Fanta sa grabit...

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

31 Aug 2014, 03:12

Mr.Teacher wrote:Nici nu te-ai uitat pe demo si ai inceput sa ma vorbesti ...
Nu e o reclamatie, e postata pentru Fanta, in speranta ca va fi mai atent tura viitoare.
Am reusit prin comportamentul meu sa va fac sa aveti aversiuni verbale la tot ce pun pe forum, chiar sa treceti peste ideea care vreau sa o transmit si sa-mi cautati greseli gramaticale :)) insa daca judecati la rece sunt semnale de alarma, menite sa mentina jocul asta mort, cum spunea un admin si GM la un alt topic, pe o linie de plutire.
Easy tata ca nu te vorbeste nimeni ar fi culmea sa imi acord timp pt asa ceva :))in fine...nu contest faptul ca a gresit omul doar iti spuneam parerea mea si cum as fi procedat iar la demo nu m-am uitat si nici nu am sa ma uit pentru ca o fac fix degeaba....si atunci cand ti-am dat eu hack din mers daca stiam ca esti tu nici nu-mi bateam capul dar na fiecare cu ale lui cum am mai zis /:)
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

31 Aug 2014, 08:31

Am zis sa tac ,dar....sunteti penibili unii dintre voi!
Chiar nu l cunosc pe teacher,n am o treaba cu el,dar auzi vorba de duh de la un admin: cica " daca jucai cu adminul ,nu luai hack" .Halal de voi,bravo!
Dar daca teacher chiar nu era admin? daca era un simplu jucator,cu stilul lui joc,si intra pe un server de al nostru,si isi lua la fel 100 de hackuri,si punea dovezile toate,si iesea curat.Atunci tot asa ziceati? Ca streseaza forumul cu reclamatii?
De retinut replica asta : Daca jucai cu adminul,nu luai hack! Fanta ,mai bine taceai!
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
Locked