RECLAMATIE KLAPS

Moderators: Floppy, Mr.Teacher, deko1

Locked
User avatar
Fantu
Banned
Banned
Posts: 5
Joined: 28 Dec 2011, 15:37

29 Dec 2011, 21:45

Nume reclamant :Fantu
Numele adminului reclamat : Klaps
Motiv : amx_hack de la limbaj, limbaj trivial cu playerii ,
Dovezi : http://imageshack.us/g/252/cstrike20111 ... 4041p.png/
Ip (doar in cazul in care nu ai ip dinamic) : 95.76.233.21
Ora si Data (doar in cazul in care ai luat hack): in jurul orei 20:00 29.12.2011
Eu vorbeam cu varul meu resq, cu care imi permit mai multe si el s-a agitat ca un pepsi ;).
Imaginile spun totul . Am luat kick-uri repetate si hack .Am ban . Ip-ul nu e dinamic.Am uitat sa pastrez pozele de la hack am sters cs-ul . Merci pt timpul acordat
Cu respect , Fantu
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

29 Dec 2011, 22:27

TU FANTULE AR TREBUI SA FII RAS DE PE FATA PAMATULUI ..TU SI POZELE TALE TRUCATE.N AI SA MAI CALCI IN VECI PE GODZ.ATAT AM AVUT DE ZIS
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
T-z3P
Site Admin
Site Admin
Posts: 497
Joined: 09 Feb 2011, 15:41
Location: Iasi
Contact:

29 Dec 2011, 23:15

AHAHAHHAHAHAHHAHAHA. TI-AM CITIT POSTUL, M-AM UITAT LA POZE SI CRED CA AM RAS CU LUCIAN IN JUR DE JUMATATE DE ORA!!! =)) =)) =))

Acum sa-ti explic si de ce:
1. Pozele facut de CS nu sunt ".PNG", ci ".BMP".
2. Te anunt si te asigur in acelasi timp ca in LOG-urile serverului, in jurul orei 20, nu exista entry-uri cu replicile prinse de tine in asa-zisele SS-uri.
3. Daca editezi o poza cu Paint, Photoshop, Corel sau orice alt program, macar fa-o pana la capat =)). Sa tragem un ochi la pozele de mai jos.

Image
Image
Image

Pe cine crezi tu ca prostesti? Ca idee, lucrez cu programele mai sus mentionate, asa ca observ foarte usor detaliile de cativa pixeli si nu numai. Sunt foarte curios sa vad replica la acest post facut de mine din partea ta, Fantu =)).
Image
By nero (3 martie 2011) :
"Daca nici asta nu are cod la cum ii bruiaza tinta si la cum ii stie el pe toti,
eu ma arunc de pe BCR-ul din podul ros..."
Image
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

29 Dec 2011, 23:23

Eu vreau doar sa-ti multumesc pt ip ul tau postat aici , nu ai nici macar dreptul la replica deoarece incepand de maine tot ce inseamna g1.ro va fi istorie pt tine , nu am nevoie de oameni asa de josnici ca tine la noi in comunitate.

Spor la prostit lumea in alta parte.

Off 1: 6 - Este interzisa imprumutarea parolei accesului altui jucator / admin - Sanctiune : Pierderea accesului
Cristian admin remove!

Off 2: Reactivare cont admin Superman.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
Fantu
Banned
Banned
Posts: 5
Joined: 28 Dec 2011, 15:37

30 Dec 2011, 08:23

dar v-am mai prostit odata :)) cu superman
Locked