reclamatie klaps

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

Locked
User avatar
luminita
New Member
New Member
Posts: 5
Joined: 16 Feb 2012, 19:51

16 Feb 2012, 20:14

Nume reclamant :B*M,eu sunt la luminnita,este vecina mea.eu am router si nu pot sa fac
Numele adminului reclamat :KLAPS
Motiv :mia dat kick de 3 ori degeaba mie, si la mai multi playeri.
Dovezi : Pozele care ti se fac o data cu hack ul si demo aferent, gasite in folderul counterstrike/cstrike...la TINE in calculator.
Ip (doar in cazul in care nu ai ip dinamic) :92.81.174.55
Ora si Data (doar in cazul in care ai luat hack):
Doveni:pai ii scrie in loc de new game:fuck off
Ne`a adminul KLAPS cred ca sufera de grad si de admin ;),el o face pe sefu. PROPUN REMOVE SAU -1,-2 pt ca asa ceva este inadmisibil.multumesc
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

16 Feb 2012, 20:49

BM din moment ce l-ai facut jigodie pe Klaps, e si normal sa pupi un hack (Insulte la adresa adminului). Eu am fost mai finut si ti-am bagat ban. Incearca sa folosesti un limbaj la acelasi nivel cu ceilalti pe viitor.

Iti mai reamintesti ?


Image
Image
© 2004-2017
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

16 Feb 2012, 22:35

Na ca mi a luat o fH inainte.Tu te esti hal de admin? Cu jucatori care injura langa tine ca la usa cortului ,in schimb tu dai slap aiurea la altii care incearca sa joace! Ti am dat kick pt ca esti nedemn de functia pe care o ai,tu razi langa aia care injura si ma faci pe mine jigodie? Image Image Image Image E bine asa copilu? Cand o sa ti faci datoria de admin, n o sa mai razi cu ceilalti cocalari (am auzit ca expresia "tarani" e prea dura),deci raman la cocalari,atunci sigur nimeni n o sa ti dea kick si nici hack.Spor la a creste cu capul pe umeri!
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
luminita
New Member
New Member
Posts: 5
Joined: 16 Feb 2012, 19:51

17 Feb 2012, 18:12

wa desteptilor in primul rand nu se da asa ceva pt limbaj adminii lui peste se da gag sau nu stiti regulamentul?dupa ce invatati sa adminati mai veniti cu tupeu da? pana atunci pa:-H si nu am nevoie de parerea altor admini si a unui detinator ca voi sunteti niste......pa
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

17 Feb 2012, 19:24

Aaaa? :))) Ce zici acolo? Eu sincer nu prea am inteles nimic,dar daca tot ai propus tu,hai sa propun si eu suspendarea contului tau de admin si un avertisment pt limbaj pe forum
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

17 Feb 2012, 20:18

BM vii cu ceva tupeu si plangi in fata monitorului, stiai ? Postul lui Luci.

Topic closed + warn luminita.
Image
© 2004-2017
Locked