Fanta sa grabit...

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

28 Aug 2014, 22:12

Image
Image
Image
http://www.girlshare.ro/33887574.6
Sau poate nu sa grabit si e wall...
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

28 Aug 2014, 22:17

Mr.Teacher wrote:Image
Image
Image
http://www.girlshare.ro/33887574.6
Sau poate nu sa grabit si e wall...
Poate S-A grabit sau poate S-A inselat.



Hmm pt mine e simplu, iar stilul tau inselator de joc a dus adminul in eroare asta e a gresit, cum am mai spus poate daca ai juca cu numele de admin,ai fi scutit de timpul pierdut de a mai reinstala cs`ul sau a mai face reclamatii non stop pe forum dar in fine fiecare cum stie.
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

28 Aug 2014, 23:14

Nici nu te-ai uitat pe demo si ai inceput sa ma vorbesti ...
Nu e o reclamatie, e postata pentru Fanta, in speranta ca va fi mai atent tura viitoare.
Am reusit prin comportamentul meu sa va fac sa aveti aversiuni verbale la tot ce pun pe forum, chiar sa treceti peste ideea care vreau sa o transmit si sa-mi cautati greseli gramaticale :)) insa daca judecati la rece sunt semnale de alarma, menite sa mentina jocul asta mort, cum spunea un admin si GM la un alt topic, pe o linie de plutire.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
Vlad Vega
Member
Member
Posts: 250
Joined: 15 Feb 2014, 09:56
Location: Bad Bevensen / Germany
Contact:

29 Aug 2014, 10:24

Acum ceva timp, pe vremea cand RollingStones avea 16,17 sau 18 ani, suferea si el de aceeasi boala "reinstal CS", juca si el cu tot felul de nume si lua hack sau ban, in schimb el nu facea reclamatii, facea topicuri la discutii generale. Acum Roll are 19-20 de ani si s-a vindecat de aceasta boala. (nu cred ca se va supara Roll). Probabil cand vei avea si tu Teacher 19-20 de ani, o sa termini cu chestiile astea.
In alta ordine de idei, vreau sa scriu aici ceva vizavi de un alt topic facut de tine Teacher, in care ai venit cu o reclamatie facuta pt un copil care inca nu stie tot despre serverele G1, si anume: Purta-i numele "connect 86.124.133.195.27015" (titi.G1.ro) pt a duce in eroare un adminel nou. Mie mi s-a parut absurd.
PS: Daca vrei sa faci reclama serverului titi, atunci du-te frate pe alte servere si fa reclama. Atunci nu vei mai fi nevoit sa faci milioane de topicuri cu reclamatii sau discutii despre comportamentul adminilor noi.
Mi-am zis punctul de vedere, nu vreau sa supar lumea.
Toate cele bune!
Viitorul aparține celor care cred în frumusețea viselor lor!
Image
User avatar
God.
Site Admin
Site Admin
Posts: 98
Joined: 13 Feb 2014, 08:33
Location: Iasi
Contact:

29 Aug 2014, 11:18

Unii au o boala teribila si sufera de bagarea in seama: chiar era nevoie sa ne scrii cu caractere de-o schioapa si colorate tipator ?!
User avatar
RollingStones
Junior Member
Junior Member
Posts: 163
Joined: 05 Jul 2011, 16:53

29 Aug 2014, 12:09

Sa nu comparam totusi, ca eu nu luam hack si faceam reclamatie ca sa zic, ca e in folosul serverului sau ca ajut serverul si adminii ca imi iau eu hack si ma prostesc pe server.
The stars are hidden on a rainy night
User avatar
fanta1
New Member
New Member
Posts: 1
Joined: 28 Aug 2014, 23:03

29 Aug 2014, 12:44

Mr.Teacher daca jucai cu numele tau si nu cu numele de ,,Chiropractor'' nu iti mai dadeam hack, si oricum inainte sa iti dau hack mam sfatuit si cu doi admini care erau pe server si aman2 au zis ca ai wall.
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

29 Aug 2014, 13:28

Tre sa joc ca un but pe serverele din G1 :)) Ca de Mr.Teacher nu se ia nimeni, am cod numai cand joc cu alte nickuri :)) Ce admini tari sunteti.
Prefer sa joc cu un codat pe server daca nu sunt sigur 100% ca are cod decat sa dau afara un player bun.
Ca mine sunt multi playeri insa din cauza bunilor colegi care "au grija de server", acei playeri evita sa vina in comunitati cum e a noastra, acei playeri sunt doriti si acaparati sa joace pe alte servere.
SI INCA CEVA .... Pentru ca "jocul asta mort" sa functioneze in comunitatea G1, pentru ca noi sa avem unde comenta actiunile adminilor, cineva baga bani. Nu va bateti joc de ceea ce sa facut pana acum, dand-o ca "stil inselator" sau mai hilar "provoc adminul sa dea hack". Terminati cu prostiile si fiti mai responsabili.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
Vlad Vega
Member
Member
Posts: 250
Joined: 15 Feb 2014, 09:56
Location: Bad Bevensen / Germany
Contact:

29 Aug 2014, 15:09

1. Imi cer scuze God. Am vrut sa scriu ceva simplu si mare. Din pacate am devagat.
2. Roll, doar am scos in evidenta ca unii admini se comporta precum copii de maxim 16 ani. Despre tine a fost o poveste pe care asi vrea sa o inteleaga toti.

3. Teacher, daca vrei sa-ti spui punctul de vedere, pune punctul pe i.
Te dai lup batran, dar te comporti ca un copil care i s-au furat jucariile.
Nu e o jignire, e o constatare: Te comporti precum copiii.

Inca 1 data, nu vreau sa supar pe nimeni!
Viitorul aparține celor care cred în frumusețea viselor lor!
Image
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

30 Aug 2014, 10:44

fanta1 wrote:Mr.Teacher daca jucai cu numele tau si nu cu numele de ,,Chiropractor'' nu iti mai dadeam hack, si oricum inainte sa iti dau hack mam sfatuit si cu doi admini care erau pe server si aman2 au zis ca ai wall.
OK .. atunci pentru fiecare hack care-l primesc am sa fac cate un cont pe forum si am sa fac reclamatia in numele hackuitului.
Cand ai cerut admin, a fost o cerere colectiva ?? Adminul este individual, si netransmisibil. Fiecare comanda o dai pe pielea si barba ta, dupa logica si mintea fiecaruia.
De ce nu intelegeti ca nu vreau sa ma dau victima ?? Trece-ti odata peste asta, si incercati sa vedeti unde si de ce a-ti gresit pentru a constientiza, in prima faza greseala, si apoi SA VA CORECTATI, daca considerati ca aveti ceva de corectat.
Terminati cu OFF TOPIC-cul si nu mai comentati posturi ale mele la alte topicuri, postati acolo daca aveti ceva de zis.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
Locked