Paf, G1

Moderators: Floppy, Mr.Teacher, deko1

Post Reply
User avatar
valoareasuprema
New Member
New Member
Posts: 1
Joined: 16 Jun 2015, 17:52

01 Jul 2015, 23:50

Salut. Numele meu este Andrei Milea, nu am absolut nicio intentie in a ma ascunde si am si eu cateva lucruri de spus. In introducere, as vrea sa precizez ca joc de vreo 8 ani cs, iar pe serverele g1 de 3 ani.
Am jucat 2 ani, m-am lasat si m-am reapucat recent, cam de o luna. Am descoperit site-ul asta gametracker, care urmareste cat de activ esti pe serverele de cs in detaliu, si mi-am facut deasemenea cont. De principiu in trecut jucam cu numele de aNdReW cu diferite terminatii pe godz iar pe one cu Dev1-__- (HeadPhantezy) pe one. Vazand recent ca pe one nu mai este activa multa lume, m-am reprofilat si am inceput sa joc pe godz.g1.ro cu numele de Dev1-__- (HeadPhantezy), nume cu care deja imi formasem o audienta, pozitiva dar si asemenea negativa datorita experientei mele de joc. Intram recent si deja stiam jucatorii. Stiam de paf, vazusem pe forum ca exista probleme cu el, tocmai din cauza ca il cautasem, pe one imi parea putin cam arogant si ma mira acest lucru. Am vazut ca avea si admin pe godz, m-am confruntat cu maria sa de cateva ori in argumente, dar am decis sa-l las. Asta-seara, am intrat pe godz, totul ca de obicei chill, imi faceam incalzirea cand pentru o injuratura primesc kick. Parca deja stiam ca doar un admin ca paf actioneaza asa, nu cu gag cum ar face un admin care tine la functia lui sii ii respecta pe coechipieri si ii intelege. Pentru prima oara in viata, am vazut ca mi s-a facut ecranul verde si ca aparea un text cu screenshot in 3, 2, 1. Nu-mi mai aparuse, dar banuiam ca inseamna ca mi-au fost facute poze. Jucatorul "sukaru" mi-a spus ca am 2 minute sa i le dau pe id-ul vladutz_pafff, si i-am spus sa aiba rabdare ca nu aveam yahoo messenger in pc, macar rabdare, daca nu putin respect pentru un jucator atat de vechi care a adus cateva zeci de playeri dealungul timpului pe g1. Bineinteles, a trecut cam un minut si mi-a dat ban. Daca exista jucatori vechi care sa confirme ca au mai jucat cu mine, ii astept sa dea un reply aici, dar si mai de folos ar fi sa mi se spuna unde gasesc aceste minunate poze, bineinteles, facute pe nedrept, deoarece nu folosesc coduri, consider ca jocul nu ar mai fi captivant cu ele. Pentru final as tine sa precizez ca, de cate zeci de ori am fost in top pe serverele g1, niciun admin nu s-a comportat asa cu mine, mai ales sa se ajunga la ban.
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

02 Jul 2015, 01:48

Daca ti a facut poze,pune pozele aici.Le gasesti in folderul cstrike.

Si acum...intrebarea intrebatoare? Oare Sukaru nu o fi acelasi Paf ?:)) Eu inclin sa cred ca da.(ca sa nu zic ca sunt sigur).
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

02 Jul 2015, 09:52

Presupunem ca sa intors Mr. Paf, cu un alt nick

tot nu am scapat de el offf
:))
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

02 Jul 2015, 10:51

Da,s a intors,dar cu ce nick...?! Sukaru :)),mai sukar ca niciodata:)).Nea paf asta sigur e milionar in euro,la cate admine a avut.Oricum,dupa cum se vede are acelasi stil de 2 bani,Mr.Photos .Bucuria nu a tinut decat 2-3 zile.Resemnati va!
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
Vlad Vega
Member
Member
Posts: 250
Joined: 15 Feb 2014, 09:56
Location: Bad Bevensen / Germany
Contact:

02 Jul 2015, 11:27

Pacat...
Daca o fi el ala "sukar" e pacat pt ca tot o sa faca chestii aiurea...O sa patim cu el, la fel cum am patit cu classik (9 hack in 2 minute)Stiti cum e vb aia: "Banii n-au miros" asa ca domnul pafy, vrand nevrand, tot o sa ne strice....
Suntem playeri, admini... care jucam de o gramada de ani aici, totul a fost bine... dar pafy ne strica tot.
Pacat....
Unde e godz.g1.ro server-ul de altadata?
16 la 16, mape bune de joc....
Acuma se joasa mai mult fy_snow (mapa de copii)
O fi el sau n-o fi sukar, asta e... dar dupa tot ce a facut el... nu merita absolut nimic... scuza-ti-mi expresia "un jeg ramane jeg pana se transforma in mazac"
Nu vreau sa fiu rau, dar acest individ e incorigibil....
Pacat de godz, pacat de noi toti care facem ceva...
Viitorul aparține celor care cred în frumusețea viselor lor!
Image
User avatar
RollingStones
Junior Member
Junior Member
Posts: 163
Joined: 05 Jul 2011, 16:53

02 Jul 2015, 13:59

Vlad Vega wrote:Acuma se joasa mai mult fy_snow (mapa de copii)

Ai gandit-o mult?
The stars are hidden on a rainy night
User avatar
Vally
Junior Member
Junior Member
Posts: 127
Joined: 15 Feb 2014, 19:37

02 Jul 2015, 20:02

Adminul are drept sa iti faca poze si tu ca jucator ai obligatia sa i le predai.
Pozele le gasesti in folderul cstrike, daca folosesti steam: steam>steamapps>half-life>cstrike
Post Reply