Admin pus degeaba

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

Locked
User avatar
[Bz]Kik
New Member
New Member
Posts: 2
Joined: 10 Feb 2012, 20:16

10 Feb 2012, 20:57

Ma numesc [Bz]Kik si am luat destroy de la admin : D!N@M0 pe motiv ca am folosit wall cand jucam cu numele "florica" in data de 10.02.2012 la ora 19:52:24
El nu mi-a facut poze !!!!!
Am intrat dupa al cs in leg cu el si l-am intrebat de ce mi-a dat destroy fara motiv si cum a putu sa traga concluzia ca eu as fi jukt cu "wall"
Mi-a spus ca ma urmarit si ca trageam prin pereti astfel tragand cloncluzia ca as folosi hack
Luati masuri cu acest admin pus degeaba !!!!!!!!!!!
User avatar
T-z3P
Site Admin
Site Admin
Posts: 497
Joined: 09 Feb 2011, 15:41
Location: Iasi
Contact:

10 Feb 2012, 22:12

Teoretic ar trebui sa ai poze + demo la tine in folderul "cstrike". Cauta-le si apoi pune-le aici. Daca esti curat se vor lua masuri, daca ai fost prins cu mata-n sac, nasol de tine.
Image
By nero (3 martie 2011) :
"Daca nici asta nu are cod la cum ii bruiaza tinta si la cum ii stie el pe toti,
eu ma arunc de pe BCR-ul din podul ros..."
Image
User avatar
aLx
Member
Member
Posts: 397
Joined: 19 Mar 2011, 22:03
Location: Iasi
Contact:

10 Feb 2012, 22:22

Eu unul nu tin minte ca sa intamplat asta,plus ti-am precizat foarte frumos ca mam uitat pe tine si ca mi sa parut ca ai wall(am dat comanda amx_demo si la finalul harti am dat comanda hack),la faza cu "datu prin perete" nu ti-am spus nimic pentru ca nici nu am apucat,ai inceput sa ma faci in toate felurile iar demo/poze unde sunt?
Ps:nu sunt pus degeaba,sunt pus sa dau gag/kick la cei ca tine,care imi zic mie ce sa fac si unde sa ma duc.Ti-as fi dat ban numa pentru faptul ca vocabularul tau era colorat.Iar venind aici cu acest tupeu,crezi ca va rezolva ceva?Daca se va dovedi ca esti curat iti voi da chiar eu unban si imi voi cere scuze.
Reclamatia trebuie pusa pe one nu godz.
Fan declarat a lui fH si T-z3P
User avatar
O.G. SWAT
New Member
New Member
Posts: 46
Joined: 16 Jan 2012, 16:45

11 Feb 2012, 20:00

Pe Dinamo lam instruit eu bine cum e cu administrarea si stiu sigur ca a inteles deci asteptam poze sau demo :D
User avatar
[Bz]Kik
New Member
New Member
Posts: 2
Joined: 10 Feb 2012, 20:16

15 Feb 2012, 22:13

Stiam ca in situatiile cand suspectezi pe cineva ca ar folosi hack se fac poze sau cel putin un demo adminu nu a luat aceste masuri :| mia dat din prima destroy
User avatar
aLx
Member
Member
Posts: 397
Joined: 19 Mar 2011, 22:03
Location: Iasi
Contact:

15 Feb 2012, 23:22

Domnule kik trebuie sa repostez ce am spus mai sus?Te rog ia si citeste ce am scris,pe urma te rog inca odata sa raspunzi in legatura cu acest subiect,nu off topic.
Ps:Mersi de timpul acordat,fH tine munca buna sus :D .
Fan declarat a lui fH si T-z3P
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

16 Feb 2012, 01:50

Kik in caz ca vrei sa se ia masuri asupra adminului, trebuia sa postezi acel screenshot care ti-l face automat la hack, plus demo-ul care ti l-a facut adminul. In cazul de fata nu am vazut nici o poza sau demo, astfel reclamatia nu are nici o valoare. Pe viitor nu mai stergeti cstrike-ul inainte de a posta reclamatii. Asta-i politica, respectati-o.

TC.
Image
© 2004-2017
Locked