Vally) e imun la amx_demo?

Moderators: Floppy, Mr.Teacher, deko1

User avatar
CharlataN
Junior Member
Junior Member
Posts: 103
Joined: 12 Feb 2014, 22:56

29 Sep 2014, 14:33

Vally wrote:SI DACA MA JUCAM CU NICKU MEU TOT PLANGEAI NUMELEU POTI SA-MI FACI DEMO?
FOLOSESTE-TI UN PIC CREIERU, CA DE AIA SE PICA ASA MULT LA BAC, CA 90% IN CARE ESTI TU INCLUS GANDESC CU PARTEA DORSALA
OFF: ERA STEAMU MEU LOGAT CAND A INTRAT ALTU DUPA MINE, SI EVIDENT S-A JUCAT CUM A VRUT EL, NU-MI FA MIE TEORIE GOLD NOVA MEISTERE
CAND AI INTRAT PE GODZ ,AI INTRAT CA UN SIMPLU JUCATOR(NU AVEAI NUMELE DE ADMIN). DACA CITEAI CU ATENTIE CE AM SCRIS ITI DADEAI SEAMA..Dar poate nu ai avut timp sa citesti,asa s-a intamplat și la bac,nu?

OFF: PUTEAI SA NE SPUI IN PRIMUL POST CA A INTRAT CINEVA PE CONTUL TAU DE STEAM SI S-A JUCAT,NU SA NE SPUI CA AI LUAT BAN VAC DOAR PENTRU CA AI JUCAT LA SALA(data viitoare gandeste-te de 2 ori inainte sa spui ceva)

PS: Nu mai spune ceva despre alții ca te autocaracterizezi singur.
Image
User avatar
Vally
Junior Member
Junior Member
Posts: 127
Joined: 15 Feb 2014, 19:37

29 Sep 2014, 17:10

Hai lasa-ma domnule profesor, ca nu cauti decat sa invrajbesti lumea cu zecile tale de topicuri inutile, esti doar un "papalapte" care sta sub tutela regulamentului.
Eu zic sa mai iesi peafara, vad ca singura sursa de incitatie din viata ta e replyul de pe forum.

Klaps : al 2 lea warn. Inca unul si vine si banul pe forum.Nu ne plac "besinosii"! (cel putin mie)
User avatar
CharlataN
Junior Member
Junior Member
Posts: 103
Joined: 12 Feb 2014, 22:56

29 Sep 2014, 17:24

Vally wrote:Hai lasa-ma domnule profesor, ca nu cauti decat sa invrajbesti lumea cu zecile tale de topicuri inutile, esti doar un "papalapte" care sta sub tutela regulamentului.
Eu zic sa mai iesi peafara, vad ca singura sursa de incitatie din viata ta e replyul de pe forum.
Asta se numeste frustrare.
Image
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

29 Sep 2014, 18:23

Se stie unde e problema,hai sa incetam cu cearta ca de acum iesim din normalitate,data viitoare incearca sa fii si tu mai promt Vally ca asa e regulamentul,iti sunt cerute niste dovezi,trebuie sa te conformezi si sa le prezinti ca toata lumea din aceasta comunitate.Cum a zis si KLAPS next time o sa fii sanctionat.

TC!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
Locked