reclamatie Danutz*(adminul care nu stie sa dea votemap)

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

13 Jan 2012, 10:01

in primul rand te ai luat de mine mai facut prost si nu mai stiu ce al 2 lea rand aveai AIM ca mam uitat pe tine era harta dust2 nu aveam cum sa iti fac poze la aim pt aim ti-am dat hack si am scris limbaj hai pa na-m ce sa mai comentez ca tu degeaba vorbesti esti de la tara. vom vedea
Adminii pot folosi comanda "amx_hack" in cazul afrontului personal trivial la adresa lor. ma facut prost nu mai stiu ce
- antiprosti tu ar trebui sa stai la tara ca acolo sunt pros..... ca de tine vezi de jocul tau nu te mai baga in seamna ok e prietenul tau e ok
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
Antiprosti
New Member
New Member
Posts: 21
Joined: 13 Jan 2012, 00:10

13 Jan 2012, 10:18

Da imi este clar ca esti frustrat nu stiu ce sa zic cred ca te a lasat prietena sau sigur ai o copilarie nefericita.. vii aici pe forum sa te dai rotund si sa cauti anturaj cu baietii.
Ar fi mai bn sa ti vezi lungul nasului sa mai inveti limba romana semnele de punctuatie si pe unde sa mai pui o cratima in cazul in care suferi macar sa o faci corect gramatical.
In ceea ce priveste regulamentul ai citit doar ce ti convine nu tin cu danutz sau cu alt admin dar urasc prostia fudula ceea ce te caracterizeaza mr "magic de la tara"
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

13 Jan 2012, 10:23

Danutz,Antiprosti facea referire la "da te mai asa" la faza cu tara ..nu la tine.Mai merge firma aia de net fantoma la tine la Valea Adanca mai...WWWWWWWWWW?
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

13 Jan 2012, 10:38

Concluzie finala:
Afront personal la adresa adminului Danutz* pedepsit cu hack.

5 - Comanda amx_hack se executa exclusiv asupra codatilor. Este interzis a se folosi comanda pentru motive ca : limbaj indecent / vulgar, nick indecent / vulgar etc.

Adminii pot folosi comanda "amx_hack" in cazul afrontului personal trivial la adresa lor.


Off 1.Danutz* daca acuzi de aim trebuie venit cu dovezi gen demmo , iar in caz ca e vinovat va fi banat permanent pe serverele g1.ro.
2.Avertisment pentru limbajul pe forum pentru magicWWWWWWWWW si antiprosti, data viitoare aveti ban permanent.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

13 Jan 2012, 10:56

am inteles klaps numai ca mie mi-e face figuri placa video abia se vede:P azi mi-o schimb si am dat sa editez si imi cer scuze. ca ma-m luat de tine antiprost. nu am citit cum trebuie pe vitor am sa citesc cum trebuie asa am vazut ca sa luat de mine dar na Imi cer scuze:P
am incercat sa dau record <nume_fisier> nume dar ma scoate din cs si nam apucat sa fac demo
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
Locked