Reclamatie Krp

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

Locked
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

07 Mar 2012, 22:45

Nume reclamant :KLAPS (Ak)
Numele adminului reclamat :Krp
Motiv : hack dupa 30 de sec. de cand am intrat in joc pe motiv de wall
Dovezi : Pozele care ti se fac o data cu hack ul si demo aferent, gasite in folderul counterstrike/cstrike...la TINE in calculator.
Ip (doar in cazul in care nu ai ip dinamic) :
Ora si Data (doar in cazul in care ai luat hack): 21:48 07.03.2012 Dovezi : Image Image Image
Acum,Krp,doresc sa vad si eu demmo din partea ta (singur nu ai),si vreau sa stiu dc ai dat hack aiurea (erai nervos dp godz?).Krp nu e prima data cand da hack aiurea,da el e zeu pe one ,si pe godz in devenire...Nu mai zic nimic de sanctiuni. Un alt hack dat aiurea:Image Image (Acel jucator era Constoa,din cate stiu eu joca curat)
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

08 Mar 2012, 10:11

la o asemnea gafa sa dai hack la 30 sec fara demo e aiurea:D eu propun Remove Admin Krp
ca pe vitor cand o sa mai aibe admin sa stie sa foloseasca amx_demo ininte de a folosi comanda amx_hack:d

Parerea mea nu stiu daca conteaza dar fie:P
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
O.G. SWAT
New Member
New Member
Posts: 46
Joined: 16 Jan 2012, 16:45

08 Mar 2012, 19:17

Tu nu ai ce propune danutz,intai respecta tu regulamentul apoi dai cu propuneri.garantez ca daca stia ca ala era klaps nu i mai dadea hack . p.s. klaps cu e cand ei hack ?:D
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

08 Mar 2012, 19:42

Daca luam pe merit,nu era nicio problema,dar asa sa iei hack in prima runda a unei harti pe un motiv pe care nici acum nu l inteleg.Si daca eram cu numele meu nu avea cum.Oricum,Krp ,inca mai astept sa vad si eu demmo de la tine,poze..explicatii pe care nu le ai.Pe forum nu mai esti asa zeu din cate vad..ti a papat pisica limba?
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

10 Mar 2012, 11:24

"13 - Adminii sunt obligati ca inaintea fiecarui hack dat unui codat sa utilizeze in prealabil comanda amx_demo.
- Sanctiune : Avertisment, la a 2-a abatere, pierderea accesului."

" 11 - Adminilor li se interzice folosirea in scop personal a comenzilor serverului.
Sanctiune : Pierderea accesului. "

Krp admin remove.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
Locked