Reclamatie MRQ!

Moderators: Floppy, Mr.Teacher, deko1

Post Reply
User avatar
noclip / Fnatic
New Member
New Member
Posts: 42
Joined: 06 Mar 2014, 19:03

23 Aug 2014, 14:15

Nume reclamant :noclip* - Fnatic
Numele adminului reclamat :Mrq
Motiv :Un player a spus " MRQ WALL ! " iar eu m-am uitat putin pe el dupa am vazut ca e admin si i-am spus sa isi schimbe numele ca sa ii pot face poze , stiu ca are mai multe reclamatii pe forum din cele spuse de el asa ca m-am gandit sa ii fac poze iar domnul " ZEU " asa cum se autoproclama nu vrea sub nici o forma si incepuse sa vorbeasca urat!!! La vechimea pe care pretinde ca o are sa vorbeasca asa frumos cu un alt admin ?!
Dovezi :
http://fisierulmeu.ro/50ASU2YU0YDB/fy-snow0013-bmp.html

http://fisierulmeu.ro/50PZ8OSU0R8R/fy-b ... 0-bmp.html

In una din poze el mi-a spus " Eu sunt zeul si idolul tau " sau ceva de genul iar eu i-am spus ce reprezinta el pentru mine !


PS:Din cate stiu daca un player spune ca cineva are wall suntem obligati sa il controlam iar daca playerul respectiv refuza sa fie controlat i se aplica pedeapsa maxima!!!
In the end. They"ll judge me anyway.So whatever.

Image
User avatar
C.R.M
Junior Member
Junior Member
Posts: 65
Joined: 14 Feb 2014, 19:52
Location: GERMANY: BAD BEVENSEN
Contact:

23 Aug 2014, 14:45

Am si eu o intrebare...
Daca ii facea-i poze parca ce puteai vedea..?? :)
Mai degraba ii facea-i un RECORD si-l puneai pe forum..:) daca crezi ca avea cod ...
Image

Image
Image
User avatar
RollingStones
Junior Member
Junior Member
Posts: 163
Joined: 05 Jul 2011, 16:53

23 Aug 2014, 15:00

Ei cum :)) auzi cica "scoate adminu sa-ti fac poze" :))

Unu mai admin decat celalalt...
The stars are hidden on a rainy night
User avatar
Vlad Vega
Member
Member
Posts: 250
Joined: 15 Feb 2014, 09:56
Location: Bad Bevensen / Germany
Contact:

23 Aug 2014, 16:52

:)) Era si timpul sa citesc ceva amuzant azi.... :))
In fine, topic degeaba!! :ymtongue:
Viitorul aparține celor care cred în frumusețea viselor lor!
Image
User avatar
noclip / Fnatic
New Member
New Member
Posts: 42
Joined: 06 Mar 2014, 19:03

24 Aug 2014, 11:24

Omul a spus ca avea wall cu record de wall pe snow nu ma credea nimeni ca avea WALL dea aea vroiam sa-i fac poze !!!

PS: Credeam ca m-am exprimat destul de clar in reclamatie ca este vorba despre limbajul adminului nu neaparat despre WALL !! 8-| :|
In the end. They"ll judge me anyway.So whatever.

Image
User avatar
Vlad Vega
Member
Member
Posts: 250
Joined: 15 Feb 2014, 09:56
Location: Bad Bevensen / Germany
Contact:

24 Aug 2014, 14:38

noclip / Fnatic wrote:Omul a spus ca avea wall cu record de wall pe snow nu ma credea nimeni ca avea WALL dea aea vroiam sa-i fac poze !!!

PS: Credeam ca m-am exprimat destul de clar in reclamatie ca este vorba despre limbajul adminului nu neaparat despre WALL !! 8-| :|
Scuza-ma, dar record inseamna un demo facut unui player, iar acel demo se salveaza la tine in PC (ex: MRQ.dem).
Viitorul aparține celor care cred în frumusețea viselor lor!
Image
User avatar
mRqmRq
New Member
New Member
Posts: 14
Joined: 02 Mar 2014, 09:09

24 Aug 2014, 16:27

Fnatic tu ai ceva cu mine de mai mult timp , unde imi dai tu ordine mie sa-mi schimb numele si sa-mi faci poze , mai sunt si wc-u tau ! Logica ta , daca imi schimbam numele si imi faceai poze puteam sa scot si wall-u dar esti praf
User avatar
noclip / Fnatic
New Member
New Member
Posts: 42
Joined: 06 Mar 2014, 19:03

24 Aug 2014, 17:24

Nu e vorba ca am ceva cu tine nu imi place com vorbesti eu zic sa iti schimbi comportamentului si dupa cum spuneam cand un player spune unui ADMIN sa controleze un player nu ma intereseaza ca esti tu admin ca ai fite ca esti tu un zeu din CS eu te controlez si nu pot folosi comenzi inafara de record pe un admin de acea ti-am zis sa schimbi numele !!!
In the end. They"ll judge me anyway.So whatever.

Image
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

24 Aug 2014, 17:53

Cu un simplu record era rezolvata treaba:). Logic ca daca spui sa si schimbe numele sa i faci demo,poze...isi scoate si presupusul wall.Nu?:)
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
Post Reply