Boost

Moderators: Floppy, Mr.Teacher, deko1

User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

20 Oct 2015, 19:43

OFFTOPIC:Experience ba din contra serveru meu o stat on vreo jumatate de an dupa nu am mai putut sa il tin pentru ca nu mai aveam bani de host..Mai mereu jucam 4 vs 4 (era server de war cu 12 sloturi) deci o duceam bine..O sa il redeschid si iti trimit si tie pm cu serveru sa il vezi si tu asa oleaca..
ONTOPIC:Sa vedem ce zice Lucian si T-z3P
User avatar
Vally
Junior Member
Junior Member
Posts: 127
Joined: 15 Feb 2014, 19:37

20 Oct 2015, 20:32

@reson: expe nu are steam sa se joace pe war :~)
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

20 Oct 2015, 20:47

Este usor de spus "VREAU" si greu de realizat acest lucru.
Nu este imposibil dar este nevoie de implicarea tuturor adminilor in acest proiect.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

20 Oct 2015, 20:52

Eu sunt PRO !!!! Oricand astept sa vad si eu care mai este si care se implica.




De unde esti tu atat de sigur ca nu am sI few minutes delayteam vally? Mai usor cu vb in numele meu /:)
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
Vally
Junior Member
Junior Member
Posts: 127
Joined: 15 Feb 2014, 19:37

20 Oct 2015, 21:12

Implicarea e doar la nivel de vorbe pe forum, doar tdk s-a oferit sa cotizeze, exp doar sustine ideea dar nu da semne ca ar fi dispus sa scoata cv din buzunar; nu mai zic de reson care povesteste intr-o comunitate cu servere de cs stabile de 10 ani despre serverul lui si cate stie el despre popularea unui server.

@exp: De cand ma stiu in consola in dreptul tau scrie valve, am mai avut noi discutii pe tema asta /:)
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

20 Oct 2015, 21:32

Scria si una si alta...si e treaba mea cum intru pe server si da jucam si mai joc valve din motivele mele si chiar asa joc dw vreo 4 ani Valve pe G1 si ce vrei sa insinuezi cu asta???.... si tu cu mine nu prea ai avut loc sa ai prea multe discutii poate doar atunci cand te lasam fara elan la Joc ca te tineam mai mult pe jos si imi amintesc de frustarile tale restul e doar in capul tau sau poate ca e de la suspiciunile mele cu tine cand te bagam in sedinte . Eu Zic sa incetezi si sa ti vezi de treaba cu vorbele la adresa mea ca te depaseste situatia prietene si te intinzi cam mult,ramai la subiect ca deviem subiectul.


Nu ar fi ironic si de prost gust sa sustin o chestie sa aduc argumente si sa vreau sa se intample asta si eu sa nu cotizez sau sa nu ma implic WTF!! Se intampla mai greu la tine in cap sa inteleg?apare luminita cu intarziere?
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
Vally
Junior Member
Junior Member
Posts: 127
Joined: 15 Feb 2014, 19:37

20 Oct 2015, 21:43

Aerul de superioritate vine de la culoarea numlui pe forum sau..?
Ultima data cand ma tineai pe jos parca nici nu aveai tupeu sa-mi dai hack si l-ai pus pe fratelw mai mic a lui vega (ca doar na, e mai micut) din cate imi amintesc. In fine, continua-ti ideea, convinge-ma ca sunt frustrat si baga-ma in sedinta like one of ur french girls.
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

20 Oct 2015, 21:54

Atat mai zic si ma opresc ca o dam in offtopic si asa ar trebui sa faci si tu...:))) eu l am pus pe fratele lui Vega sa te baneze?? Haha
Nu stiu despre ce vb baiete dar ma amuzi.

Eu mereu te am verificat direct eu fara intariri si perdele si cand am avut ceva de zis am zis....superior am sa ti fiu mereu ca vrei sau nu vrei asta e realitatea si nu vb de Global Moderator cum tragi tu aluzii pe aici....desi logic fiind si asta este adevarat iti sunt superior si din punctul asta de vedere pe acest forum in fine intelegi tu ce vreau sa ti spun.Bye Bye

Pune punct aici iar daca ai ceva sa mi zici, deschide topic separat si te lamuresc acolo pana una alta ai avut ocazia sa iti spui punctul de vedere in scurta noastra conversatie de aici...deci nu poti sa zici ca am fost autoritar si etc. ....dar daca mai continui in aceasta postare cu discutii inutile de genul asta trec.la WARNURI.....Bafta!


Revenind la subiectul topicului, rog adminii acestei comunitati, si la persoanele interesate de aceasta comunitate sa si exprime punctul de vedere prin PRO sau CONTRA argumentand decizia.
Nu inteleg lipsa de reactii,unde sunteti adminilor ?? o gramada de cerei de admin si nici o treaba pe acest forum? asteptam parerile voastre...Salutare!
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

21 Oct 2015, 17:24

eu sunt Pro!

am mai bagat Boost-uri am avut si vps care bagam redirecte, lucian stie.
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

21 Oct 2015, 18:52

Nu vezi ce se intampla?? Incredibil nici un admin nu baga in seama forumul si ma refer in special la ce noi...pff ar trebui creata condica de prezenta pe forum :)))


Cum naiba sa faci cere de admin sa il primesti si sa nu participi la o sedinta ce vizeaza toti adminii acestei comunitati. /:)


Ps: Ca si exemplu admin Gabitu tocmai ce te am vazut online pe forum acum 5 min (20:22) si ca ai citit acest topic...unde e implicarea ta ?
Cat despre adminii vechi chiar nu le inteleg absenta,sa ma gandesc ca nu mai vor sau nu mai fac parte din aceasta comunitate? Sau poate nu sunt prezenti zilele astea pe forum in fine...poate vor raspunde si ei.

A zis bine Lucian e usor sa spui vreau si greu e cand nu ai cu cine.


Bine ca are 123 de vizionari postul si totusi bate vantul :D


PS: Admin gabitu tocmai te am vazut acum 5 min si mai exact la 20:22 online pe forum si ai vizionat acest topic....implicarea ta unde e? tu nu faci parte din echipa G1? esti neutru?
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
Post Reply