Big Sugestion...!

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

User avatar
Liberty
Senior Member
Senior Member
Posts: 645
Joined: 09 Feb 2011, 23:10
Location: Far Away

26 Feb 2011, 22:08

subiectul topicului este iasi.g1.ro,voi discutati despre generalitati ale G'ului.Deci Floppy,nu sunt SheBa sa te pui cu mine in gura,respecta ce am zis si nu comenta.Ms
Este cazul sa raspunda la topic si persoana care se ocupa de iasi.g1.ro,deoarece omul care a facut topicul a rugat administratorul sa protejeze serverul prin adaugari de admini.
Image
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

26 Feb 2011, 22:51

Ma scuzi daca te-am facut sa te ofensezi. Tu esti Libărti marele moderator de pe forum.g1.ro? Ahaaa "jos palaria". Daca tu crezi ca prin amenintari gen "nu te pune cu mine in gura" ca-s cel mai smecher de pe forum, "Tata Vostru", crezi ca faci treaba, atunci baiatu mai consulta limbajul de adresare Moderator-Membru. Nu-s de ieri de azi, si crede-ma sunt plictisit de "tatici" cu aere.
Image
© 2004-2017
User avatar
Liberty
Senior Member
Senior Member
Posts: 645
Joined: 09 Feb 2011, 23:10
Location: Far Away

27 Feb 2011, 01:07

Ai exagerat destul de mult si ai intrecut masura,iar limbajul tau de "smecher" chiar nu ma impresioneaza baiete.Nu am de gand sa ma cert cu tine,ai un warn,urmatorul ai ban.Topic Closed
Image
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

27 Feb 2011, 10:27

In cea ce ati scris aici nu a reiesit ideea principala care...momentan o consider a fi popularea serverului prezenta pe server lasand de dorit momentan.
Cum sa fie dat drumul la accese daca nu se joaca pe server?
Adminele pe merit se iau in momentul cand jucatorul x petrece ceva timp pe server si nu cand sta acasa in canapea si scrie pe forum.
Pe viitor am alte planuri cu acest server ...am sa anunt pe forum hotararea luata.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
Locked