Reclamatie CoLoSaL

Moderators: Floppy, Mr.Teacher, deko1

User avatar
scorpion4steaua
Banned
Banned
Posts: 12
Joined: 28 Dec 2011, 12:18

28 Dec 2011, 13:52

1. Gag ptr ca am scris futerea.
2. Kick ptr afk 20s pe cand altu era afk de 15 runde.
3. EL folosea limbajul urmator: "BAG PWLA IN EL LAG" de fiecare data cand murea.
4. Kick plus amenintare de kick ptr spectator cand eram 8 jucatori pe server cu tot cu mine
5. Destroy pe steam pentru injurii la adresa mariei sale admin cu iq -2.

Pozele de la destroy, sunt mai mari de 5mb nu merg pe siteurile de poze.

http://www.megaupload.com/?d=U15LC1I4
Last edited by scorpion4steaua on 28 Dec 2011, 21:35, edited 1 time in total.
User avatar
CoLoSaL
New Member
New Member
Posts: 6
Joined: 27 Dec 2011, 19:28

28 Dec 2011, 20:35

Ma scorpion stii de dc ti-am dat hack injurai playerii si adminii eu cred k injuraii tot sv;)! si ai luat hack!;) NU MAI INJURA ADMINII SI PLAYERII DE PE SERVER!! Inceteaza!
User avatar
scorpion4steaua
Banned
Banned
Posts: 12
Joined: 28 Dec 2011, 12:18

28 Dec 2011, 20:41

injuram playerii ? cu u@ ? bai cat de retardat poti fi ? pune frate mana pe o carte poate iei si tu bacul ..

Nu am injurat pe nimeni in afara de prostia ta ... si oricat de mult as vrea sa te cred , chiar si asa nu se da HACK pentru injurii .. ca sa nu mai vorbim de restul abuzurilor..
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

28 Dec 2011, 20:48

Scorpion4steaua ai si tu dreptatea ta cu privire la adminul "colosal" :) dar in ceea ce te priveste ai gresit injurand ...regulamentul zice ca in cazul afrontului personal adminul are voie sa execute comanda amx_hack.
In alta ordine de idei m am uitat la demmo si am tras o concluzie...nu o zic ca sa nu influientez rezultatul final ..asa ca invit jucatorii si adminii activi pe forum sa se uite la acest demmo facut de fh si sa ne spuna parerea lor.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
scorpion4steaua
Banned
Banned
Posts: 12
Joined: 28 Dec 2011, 12:18

28 Dec 2011, 20:51

nu vad unde scrie ca se da hack pentru injurii .. din ce stiu se da gag sau maxim ban 120 .. in fine chiar si orice ban .. dar nu hack .. dar nu ai cum sa suporti copiii astia fara buletin care cred ca daca dau 25 lei pentru un admin pot face ce vor pe un server PUBLIC. Iar in momentul in care emana prostie nu ai cu ce sa reactionezi ... in fine am reinstalat steamul .. nu dureaza mult .. in schimb serverul are mult mai mult de pierdut de pe urma acestor specimene incomplete si defecte de oameni pe post de admin.

P.S chiar la modele reclamatii este pus un model cu hack pentru injurii .. ceea ce clar duce cu gandul ca nu se da hack pentru injurii .. poate ca ma insel eu .. dar daca e asa cred ca ar fi bine sa fie scos acel model de acolo si pus un altul :)

P.S.2 totusi nu vad dovada injuriilor mele .. banuiesc ca si el are de prezentat niste dovezi cand da hack nu ?

P.S.3 pe jucatorul play4fun ma ma uitam cand am trecut spect .. iar supremul admin colosal .. desi era si el pe server nu a observat ca de la a face un frag la 5 runde a trecut la 3-4 fraguri pe runda ... si de cand am trecut spect desi a vazut ca iar play4fun nu mai facea frag .. totusi nu a facut nimic in privinta asta .. concluzia ? are admin doar ca sa dea gag, sa vada lumea ca are admin , sa injure pe server fiind sigur ca nu va fi penalizat , si sa dea hack sa se vada cat e de jmeker. Codatii joaca fara probleme cu el pe server. Pentru cine nu a observat acel jucator a luat hack pentru wall, de la un admin capabil , nu de la neterminatul asta ...

P.S.4 Acum trecand peste faptul ca nu are dovada cand l-am injurat .. in privinta afrontului personal .. sincer nu este adevarat. Am zis doar ca imi bag .... in adminul lui ... pentru ca este total incapabil.
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

28 Dec 2011, 21:25

"Adminii pot folosi comanda "amx_hack" in cazul afrontului personal trivial la adresa lor. "

Chiar tu ai zis ca i ai zis ceva de "duh" cu u@.
Daca un admin nu este conform regulamentului g1.ro fa demmo sau print pentru ca de asta exista acest forum.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

29 Dec 2011, 12:15

Cred ca discutia a luat-o in alta directie de acum. Ce faceti pana la urma cu tinta lui ?
Image
© 2004-2017
User avatar
jNT
New Member
New Member
Posts: 22
Joined: 12 Oct 2011, 23:09

30 Dec 2011, 04:39

L-am vazut azi pe titi, ii sarea tinta grav.
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

30 Dec 2011, 08:10

Cont de admin suspendat
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
CoLoSaL
New Member
New Member
Posts: 6
Joined: 27 Dec 2011, 19:28

30 Dec 2011, 10:45

Luci cont de admin suspendat 1 saptamana sau remove?
Locked