Reclamatie+Unban

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

Locked
User avatar
G3N36
New Member
New Member
Posts: 8
Joined: 08 Oct 2011, 11:38

12 Nov 2011, 13:38

1. Nu stiu pe cine sa reclam deoarece nu stiu cine mi-a dat banul
2. harta pe care jucam era de_dust2, eu eram la CT, am iesit din baza mi-a dat cineva cap cu awp-ul din baza de la Tero iar apoi am dat in bara CS`ul sa bag niste muzica
3. cand intru inapoi, vad :

Kicked by Console: You have been banned from this server.
Kicked :You have been banned from this server

4. ora era ... 13:32 sau 13:33 iar numele meu: FerB
5. astept explicatii + unban

edit: vad ca nu mai am ban dar astept explicatii in legatura cu ce s-a intamplat
User avatar
Bailey`s
Junior Member
Junior Member
Posts: 124
Joined: 28 Mar 2011, 18:47
Contact:

12 Nov 2011, 14:09

asteptam dovezi din partea adminului
Image
Image
User avatar
Crono
Banned
Banned
Posts: 93
Joined: 10 May 2011, 19:51
Location: Iasi

12 Nov 2011, 14:17

cand faci cerere unban sau reclamatie postezi si cel putin o dovada!
capitolul dovezi are doua subcapitole:
1.demo
2.printuri...-print la consola
-print in cstricke
si cand faci cerere unban postezi si ip-ul tau (care banui ca e dinamic).

cu alte cuvinte reclamatia si cererea ta de unban sunt ambele nule momentan.
asa ca ori aduci dovezi ori cere inchiderea subiectului si penalizarea aferenta ignorantei avute asupra modelului de reclamatie/cerere unban.


myst apropo ... ce dovezi sa aduca adminul?!?
1. il poti numi pe respectivul?
2. ai citit macar printre randuri regulamentul forumului?

trebuia de multa vreme sa primesti cel putin un avertisment pe forum pentru faptul ca intervii in 90% din cazuri numai pe langa subiect.
orasul tau in ce sat e?
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

12 Nov 2011, 15:05

Eu zic sa l lasam doar pe crono sa posteze,restul va rog sa va abtine ti ..nu va mai dati cu parerea!!
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
Bailey`s
Junior Member
Junior Member
Posts: 124
Joined: 28 Mar 2011, 18:47
Contact:

12 Nov 2011, 16:24

daca tu nu ai avea admin si ai lua hack asa.... fara dovezi, fara nimic, ce ai face ?
Ce dovezi sa pui ? Adminul trebuie sa apara cu demo/poze ! El nu are ce sa puna decat daca i-au fost facute poze !!!! El este nevinovat pana la contrariu !
Image
Image
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

12 Nov 2011, 16:30

va place cum vorbeste adminul crono? asta e raspuns la postul meu de mai sus :Sent: 12 Nov 2011, 16:41
From: Crono
To: KLAPS
ma intrebam cat dureaza pana sa ma pupi iar in cur... cica esti "ala destept" care cedează primul.
jet mai muc diluat la sapa ca acolo poti face ceva bun in viata asta.
vezi ca esti in scurt circuit.
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
Crono
Banned
Banned
Posts: 93
Joined: 10 May 2011, 19:51
Location: Iasi

12 Nov 2011, 18:52

KLAPS wrote:Eu zic sa l lasam doar pe crono sa posteze,restul va rog sa va abtine ti ..nu va mai dati cu parerea!!
daca erai destept cum te dai gandeai in prealabil...
ideea e ca oricine posta dar sa aiba o legatura clara cu subiectul nu sa bati campii...
dar nah... "ai cedat primu" :))
myst omul a luat ban nu hack iar orice comunitate are un regulament: Citestel!!!!
daca primesti hack automat in folderul cstrike se adauga un print.(acel print e dovada!!!)
pana nu citesti regulamentul nu mi te mai adresa ca nu esti in regula.

klaps daca vrei un umar ti-l ofer pe al gunoierului care strange langa bloc gunoiul... plangi in alta parte micutule... "daca ma injuri... te spun lu mama" asta da text in context... :ymblushing:

Floppy: Mai controleaza-ti tu acest ton pe forum. Mai nou esti si moderator de ceri warn-uri ?

+1 Warn poate asa iti dai seama cine esti, si ai sa te abtii pe viitor de la ironii fara sens.
orasul tau in ce sat e?
User avatar
TDK
Junior Member
Junior Member
Posts: 66
Joined: 31 Oct 2011, 14:46

12 Nov 2011, 19:12

Myst,chiar ca esti pe langa subiect....daca el inca era in cstrike si ii aparea kicked -> nu avea cum sa ia hack..dar na...nu la toti ne functioneaza creierasul la maxim.
Myst eu zic ca meriti +1 avertisment pe forum ca scrii doar ca sa te afli in treaba..
Cred ca stiu care ar putea fi problema.....cat timp ai fost tu alt-tab este posibil sa se fi creat lag pe numele tau si sa fi luat disconect de la server si sa fii automat banat 1 minut de server pe motiv de lag.
Un admin de 12 ani pe nume bartez[tw] mi-a dat SLAP FARA NICIUN MOTIV iar eu i-am zis doar dute in **** mati !!!
Apoi mi-a dat amx_hack
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

12 Nov 2011, 19:47

Nu se respectat modelul, astfel incat rezulta ca reclamatie nefondata. Macar dovezile daca le puneai.

Image
Image
© 2004-2017
Locked