Boost

Moderators: Floppy, Mr.Teacher, deko1

User avatar
(c) FuNcKer.
New Member
New Member
Posts: 5
Joined: 31 Oct 2015, 20:49
Location: index.php
Contact:

31 Oct 2015, 20:52

Va recomand setmaster , cs-boost.com nu mai baga nimic pentru ca cristi de la cs-boost nu mai are de unde fura playerii si na .. acuma sta cu master-ul gol :))



ExpEriEncE: Iti recomand sa scoti acele banner`uri fiindca fac reclama altor servere...nu stiu daca ai sau nu intentia asta asa ca te rog sa scoti acele chestii....pana atunci ai un warn,daca nu vei rezolva voi fi nevoit sa te banez.

Iti multumim pentru sugestie aveam in calcul si aceasta varianta.
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

06 Nov 2015, 23:08

Dragi colegi vreau sa va anunt oficial ca s-a deschis campania de donatii pentru Boost lunar la serverul Goodz.g1.ro,va rugam sa va exprimati interesul in acest sens.

Cum trebuie procedat:

1.Banii se strang la sala G3 ( Podu Ros) de catre Lucian intre orele 07:00-15:00 sau dupa ora specificata la orice operator de la sala G3

2.Va rugam sa confirmati inainte in acest topic interesul vostru si suma pe care vreti sa o donati.

3.Pentru persoanele care nu sunt in tara,si vor sa plateasca prin transfer bancar va rugam sa contactati unul dintre id`urile de Ym: (lucius_net) sau (aivazut) sau prin Pm pe forum la Lucian sau ExpEriEncE,pentru contul bancar si infromatiile necesare.

De stiut:

1.Costul de boost lunar este de 45 euro sau 200 lei.

2.Provider este Setmaster.ro cel mai recunoscut si mai sigur provider din Romania in acest sens.

3.Ca si cantitate de boost doar gametracker.rs ofera mai multi jucatori, dar la alt pret (mai scump) si doar 20-30% romani.

4.Nivelele de admin se vor schimba,cei care doneaza evident vor avea mai multe privilegii.


Stim sigur pana acum prin intermediul postarilor anterioare ca s-au inscris in cursa urmatorii admini:

Fh
Danut-z
Tdk
Vlad Vega
Resons
Klaps
ExpEriEncE

PS: Ca sa nu mai deschid un post imediat dupa asta,vreau sa anunt ca eu pun suma de 10 lire ( in jur de 62 de lei ) deci ar mai ramane 140 de lei.

Va asteptam si pe ceilalti sa isi exprime interesul si suma pe care vor sa o doneze.

Va multumim.
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

06 Nov 2015, 23:36

Dau si 20 de lire,dar nu pe godz.Motivul meu e bine stiu.
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

06 Nov 2015, 23:38

Da 10 pe goodz si 10 pe urmatorul :))....o sa dispara al de astia man stiu la ce te referi si ai dreptate.....oricum la admine vor fi niste schimbari odata cu intrarea boostului.

Ideea e ca,Goodz clasic asta e emblema si adevaratul cs.
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

07 Nov 2015, 12:06

Eu bag doar 5 euro(25 de lei) mai mult nu pentru ca nu imi permit mai mult :))
Eu am venit cu acest sit(setmaster.ro)si ma simt mandru da nu stiu de ce..

ExpEriEncE: E ok orice suma si iti multumim...cat despre set e bine ca te simti mandru... noi am facut multe cercetari in acest sens si s a dovedit ar fi cel mai serios provider.
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

07 Nov 2015, 12:23

Weekendul viitor ofer 50 lei, dar momentan nu donez pentru GODZ pana nu i se retrage adminul lui paf. Imi pare rau, am copilarit pe godz, dar s-a dus la vale datorita incompetentei unor admini.
Image
© 2004-2017
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

07 Nov 2015, 14:10

Se va lua o decizie in scurt timp la adresa lui asta.....ieri a dat hackuri de nebun cu niste motive eronate pe one.O sa vedem ce zice Lucian.
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

11 Nov 2015, 15:03

Scuze de dublu post dar vreau sa fac un up la acest topic.....sunt pe telefon si in timpul serviciului,deci e mai complicat sa sterg topicul sa il rescriu si etc...deci inca odata va rog sa mi scuzati dublul post


Up!!

Dragi colegi am vrea ca sa incepem colectarile financiare pentru Boost lunar al serverului Goodz,incepand din acest Weekend va rugam sa va dati acceptul in acest sens....gasiti in postarile anterioare informatiile necesare pentru metodele de plata,suma si locatia pentru depus banii.....Va multumim!!!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
Mugur
New Member
New Member
Posts: 42
Joined: 29 Sep 2015, 12:04

13 Nov 2015, 14:35

Am dat si eu "un zece" la Lucian! GF & GL


Cu respect Mugur!
Acum la moda e sa fii mafiot, ;) dar sa fii din Iasi...e deja fiţa! :-o
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

14 Nov 2015, 22:09

Dragi colegi am placerea sa va anunt ca pana acum s a strans suma de 110 Ron pentru Boost lunar Goodz.g1.ro

Vreau sa multumesc colegilor care s au implicat in acest proiect pana acum, si au investit bani atat cat au putut.

Vreau sa va prezint care sunt acestia.


FH - 50 Ron

Danutz - 50 Ron

Mugur - 10 Ron

TDK - 30 Ron

Va multumim!!!

Ps:

Tin sa precizez ca si eu voi dona suma de 10 lire adica 60 ai ceva de lei....deci avem suma totala de 170 de lei.

Asteptam si ceilalti colegi care si au exprimat intentia de a se implica, sa ne ajute cu completarea sumei pana la 200 de lei adica mai exact un rest de 30 de lei.


Ps2: Puteti dona orice suma doriti chiar daca depasim suma de 30 lei,banii vor fi folositi pentru urmatorul boost lunar,cand si daca v a fi nevoie de el.


Va multumim!


Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
Post Reply