Reclamatie WATF

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

Locked
User avatar
KnG
New Member
New Member
Posts: 2
Joined: 31 Jan 2012, 14:21

31 Jan 2012, 14:25

As dori sa fac o reclamatie si cer retragerea adminului utilizatorului WATF pentru utilizarea abuziva a acestuia. Am primit 3 kickuri pe kaka.g1.ro fara motiv iar cand am intrebat cine este adminul si care este motivul kickului mi-a zis : = Daca mai comentezi ai ban = ... Personal cred ca nu orice copil care are 10 lei trebuie sa beneficieze de admin , dar este strict problema dumneavoastra cum va administrati serverele. Sper sa faceti ceva in acest sens , va multumesc mult.
User avatar
T-z3P
Site Admin
Site Admin
Posts: 497
Joined: 09 Feb 2011, 15:41
Location: Iasi
Contact:

31 Jan 2012, 16:00

Nu o sa-i scoata nimeni adminul pentru un jucator care adreseaza injurii adminilor ca la usa cortului. Uite si dovada.

http://www.g1.ro/hlstatsx/hlstats.php?m ... player=170
Image
By nero (3 martie 2011) :
"Daca nici asta nu are cod la cum ii bruiaza tinta si la cum ii stie el pe toti,
eu ma arunc de pe BCR-ul din podul ros..."
Image
User avatar
KnG
New Member
New Member
Posts: 2
Joined: 31 Jan 2012, 14:21

31 Jan 2012, 16:29

Eu am injurat o singura data si nu am injurat adminul , faza cu injuratura era intr-un context diferit , iar WATF mi-a dat kick pt. ca i-am zis in gluma ca e codat , ( :)) ) , iar daca un admin da kick cred ca este corect sa zica motivul , sau macar sa zica cine este. Daca nu am dreptate imi cer scuze fata de el.
User avatar
Crono
Banned
Banned
Posts: 93
Joined: 10 May 2011, 19:51
Location: Iasi

01 Feb 2012, 15:51

pai dupa mine poti sa nu zici nimic si preventiv ca vei lua gag!
unde te crezi sa ai asa limbaj?!?
si doar pt kick vii aici cu reclamatie?
esti penibil...
colegii de pe server sunt lezati cand cineva ii injura, deci nu mai proceda in stilul asta!
fii multumit daca iei doar gag si/sau slay...kick e o pedeapsa mica din punctul meu de vedere... abtine-te sau cauta-ti alt spatiu de joaca!
orasul tau in ce sat e?
Locked