reclamatie Danutz*(adminul care nu stie sa dea votemap)

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

User avatar
magicWWWWWWWWW
New Member
New Member
Posts: 5
Joined: 12 Jan 2012, 21:03

12 Jan 2012, 21:20

nume reclamant: hmm.magicWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW
numele adminului reclamat:Danutz*
motiv: hack degeaba...
dovezi:http://postimage.org/image/7g5u3rkrl/-poza 1
http://postimage.org/image/tyjl1kt7b/ - poza 2
http://postimage.org/image/4h4fx4yir/ - poza 3
ip:93.113.185.136
ora si data:20:52 .12.01.2012

dupa cum arata si pe forumul vostru mi-a dat hack pt limbaj :)) ca i-am spus la unu obosit voi posta si pozele


5 - Comanda amx_hack se executa exclusiv asupra codatilor. Este interzis a se folosi comanda pentru motive ca : limbaj indecent / vulgar, nick indecent / vulgar etc.

Daca este necesar fac print screen la folderul cu cs ca sa se vada ca n-am nimic altceva
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

12 Jan 2012, 21:47

Acelasi nick enervant si stresant dp server.Tu nu cumva esti fostul admin impertinent "da-te mai asa" ?
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

12 Jan 2012, 21:54

http://uploadimage.ro/images/60900202784457840137.jpg

in primulrand tu nu ma sacaila cap ca esti du admin da-te mai asa ca nu stiu cine esti si ma faci in toate felurile ai avut noroc ca nam apucatsa fac 3 printuri la limbaju tau de ..... ti-am dat hack ca vb aiurea uitete la poza nu asa se vb
Owner Lucian o sa ia masuri dupacum stie el
ia si vb un pic mai frumos Hmm.mmmm cine o fi tu
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
magicWWWWWWWWW
New Member
New Member
Posts: 5
Joined: 12 Jan 2012, 21:03

12 Jan 2012, 22:08

ce e cu printul ala? ca nu inteleg team facut bou si apropo prietene printul ala e de la pranz tu ai dat hack la 20:58 ;) nu vad legatura... pune un print relevant prietene din seara asta nu de acu 1000 de ani ok ?
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

12 Jan 2012, 22:31

sa vezi ca e de azi nu e de acuma 100 de zile poate pe vitor ai sa inceri sa nu ma mai faci mai faci prost bou si ce ai mai zici acolo ma mai ameninti sa imi zboara adminu ca nu stiu ce la consola de la server o sa se vada exact se mi-ai spus ai noroc ca nam apucat ca mi sa inchis pc sa fac 3 print-uri lucian o sa ia masuri ajupra ta
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
magicWWWWWWWWW
New Member
New Member
Posts: 5
Joined: 12 Jan 2012, 21:03

12 Jan 2012, 23:35

Danutz invata sa scrii in limba romana si te intreb un singur lucru printul ala la ce ora l-ai facut si la ce ora ai dat hack raspunde sincer :) ca in consola sv oricum se vede asa ca fii si cer si zi daca printul ala e facut in jurul orei 20:50 si stiu la ce ora ai fct printul pt ca stiu cand te-am facut bou si apropo motivul pentru care ai dat hack nu l-am inteles eu ii zic la unu care face bloc sa se dea si tu imi dai mie hack? Prietene vezi cam suferi de admin si printul tau e de la pranz nu de cand ai dat hack si stii ceva chiar nu-mi pasa de adminu tau oricum esti un baiat frustrat care nu stie nici comenzile de la cs .... Imi aduc aminte cum te intrebau adminii pe sv daca stii comenzile si te puneau sa dai vote si te invatau vai de tine :) imi pare rau dar nu stii daca era de ceva puteai la pranz sa dai hack nu acum cand iam zis la un player date obositule numai fa bloc dar creierul tau mic ... De unde daca nu ai cu cine nu ai... Si pentru domnul klaps ba da eu sunt si nu vad problema cu nickul daca tot ai tata lor arata-mi la reguli unde scrie de nick ca eu nu stiu eu sunt impertinent aaa stai tu nu cumva esti ala care zicea pe sv la baieti ca esti in chilotei ca nu stiu ce??? Aaa da chiar tu esti ala care dai kick cum nu face cnv cum vrei tu ;) daca vrei sa spui ceva interesant fao daca nu taci sincer ... Numi pasa varsta ta pentru ca nu dai dovada de ea crede-ma suferi mult prea mult si pacat ;) de misto toti suntem buni klaps asa i
Impertinent cum am fost mam implicat mult in acest forum si pe godz eram printre putinii admini care eram on mereu pana noaptea tarziu dar na mai bine suferim cu tata lor... Danutz e interesant ai adminul luat cam atunci ca d l-am luat si eu si ai doar 8posturi e frumos se implica omul foarte mult .Pt greselile care apar in text imi cer scz postul l-am facut de pe telefon
User avatar
Antiprosti
New Member
New Member
Posts: 21
Joined: 13 Jan 2012, 00:10

13 Jan 2012, 00:16

Hai ca mi place de tine!

Decupezi doar ce ti convine:

5 - Comanda amx_hack se executa exclusiv asupra codatilor. Este interzis a se folosi comanda pentru motive ca : limbaj indecent / vulgar, nick indecent / vulgar etc.

Banuiesc ca asta nu ai vazut o:

Adminii pot folosi comanda "amx_hack" in cazul afrontului personal trivial la adresa lor.

Daca esti de la tara
cu buda si fantana in curte eu zic sa ti vezi de animalele tale si cand vii la oras incearca sa fii civilizat.
Am inteles ca esti frustrat ca , ti au scos astia adminii si nu suporti asta dar..pana mea maturizeaza te, si lasa te de cs ca esti pamant de flori.
User avatar
V i v A *
New Member
New Member
Posts: 45
Joined: 24 Feb 2011, 22:39

13 Jan 2012, 00:39

omfg era sa lesin de ras la partea cu "pamant in flori" :)_)) :))
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

13 Jan 2012, 09:20

:)) No comment la ce ai zis mai wwwww,dar pana una alta mai pune si tu mana pe carte ..tu esti mult mai agramat ca altii (daca nu stii ce inseamna cuvantul cauta in dex).In alta ordine de idei ,trag si eu apa dupa tine.Succesuri la a fi tare in gura!
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
magicWWWWWWWWW
New Member
New Member
Posts: 5
Joined: 12 Jan 2012, 21:03

13 Jan 2012, 09:40

voi aveti probeleme mari de comportament. Mai antiprostule sa iti explic o chestie in jurul orei 13:30 eram pe sv era dust2 si danutz bineinteles dat un hack la cineva care nu avea nimic.... si i-am zis de ce i-ai dat hack nici nu te-ai uitat pe el si mi-a dat gag bun asta am inteles-o, dupa iam zis ca ai uitat mai boule cand ma intrebai comenzile ca nu le stiai?
La ora 20:58 iam spus unui player de pe sv sa se dea ca face bloc ca un obosit ... si mi-a dat HACK tu ori esti antiprosti ori esti cu ei dar tind sa cred ca esti cu ei, crede-ma ca regulile alea le stiu mai bine ca multi de aici si stiu ce scria ma jos ;) crede-ma nu aveam nevoie sa imi arati tu ;).Klaps comentariile ti-am zis is moca... vrei sa radem si sa ne dam maxim se poate dar nu are sens pentru ca la urma urmei hackul nu mi l-a dat pe nici un motiv iar poza cu care a venit el este irelevanta acel prin s-a facut la pranz hackul l-am luat seara pentru altceva ... o.O poate descoperiti si voi America ;) . Iar baiatul ala cu expresiile lui de cocalar sa se duca si sa stea in banca lui ca n-are sens sa se agite atat ca se agita ca un pepsi si mie ca ii zboara creierul si na n-are sens apropo ia si controleazate la expresii apropo citeste putin regulile forum-ului te rog eu si dupa vino cu un post ;) pamantule
Locked