Reclamatie byAnonimu

Moderators: Floppy, Mr.Teacher, deko1

Locked
User avatar
O.G. SWAT
New Member
New Member
Posts: 46
Joined: 16 Jan 2012, 16:45

05 Feb 2012, 03:27

Nume reclamant : O.G. SWAT
Numele adminului reclamat : byAnOnImU!
Motiv : gag
Dovezi :Am un screenshot la consola pe care il uploadez
precizez ca vorbeam cu dinamo ca sa ne luam noapte buna pt ca ne cunoastem si stam in metalurgie si el gag la amandoi
Astept seriozitate de la server am promis sa nu mai injur si am facuto stept ca byAnonimu sa posteze un ss sa vad pe ce dovada imi da el gag
Image
http://www.mediafire.com/?m7lfbcoa7yxjq9m
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

05 Feb 2012, 11:48

O.G. SWAT Pune poza pt ce motiv ai luat gag nu cand ai luat gag in imagine nu demostrezi pt ce ai luat gag revino cu alta versiune:D:D:D:D:{alta print}
asa zic si eu ca am luat gag ca am zis noapte buna la toti:))))
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
aLx
Member
Member
Posts: 397
Joined: 19 Mar 2011, 22:03
Location: Iasi
Contact:

05 Feb 2012, 12:01

Ia dat gag pentru ca vorbeam cu el :)).
Ps:eram si eu de fata :)).
Fan declarat a lui fH si T-z3P
User avatar
O.G. SWAT
New Member
New Member
Posts: 46
Joined: 16 Jan 2012, 16:45

05 Feb 2012, 14:17

domnu danutz ca te si domnesc am scris ca vreau sa vina el cu dovada pentru ce am luat gag sau nu stii sa citesti ,asta una la mana, doi la mana am mai vazut o reclamatie cu unu care a dat copy paste la consola tre sa fac 30 de ss-uri la consola ca sa vezi pentru ce am luat ?Am zis cal astept si pe el cu dovada ca am injurat nu ca am luat gag pt ca vorbeam cu Dinamo ,Astept ca adminul sa fie pedepsit ca atare daca nu are o dovada clara
mentiuni: Jucam cu nick sK-Gaming -==SWAT==-
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

06 Feb 2012, 16:52

In cazul adminului byAnonimu problema e de recidiva...s au plans mai multe persoane pentru gag slay ,schimbari de nick uri inutile..plus schimbare de harta cand mai erau minute bune pana la vote.

Concluzie finala : Incearca sa te abtiii de la aceste comenzi (slay kick gag votemap) si sa le folosesti DOAR atunci cand trebuie, la urmatoarea reclamatie viabila voi trece la suspendarea contului de admin.
Ps: Incearca sa mai pui si alte harti in afara de awp-maps.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
O.G. SWAT
New Member
New Member
Posts: 46
Joined: 16 Jan 2012, 16:45

07 Feb 2012, 04:12

Subiect rezolvat aruncati topicurile mele la gunoi .Multumesc :D
Locked