Unban va rog.

Moderators: Floppy, Mr.Teacher, deko1

User avatar
Life
New Member
New Member
Posts: 40
Joined: 02 Sep 2014, 07:36

17 Oct 2014, 13:24

Nume: One Life
STEAM_0:0:1913889526
Motiv hack : "life"
Data si Ora : 17.10.2014 / 13:54:24
Dovezi:
Image
Image
Image
http://www.girlshare.ro/34030042.2
http://www.girlshare.ro/34030045.5
http://www.girlshare.ro/34030047.7
Be nice. I'll be nicer.
User avatar
z1nk
Junior Member
Junior Member
Posts: 55
Joined: 28 Feb 2011, 00:44

17 Oct 2014, 15:05

Am incercat sa ma uit la demo care le-am facut n-am reusit nushh dc:-?? Intrebarea mea e ca dupa ce ti-am dat hack dc la 30 de mn ai intrat iar pe sv ? Astu nu inteleg cum ai intrat iar ! Si da mentin ca joci cu wall! Stii bn cand eram noi doi pe sv pe fy_dust am jucat ceva timp pana a intrat un player m-a luai din toate pozitiile m-a miscam pe shift si tot ma gaseai si greinada imi dadeai numai langa mn! Cand a intrat acel player am reusit sa ma pun spec si eu zic ca ai fost tinta pe el! @-) Doar cu wall poti sa mergi chiar pe jucator in halu ala !Repet si cand am fost noi doi pe sv ma luai din toate partile ! :| Dar sa lasam sa vedem si alte pareri ;) ! Daca am gresit suport consecintele !
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

17 Oct 2014, 18:23

Nu mi s a parut wall.
Nu este o reclamatie este o cerere de unban.
Am scos banul si blacklist ul.
Pune un motiv real cand folosesti comanda amx_hack (aim, wall, etc)
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

18 Oct 2014, 00:02

Life sau Mr.Teacher dublu cont pe forum,alege unul din ele si anunta cu,care vrei sa ramai.
Revin cu ban pe numele Life in caz de nu iei tu o decizie.Bafta!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
Life
New Member
New Member
Posts: 40
Joined: 02 Sep 2014, 07:36

18 Oct 2014, 08:26

De ce acuzati aiurea fara dovezi ??
Cum sa-mi inchizi contu asa de-aiurea, ca faci tu legaturi abstracte ...
Tecer mi-a dat contra la cererea de admin :))




ExpEriEncE: Cata nesimtire e pe tine prietene fac un efort ca sa isi dea seama si altii cum sta treaba cu tine,nu ar trebui sa mai stau la discutii cu tine,in fine.

Dovezi:

iddepoze2014: acu te mai iei de mine ?
Kojo Kojo: pai daca esti curat nu am de ce sa ma iau de tine
Kojo Kojo:
iddepoze2014: poate dai un pro la cerere de admin
Kojo Kojo: spor la joc
Kojo Kojo: ok
iddepoze2014: <ding>
iddepoze2014: esti ??
iddepoze2014: <ding>
Kojo Kojo: da
Kojo Kojo: hai ai progamul sau ti`l trimit iar?
iddepoze2014: am programul dar nu mai dau program... e ceva acolo care nu vreau sa vezi nu rezultatul
iddepoze2014: nu e vb de rezultat
Kojo Kojo: hai mai odata dai
Kojo Kojo: stii cum sta treaba
Kojo Kojo:
Kojo Kojo: scan
Kojo Kojo: nu stiam ca esti tot tu
iddepoze2014: ok .. o sa iasa tambalau
Kojo Kojo: dar daca e asta ea
Kojo Kojo: ok
Kojo Kojo: scan please
iddepoze2014: http://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=5376
iddepoze2014: acu ai vazut de ce nu am vrut sa dau scan ?
Kojo Kojo: hmm da-scan de pe pc`ul tau
Kojo Kojo: esti mc.teacher?
Kojo Kojo: )
Kojo Kojo: tu esti nebun frate
iddepoze2014: pls nu mai zi la nimeni
iddepoze2014: nu mai stie nimeni nimeni
Kojo Kojo: ok
Kojo Kojo: ar trebui sa-mi apara la scan numele
Kojo Kojo: no life
Kojo Kojo: si nu apare
Kojo Kojo: dc?
Kojo Kojo:
iddepoze2014: nu stiu d c pe cs asa e asa
Kojo Kojo: ai 2 pc`uri?
iddepoze2014: de asta am zis k poate are programu o bubuta
Kojo Kojo: nu are man merge bine
iddepoze2014: si am dat scan pe celalalt cs
Kojo Kojo:
iddepoze2014: si a aparut mrteacher
Kojo Kojo: dar cate cs`uri ai ?
iddepoze2014: 2
iddepoze2014: unu cu id de steam si unu fara
Kojo Kojo: dar ala cu mr.teacher e tot no steam
iddepoze2014: fara intru cu Mr.Teacher si asta intru cu Life
Kojo Kojo: dar aman2 is man
Kojo Kojo: no steam
iddepoze2014: cs asta cu l;ife are un config.. cam atat cred ca scaneaza programu ala
Kojo Kojo: astea cu care te-ai scanat
iddepoze2014: pai nuj mie-mi da un numar de steam
Kojo Kojo: inseamna ca asa ai numele in cfg
iddepoze2014: da vine cu cfg preinstalat k sa nu intre servere automate dinalea de nu mai poti intra unde vrei tu
Kojo Kojo: ok am inteles
Kojo Kojo: plm
Kojo Kojo: spor la joc acum
iddepoze2014: ok pls nu mai zi la nimeni ok ?
Be nice. I'll be nicer.
User avatar
il3gal
Junior Member
Junior Member
Posts: 54
Joined: 07 Aug 2014, 17:36

18 Oct 2014, 09:40

Asta chiar e absurd din partea unui Global moderator,nu inteleg ce treaba ai tu cu dublu cont si eu joc pe titi,pe kaka cu cont de admin iar pe gods si one joc cu nume de player asta ca sa nu par suspect in caz ca la vri-un admin ii se pare ca am cod sa pota sa-mi faca poze si demo nu ca sa ma stie de admin pe kaka si restu si sa zica "a stai ca asta are numele il3gal si are admin pe vreo 2 servare din comunitatea G nui mai fac poze ca e curat deoarece are admin si nusi permite sa isi piarda adminu" deja o dai aiurea rau Exprience nu ca as avea ceva de impartit cu tine dar la unele decizi adica majoritatea din ele in proportie de 98% esti pe langa cu ceia ce se discuta gen la reclamatia asta facuta cu un scop si adica sa ii se scoata banu respectivului jucator iar tu venit de pe Martie o dai cu dublu cont hai sa fim seriosi mai bn o lasai asa cum a zis Lucian si nu mai faceai offtopic :(
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

18 Oct 2014, 11:45

Il3gal tu nu te mai baga degeaba in seama, daca nu stii si nu detii informatii despre ce este vorba, documenteaza-te mai intai sa vezi ce inseamna dulbu cont, in nici un caz nu e vorba despre numarul numelor cu care joci pe server deci esti pe langa,unde nu stii te documentezi si apoi vorbesti sau te abtii.Atentie pe viitor!

Mr.Teacher,Life esti penibil,chiar ceri dovezi ? Chiar atat de impertinent poti fi ?Am sa revin cu un edit la postul tau si cu dovezile. Ban cont Life dublu cont pe forum bye bye.

PS: Next time primesti ban pe toate conturile de pe forum.Respecta regulile ca nu esti mai cu mot.Bafta!!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
il3gal
Junior Member
Junior Member
Posts: 54
Joined: 07 Aug 2014, 17:36

18 Oct 2014, 12:26

Credema ca nu eu sunt pe langa dar lasa asta in fine problema se pune asa daca eu joc cu il3gal si mi sa facut poze sau am luat hack intru pe forum cu numele il3gal de admin si postez iar daca joc cu alt nume kiss ca simplu jucator e normal sa intru pe forum cu numele kiss sa arat pozele cu dovada ca da intradevar eu am fost acel jucator carui i sa facut poze alt fel am pati toti cum a patit Teacher juca cu nume simplu lua hack si cand posta pe forum cu numele lui ce se zicea ca e copil ca daca stia ca e Teacher nui mai dadea hack tra...lalalala si etc mi se pare total eronat in primu rand ca life nu e Teacher din ce stiu eu iar in al doilea rand cu ce te deranjeaza pe tine ca intra pe doua conturi nush ce sa mai zic ti-am zis si iti mai repet nu am nimica cu tine dar dupa cum reactionezi can suferi de sefie nu te supara dar asta e adevaru ca nu au curaj mai toti admini sa zica asta e treaba lor dar eu ce am de zis iti zic in fata nu ma feresc asta sunt eu

Peace be with you :p
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

18 Oct 2014, 12:41

il3gal wrote:Credema ca nu eu sunt pe langa dar lasa asta in fine problema se pune asa daca eu joc cu il3gal si mi sa facut poze sau am luat hack intru pe forum cu numele il3gal de admin si postez iar daca joc cu alt nume kiss ca simplu jucator e normal sa intru pe forum cu numele kiss sa arat pozele cu dovada ca da intradevar eu am fost acel jucator carui i sa facut poze alt fel am pati toti cum a patit Teacher juca cu nume simplu lua hack si cand posta pe forum cu numele lui ce se zicea ca e copil ca daca stia ca e Teacher nui mai dadea hack tra...lalalala si etc mi se pare total eronat in primu rand ca life nu e Teacher din ce stiu eu iar in al doilea rand cu ce te deranjeaza pe tine ca intra pe doua conturi nush ce sa mai zic ti-am zis si iti mai repet nu am nimica cu tine dar dupa cum reactionezi can suferi de sefie nu te supara dar asta e adevaru ca nu au curaj mai toti admini sa zica asta e treaba lor dar eu ce am de zis iti zic in fata nu ma feresc asta sunt eu

Peace be with you :p
Cum am mai zis documenteaza-te inainte sa vorbesti nici macar acum nu ai fost in stare??,tovarasiile,simpatiile dintre unii nu ne intereseaza eu zic sa te abtii si sa vorbesti pe subiect. Momentan ai un WARN!! de la mine (verifica punctul 6,11 si 12 din regulament forum). BYe!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

18 Oct 2014, 13:04

Acuma Lucian cat mai ai de cand sa-l gratiezi pe Teacher ? Flacau tu dai scan de pe alt cs ? Ma da tu crezi ceilalti admini panarame ?
Bravo ca ai facut public Experience.
Image
© 2004-2017
Locked