faceti ceva cu vlad vega

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

Locked
User avatar
expert
New Member
New Member
Posts: 2
Joined: 02 Oct 2014, 11:29

02 Oct 2014, 11:47

salut am luat ban pe gg si chiar nu aveam nimic si nici macar nu raspunde pe mess,,,,nu asa se face da ban asa fara poze fara nimic


DanuTz : Invata sa faci o Reclamatie.
Model Reclamatie Aici - viewtopic.php?f=29&t=12
Te rog sa refaci Reclamatia Normal cum Trebuie
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

02 Oct 2014, 11:56

Incearca sa respecti modelul de reclamatie ca sa putem intelege ce si cum ai patit si sa se ia o decizie. RESPECTA modelul de reclamatie si adu niste dovezi le gasesti in folderul un ai instalat Counter-Strike,( cstrike din Counter-Strike) (demo si poze)
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
Vlad Vega
Member
Member
Posts: 250
Joined: 15 Feb 2014, 09:56
Location: Bad Bevensen / Germany
Contact:

02 Oct 2014, 13:13

Baitas, acum vreo 2 zile, ieri sau alaltaieri ti-am facut demo si ss.
Ti-am zis sa intri pe mess si ai fugit.
Acum vreo saptamana ai primit hack de la klaps.
Acuma ai primit ban 60 de minute de la mine, ca pedeapsa ca nu ai prezentat pozele.
Data viitoare cand iti cer pozele si demo, sa mi le dai ca altfel primesti hack. :)

Sa mute cineva topicul la reclamatii Kaka. sau.... la cosul de gunoi :|
Viitorul aparține celor care cred în frumusețea viselor lor!
Image
User avatar
il3gal
Junior Member
Junior Member
Posts: 54
Joined: 07 Aug 2014, 17:36

02 Oct 2014, 15:40

Nu stiu dc te consumi atata Vlad cand il vezi hack si gata nu mai stai la discuti este forum poate urca demo si pozele la fel cum fac toti cei care intradevar nu au cod dar el odata ce nu a facut up la demo e clar ca avea cod ce e asa de greu de inteles
User avatar
expert
New Member
New Member
Posts: 2
Joined: 02 Oct 2014, 11:29

03 Oct 2014, 10:30

Nume reclamant : expert

Numele adminului reclamat : NeWbrEeD* Vlad Vega

Motiv : ban permanent fara qmotiv 60 min

PS : ESTE ADEVARAT AM PRIMIT BAN PRIMA OARA DAR NU AM PUTUT TRIMITE POZELE DEOARECE NU AVEAM MESS DAR AM INTRAT INTRAT IAR SA II SPUN CA NU AVEAM CUM SI MIA ZIS SA IES DE PE SERVAR SI MIA DAT BAN 60 MIN
NU SE FACE ASA , CEL PUTIN DIN CATE STIU EU NU ASA TREBUIE SA PROCEDEZE UN ADMIN, NU ASTA ESTE DATORIA LUI PE UN SERVAR DE A DA JUCATORII AFARA FARA MOTIV

VA MULTUMESC!
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

03 Oct 2014, 10:39

Ai refacut reclamatia dar, tot e incompleta posteaza POZELE SI DEMO de la tine din pc.

PS: Incearca sa renunti la CAPS LOCK ca te faci cu un WARN! si trebuia sa editezi reclamatia asta, nu sa deschizi alta, de data asta o mut eu dar next time WARN!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
Locked