Conform Topicului Regulament Godz.g1.ro

Moderators: Floppy, Mr.Teacher, deko1

User avatar
O.G. SWAT
New Member
New Member
Posts: 46
Joined: 16 Jan 2012, 16:45

20 Jan 2012, 15:44

LA INJURII DOMNU ADMIN CARE ESTE .KLAPS SE APLICA PEDEAPSA KICK;BAN NU HACK DAR IN FINE SE VEDE TREABA CA NOI CARE SUNTEM MAI VECHI PE SERVER DE CEVA ANI (peste 10 ani) suntem mai rau vazuti decat cei care au admin de 2 luni dar sunt admini .Astept reply de la tine KLAPS sa vedem ce ai de spus in apararea ta ca tu joci cu alt nume pe server si stai spectator ai admin pe numele KLAPS cu ala intri pe server si cu ala stai spectator cat vrei tu astept sa posteze si mai marii din G.cu respect pentru Lucian si Bebe ,O.G. SWAT
User avatar
Bailey`s
Junior Member
Junior Member
Posts: 124
Joined: 28 Mar 2011, 18:47
Contact:

20 Jan 2012, 16:01

Citeste reply-ul lui Lucian, imi dau seama ca nu l-ai prea citit cu atentie @-)
Image
Image
User avatar
O.G. SWAT
New Member
New Member
Posts: 46
Joined: 16 Jan 2012, 16:45

20 Jan 2012, 16:54

AM mentionat ca juca cu alt nume de unde sa stiu ca el e KLAPS tre sa fiu mama omida ?Am mentionat ca juca pe server cu alt nume pentru ca joc de atata timp incat stiu la perfectie IP-ul lui KLAPS?
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

20 Jan 2012, 17:34

PT INFORMATIA TA DOMNULE TARLA SWAT,ADMINUL MEU NU DATEAZA DE 2 LUNI,SI ORICUM E O CHESTIE IRELEVANTA DE CAND AM EU ADMIN!!! NU CONTEAZA SI NU TE INTERESEAZA PE TINE CU CE NICK JOC EU PE SERVER,DACA ESTI TARAN SI ATATA MINTE AI ...MAI BINE NU MAI INTRA PE SERVER!!! INUJURI PE SERVER( ca atat stii),TE SPARGI IN FIGURI..E PROBLEMA TA ,DAR CAND MA TRIMITI LA ORIGINI (ca sa zic intr un mod frumos)DEJA E ALTA PROBLEMA.PRINTUL DIN PACATE NU L MAI AM ..L AM STERS ,ORICUM MA ASTEPTAM SA FACI RECLAMATIE,DAR NU ASA DE TARZIU.IN ALTA ORDINE DE IDEI .FI OM NORMAL SI LASA SMECHERIILE SI PROSTIILE ASTEA IEFINTE..TINE DE BUNUL SIMT (se pare ca tu nu il ai ,si se pare ca nici nu o sa mai ai sanse la el).Scz de caps ,a fost..voluntar ,asa poate o sa vada si domnul gentelman swear...care este
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
whitemouse
New Member
New Member
Posts: 7
Joined: 14 Jan 2012, 15:42

20 Jan 2012, 18:47

KLAPS, nu am nici o problema cu tine , dar te rog sa folosesti lumbaj mai adecvat , nu e treaba adminului sa jigneasca pe cineva .... :-s
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

20 Jan 2012, 19:07

Tu de unde ai aparut iar? Nu stiu dc intru eu in discutii din astea cu voi,nu meritati,dar..intrebare pt tine mouse : unde vezi tu jignirea aici? tarla =camp,pajiste,maidan..etc ,si taran= ? Te las pe tine sa raspunzi! Tot eu sunt ala care jignesc ,asa i? Oricum,dupa parerea mea ,voua v ar trebui mult mai mult decat atat,v ar trebui o educatie si bun simt.Eu inchid discutia aici. Pana la urma am gasit si poza: http://www.mediafire.com/i/?spfh0yajvsk1ql7
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
O.G. SWAT
New Member
New Member
Posts: 46
Joined: 16 Jan 2012, 16:45

20 Jan 2012, 23:41

Citeste ce a scris lucian legat de injuriile la admini pentru ca eu nu injur adminii care joaca cu numele de admin ci persoane care nu le cunosc sunt multi juctori care chiar daca nu au admin joaca cu acelasi nume de 7-8 ani ,iar prietenii meu care au admin pe godz si nu dau nume ca ii cunosti deja si am multi care imi pot scoate banul desi e ip static de germania nu am nevoie sa il scot am destule servere (nu fac reclama) dar din pacate nu cred ca ai atata timp de cand joci pe server Klaps decat am eu ,si cand am zis ca fac reclamatie inseamna ca chiar o fac si nu conteaza cand ,personal ma cunosc si cu Luci ca sta in iasi in cartier cu mine si nu am apelat inca la el sa imi scoata banul dar Hack cum a scris Luci in thread se da daca aduci injurii la admin (admin care este logat pe server) nu admin care joaca cu alt nume pe server si iese apoi se logheaza pt a da hack ca e jignit ,Klaps inca ceva legat de taranime la care te referi tu si la respect tu nu cred ca ai legaturi cu asta nu degeaba sunt unde sunt iar tu unde esti .EOD
User avatar
TDK
Junior Member
Junior Member
Posts: 66
Joined: 31 Oct 2011, 14:46

21 Jan 2012, 09:09

Pro reclamatiei
Hackul se da doar la codati sau in cazul injuriilor triviale la adresa adminilor~>care cum a zis si swat trebuie sa fie logati,nu sa stea sub acoperire :))
Poza ta klaps nu dovedeste nimic,inafara de faptul ca swat a injurat un player...hai ca iti repet UN PLAYER,nu un admin.
E o metoda cam marsaveasca zic eu,si de aceea ar trebui sanctionata pt ca nu are playerul de unde sa stie ca jucatorul in cauza este admin.
Later edit* Lasa-mi ip ca iti scot eu banul.
Acuma il asteptam pe Lucian cu verdictul.
Un admin de 12 ani pe nume bartez[tw] mi-a dat SLAP FARA NICIUN MOTIV iar eu i-am zis doar dute in **** mati !!!
Apoi mi-a dat amx_hack
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

21 Jan 2012, 09:58

Situatia e simpla: Fiecare admin are dreptul sa joace cu alte nick uri asta pentru ai prinde pe altii in "flagrant" , este de stiut ca in absenta adminilor multi se "activeaza", cu toate ca eu unul nu recomand aceasta "tactica" tocmai din prisma faptului ca pot exista litigii de acest gen.
Parerea mea e ca nu e greu sa ai o conduita normala pe server daca respecti pe altii vei fi respectat, si atentie mare pe cine injuri :) (cazul de fata).
Intrebarea este din situatia respectiva alt admin "undercover" cum ar fi reactionat la injurii ?
Concluzie finala: O.G.Swat: Atentie inca o data la limbajul pe care il folosesti pe server!
Klaps : Incearca sa joci logat ca sa nu mai avem parte de reclamatii inutile.
TDK: S-a facut update la regulament si anume:

12 - Anularea comenzilor intre admini este interzisa (unban ungag cancelvote schimbarea unei harti care a fost votata de alt admin etc), exceptie facand doar adminii highlanderi.
- Sanctiune : Avertisment, la a 2-a abatere, pierderea accesului

In situatia data banul va fi scos de adminul Klaps de mine sau de T-z3p.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
O.G. SWAT
New Member
New Member
Posts: 46
Joined: 16 Jan 2012, 16:45

21 Jan 2012, 15:26

94.216.0.22 este ip-ul meu. Multumesc pentru intelegere.G3 rullz
Last edited by O.G. SWAT on 21 Jan 2012, 21:22, edited 1 time in total.
Locked