru admini ca e obligatoriu sa am acest program in pc nu stiu de existenta acestuia ! In momentu cand mi sa cerut scan era Charlatan vezi cu un alt nic si atunci sia pus adminu si in secunda doi z1nk dati scan exact asa sa exprimat ! Stateam si ma gandeam ce vrea sa zica cu asta pentru ca habar nu am de vrun program sa ma auto scanez :-?? sa imi zica luci despre ce e vorba ! Eu la regulamentu pentru admini nu am vazut nimic ca e nevoie de program pentru scan iar pentru regulamentu de jucatori nu lam citit nu ma interesat de jucatori ci de admin! :) Si nu mai interpretati ca am refuzat sa ma scanez se considera ca refuzam daca stiam de existenta acestuia !


ExpEriEncE: Ok,pentru mine e simpla treaba,Charlatan a incercat sa-si faca treaba de admin in momentul cand a vazut ceva suspect,tu nu ai stiut de Scan si poate chiar ti s-a parut aiurea sa te acuze de cod sa iti ceara dovezi etc. fiind si admin.Eu sunt de parerea ca se poate stinge conflictul asta fara nici o sanctiune asupra ambilor admini,asta e doar parerea mea si nu tin partea nimanui.Daca Lucian e de alta parere o sa vedem cand o sa raspunda acestei reclamatii.Bafta!
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

09 Nov 2014, 21:35

Nu vreau sa se creeze dispute din cauza acestui program de scanare care inca o data ma repet ESTE UN PROGRAM SIGUR din toate punctele de vedere ...aici punctand eficenta si securitatea acestuia.
Ca sa demonstrez tuturor ca acest program este 100& sigur am sa postez un link de pe un site care scaneaza in timp real si cu 53 de antivirusi:

https://www.virustotal.com/ro/file/8d80 ... 415561785/

Acum ca am stabilit ca programul este sigur....admini sau jucatori , daca li se va cere scanarea vor fi OBLIGATI sa scaneze, prilej pentru cei banuiti sa si arate "inocenta".

Intrebare pentru Z1nk , daca eram eu pe server si iti ceream verificare tot ma refuzai ?

Pentru adminii care nu au programul si vor sa l foloseasca pe viitor il gasiti aici:

Cheat Defender Win7 exe
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
z1nk
Junior Member
Junior Member
Posts: 55
Joined: 28 Feb 2011, 00:44

09 Nov 2014, 23:37

:| Acum am descarcat programu pe care lai pus aici luci si ca am vazut ca e un program sigur asta cu siguranta nu intereseaza pe nimeni ce date am in pc si nu imi permit sa imi afecteze vrun ``virus`` sau altceva ! Daca erai tu pe servar in momentu ala eu zic ca stiai sa discuti problema altfel parerea mea :-? nu sub forma de protest cum a facut charlatan , lucru care ma enervat ! in fine :-j
Post Reply