Reclamatie Brutus

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

Locked
User avatar
BET
New Member
New Member
Posts: 6
Joined: 08 Feb 2012, 16:20

08 Feb 2012, 16:32

Nume reclamant : BET
Numele adminului reclamat : Brutus
Motiv : ban la cererea playerilor de pe server care sunt sigur ca majoritatea de la acea ora nu aveau mai mult de 15 ani plus de asta cred ca si adminul brutus tot in aceeasi categorie de varsta se incadreaza.. in loc sa imi faca 3 poze maxim 4 erau suficiente .. el imi face album..
Dovezi : http://imageshack.us/g/688/detrain0000ri.png/
Ip (doar in cazul in care nu ai ip dinamic) : -
Ora si Data (doar in cazul in care ai luat hack): -
User avatar
brutus
New Member
New Member
Posts: 9
Joined: 27 Feb 2011, 23:03

14 Feb 2012, 10:46

ai un stil de joc cu mult diferit fata de majoritatea jucatorilor, de aceea am ales sa iti fac poze si sa iti dau ban...daca nu eram la sala nu iti luai ban dar alta solutie nu aveam, daca eram sigur ca aveai ceva iti dadeam hack!!!
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

14 Feb 2012, 11:06

Si pana la urma omul avea ceva? sau a fost un ban la cerere?
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
brutus
New Member
New Member
Posts: 9
Joined: 27 Feb 2011, 23:03

14 Feb 2012, 11:49

pai nu a fost ban la cerere...l-am urmarit...au fost cateva chestii care erau dubioase...nu avea nimic...dar nu ar fi o idee rea sa mai fie urmarit pe viitor :). Oricum pozele le-am vazut si sunt curate
User avatar
Antiprosti
New Member
New Member
Posts: 21
Joined: 13 Jan 2012, 00:10

15 Feb 2012, 07:30

Iar se intampla lucruri ciudate pe acest server
Interesant punct de vedere ..a adminului brutus care isi recunoaste vina dar nu e vinovat..parca vad.."ba esti chior da ban la cerere nu vezi ca e ciudat?"
Problema rezolvata nust daca am vazut scuze fata de acest user pasnic si care stie sa joace doar..a gresit..ca joaca mai bine ca adminul si trebuie pedepsit!
User avatar
brutus
New Member
New Member
Posts: 9
Joined: 27 Feb 2011, 23:03

17 Feb 2012, 01:04

mai nea antiprost, stii tu ce am vorbit in particular cu jucatorul? ai aparut peste noapte si te crezi in stare sa faci postari pe forum... daca nu ai ce sa faci citeste o carte si lasa-ne pe noi sa ne facem treaba!!
User avatar
Antiprosti
New Member
New Member
Posts: 21
Joined: 13 Jan 2012, 00:10

17 Feb 2012, 09:25

In primul rand poate ar trebui sa stii ca orice propozitie sau....fraza se incepe cu litera mare..dar nu are rost sa ti mai explic avand in vedere ca faci parte din generatia "copy paste"
Acestea sunt cuvinte rostite de marele Brutus care a intrat in lumea "ovnerilor" serverului titi deci in randul celor cu inteligenta sub nivelul marii.
Esti cel mai tare admin care l am vazut...iti reamintesc ca pe tine te bat afirmatiile
in topicurile de mai sus.
Bravo!
Connect inteligenta.g1.ro cu asemenea atitudine si "still" ai sa ramai "ovner" peste buti.

Ps. Care ziceai ca e ultima carte care ai citit o?
User avatar
brutus
New Member
New Member
Posts: 9
Joined: 27 Feb 2011, 23:03

17 Feb 2012, 17:08

ce inteligent esti :) poate ne dai si noua niste lectii... chiar si asa cu toata inteligenta acumulata in cei 13 ani nu ai resuit sa ne impresionezi, mai chinuite un pic poate pana la urma gasesti si tu ceva mai legitim in decodarea labirintului de prostime in care traiesti tu si prietenii tai imaginari.
P.S. : serios daca nu ai ce face apuca-te de citit sau mai bine joaca mario lasa-i pe oamenii mari sa se ocupe de CS. pupici multi multi multi!!!
P.S.2 : ca idee aici nu e locul unde iti etalezi inteligenta, fa-o la Harvard(desi nu cred ca stii ce-i aia) ;) pupici si mai multi multi multi
User avatar
Antiprosti
New Member
New Member
Posts: 21
Joined: 13 Jan 2012, 00:10

17 Feb 2012, 20:24

Uita te in oglinda iti place cum arati ?
Mi a placut replica ta .. daca atat esti limitat atata poti clar cu tine,
nu mai are rost sa mi bat capul cu persoane la 25 lei bucata.
User avatar
T-z3P
Site Admin
Site Admin
Posts: 497
Joined: 09 Feb 2011, 15:41
Location: Iasi
Contact:

17 Feb 2012, 22:21

Fara atacuri la persoana, daca aveti ceva de discutat, faceti-o pe messenger. Brutus, ai warn pentru "greseala", next time sare adminul din schema indiferent ca ti l-a pus tikalos. Pe partea de forum, aveti warn amandoi (antiprosti, brutus).
Image
By nero (3 martie 2011) :
"Daca nici asta nu are cod la cum ii bruiaza tinta si la cum ii stie el pe toti,
eu ma arunc de pe BCR-ul din podul ros..."
Image
Locked