Unban va rog.

Moderators: Floppy, Mr.Teacher, deko1

User avatar
z1nk
Junior Member
Junior Member
Posts: 55
Joined: 28 Feb 2011, 00:44

18 Oct 2014, 13:39

Si iata unde s-a ajuns ! Ce vrei mai mult deatat Il3gal de ceia ce a pus ExpEriEncE referitor la life v Mr.Teacher. Nu inteleg dc Il3gal e asa deranjat de situatie ! Si referitor la ce ai zis tu `` numele lui ce se zicea ca e copil ca daca stia ca e Teacher nui mai dadea hack tra...lalalala si etc`` nare nici o relevanta numele pentru mine ! Putea sa fie si Mr.Teacher cu numele lui ``de scena `` daca imi parea ceva suspec ii faceam un demo pt linistea mea ! :)
Si da mie nu mi se pare normal sa ai 2 conturi pe forum inseamna ca ascunzi ceva parerea mea :-?

KLAPS : z1nk ,tu zi mersi ca nu a facut reclamatie ,ca stateai 3 zile pe tusa.
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

18 Oct 2014, 14:58

Treaba voastra pe cine vreti voi sa banati sarmanul life :)) dar pana sa legati voi numele Life de numele Mr.Teacher e cale luuunga(imposibila).
Omu face cerere de unban si tu vii cu povesti de adormit copii.
Recomandarea mea:
1. Scoate banul la nenorocit ca vreau sa stau si eu de vorba cu el :)
2. Calmeaza-te si nu te strofoca asa tare
3. Incearca altceva daca vrei sa te iei de mine
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

18 Oct 2014, 16:43

Mr.Teacher wrote:Treaba voastra pe cine vreti voi sa banati sarmanul life :)) dar pana sa legati voi numele Life de numele Mr.Teacher e cale luuunga(imposibila).
Omu face cerere de unban si tu vii cu povesti de adormit copii.
Recomandarea mea:
1. Scoate banul la nenorocit ca vreau sa stau si eu de vorba cu el :)
2. Calmeaza-te si nu te strofoca asa tare
3. Incearca altceva daca vrei sa te iei de mine

Incredibil :)) adica sustii ca tot nu esti tu ? si ca dovezile sunt fake? sau ca ar fi altcineva? :))

Si nu,nu ma iau de tine ca asa as vrea,trebuie sa respecti regulile ca toti ceilalti, ca nu esti tu mai presus de nimeni din aceasta comunitate.Bafta!

PS: Si pentru ca insisti cu teatrul tau ieftin si cu atata nesimtire,hai sa iti mai dovedesc ceva prietene ca ne crezi si prosti vad.

Dovezi: IP forum cont Mr.Teacher (86.124.181.126)
Username: Mr.Teacher
Registered:
04 Jun 2011, 18:17
Registered from IP:
86.124.181.126
Last active:
18 Oct 2014, 15:58
Posts:
131


Ip poze dovezi hack No Life (Life,Mr.Teacher) pozele postate la hackul dat de Z1nk

http://postimg.org/image/d4nypohq5 Ip:(86.124.181.139) aceeasi clasa de ip!!!





Mai mult de atat, asta demonstreaza faptul ca dadeai scan de pe alt cs decat cel cu care jucai de asta nu iti aparea numele si aparea o alta clasa de ip(
S/N Nick IP Report Time Stamp Detection before
Mr.Teacher 79.112.93.37 No Cheat Signature Detected 30.09.2014
12:44:36 No
CSGO-Player 79.112.101.144 No Cheat Signature Detected 29.09.2014
15:07:19 No
CSGO-Player 79.112.101.144 No Cheat Signature Detected 29.09.2014
14:20:23 No)

in fine, asta e o alta poveste pe care o va solutiona Lucian.


Mai ai ceva de spus?
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

18 Oct 2014, 16:44

ce sa mai zic Nesimtire curata, Forum - dublu / Cont
la scanat da pe alt PC. sa nu se vada numele de Life / sau Mr.Teacher
Mai faci si cerere de Admin. te-a dat poza de Gol
esti K.O
ce mai zici acuma
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

18 Oct 2014, 18:57

Experience...eu zic sa o lasi mai usor.In stilul asta nu o sa mai intre nimeni pe forum.Si nu ma refer la Teacher. Oricum Life nu cred ca e unul si acelasi cu Teacher.Limbaje total diferite ,si gramatical si referitor la bibilica.
In orice caz ,fi mai chill Exp.Arde l pe vascu ,arde l pe vally,ca astia s tari in gura,da nu te lua aiurea la parerea unui om care e nou in comunitate.Nu asa impui respect.

Ps:Daca aveti chef de povesti aici,nu cred ca e sectiunea potrivita.
TC!
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

18 Oct 2014, 19:44

: E acelasi Klaps uita te pe clasa ip si la chat oricum stie si Lucian ca Life si Mr.Teacher sunt aceeasi persoana nu m-am luat eu aiurea :D ramane ban pe Life si sa ramana pe Mr.Teacher si toata discutia asta e pentru ca o da in prosteala cu noi cat despre scan si etc. sa decida Lucian
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

19 Oct 2014, 12:34

Nu respecti nici tu regulile de forum! Daca eu am dat topic closed,tu de ce il deschizi iar? Topicul era despre ceva,decizia a fost data.Tu ai deschis discutie la altceva.Se numeste offtopic,nu?
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
Locked