poze admin sukaru

Moderators: Floppy, Mr.Teacher, deko1

Locked
User avatar
paf
Banned
Banned
Posts: 71
Joined: 29 Mar 2015, 15:03

07 Nov 2015, 22:40

Fa-ti messs si da scan vladutz_pafff ma cauti: Da nu o arde cu mine ca n-ai mess sau Skype asta-i vrajeala de 2 lei x(
Vezi cand mergi pe drum daca esti beat fi atent data viitoare sa nu mai cazi jos ca te lovesti urat :)
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare :)
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

08 Nov 2015, 00:50

Ia si nu te mai transforma pafy asa. Nici eu nu am Yahoo Messenger instalat. Si care-i problema ? Ma obligi tu sa imi pun mess-ul ca sa-ti dau o dovada ? (am dat un exemplu). Exista si alta metoda pentru a intra in posesia pozelor/demourilor. Yahoo Mail.. sau.. Upload pe un site de hosting si trimis privat pe forum cu linkul de download.
Image
© 2004-2017
User avatar
paf
Banned
Banned
Posts: 71
Joined: 29 Mar 2015, 15:03

08 Nov 2015, 01:16

Auzi eu nu ma transform am vrut sa il ajut atat vad ca tu o arzi nasol lasa talentu asta a tau acasa te rog nu veni cu argumente la adresa mea de 2 lei ca nu ma pasionea-za crede-ma :)
Vezi cand mergi pe drum daca esti beat fi atent data viitoare sa nu mai cazi jos ca te lovesti urat :)
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare :)
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

08 Nov 2015, 01:44

Iar incepi circul asta plin de analfabetism? Ai tacut vreo cateva luni....
Bine a mai fost! Nu te mai agita asa !

Si noul meu motto: Esti o rusine pt comunitatea asta!
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
paf
Banned
Banned
Posts: 71
Joined: 29 Mar 2015, 15:03

08 Nov 2015, 09:40

Explica si mie cei asta klaps : (Esti o rusine pt comunitatea asta!) si mai zici ca esti admin bun admini ca tine nu mi-as dori pe server crede-ma :-j stiu erai baut cand ai scris asa-i
da erai beat tapan.Inainte sa scri o postare klaps gandeste-o no arunca de la veceu :)


Klaps:Eu cred ca vine banutul!
Vezi cand mergi pe drum daca esti beat fi atent data viitoare sa nu mai cazi jos ca te lovesti urat :)
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare :)
Locked