reclamatie paliu

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

User avatar
scorpion4steaua
Banned
Banned
Posts: 12
Joined: 28 Dec 2011, 12:18

06 Jan 2012, 16:54

Nume reclamant : ScorpioN
Numele adminului reclamat : paliu
Motiv : hack ...
Dovezi :
http://imageshack.us/photo/my-images/15 ... 000rq.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/69 ... 001fx.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/84 ... 0002e.jpg/


Ip (doar in cazul in care nu ai ip dinamic) :
Ora si Data (doar in cazul in care ai luat hack): 6:01:2012 ora 4:43

Fix chef sa reinstalez steam din cauza unui retard nu aveam .. aprinde unu lanterna .. care normal se vede prin perete daca e lipit de perete .. il fac .. imi da blind ...ii zic sa scoata .. scoate .. ma mai lasa o runda .. dau 2 capuri si mor si da hack ...
User avatar
Crono
Banned
Banned
Posts: 93
Joined: 10 May 2011, 19:51
Location: Iasi

06 Jan 2012, 17:54

in primul rand daca ai avea un limbaj elevat acest topic ar capta toata atentia celor in masura... dar tu te arati ca ultimul om cand incepi sa scrii.
uite aici un print cu tine pe server dupa ce ai facut reclamatia.
din punctul de vedere al regulamentului tu nu ai drept de joc, daca primesti hack, decat dupa solutionarea problemei.
pana la solutionare tu esti suspect de cod.
ideea ca tu chiar daca esti curat daca te prinde un admin pe server in perioada asta si iti da hack nu ai drept de replica.
asta regulamnetar.
revizuieste-ti limbajul sau ai sa fii destul de inghesuit de toata lumea.

http://s15.postimage.org/k8yhtuyyj/scor.png
orasul tau in ce sat e?
User avatar
scorpion4steaua
Banned
Banned
Posts: 12
Joined: 28 Dec 2011, 12:18

06 Jan 2012, 18:08

in momentul in care da hack fara sa faca macar o poza macar un demo , da dovada de ceea ce am scris eu mai sus. Problema cu admin pentru toti la pretul de 25 lei o stiu toti , nu sunt singurul care sesizeaza ca 70% din admini au un nivel de inteligenta sub mediocru , si o varsta sub 14. Astept sa se judece motivul hackului pana una alta ...
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

06 Jan 2012, 20:55

1.Vad in dreptul tau 2 hack uri...

*** GODZ.G1.RO * By G1 *** 06/01/2012 - 17:38:56 paliu ScorpioN Hidden limbaj
*** GODZ.G1.RO * By G1 *** 06/01/2012 - 16:42:53 paliu ScorpioN Hidden cod
Cu limbajul "colorat" pe care il ai pe server ai toate sansele sa mai iei cateva .. e asa de greu sa ai un limbaj elevat pe server?

2.Astept parerea lui paliu.
3.Inca nu ati invatat sa puneti o reclamatie in dreptul serverului respectiv?
Data viitoare nu mai raspund la reclamatiile "aruncate aiurea".
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
scorpion4steaua
Banned
Banned
Posts: 12
Joined: 28 Dec 2011, 12:18

07 Jan 2012, 09:20

in momentul in care iei hack pentru "cod" si apoi te pune adminul respectiv sa ii explici cum l-ai omorat pe nu stiu care sa il faci retardat e cea mai mica insulta posibila. Eu sunt un om mai direct ... ca din cauza aburelilor in tara asta s-a ajuns ca 35% din elevi sa nu ia bacul .. nici dupa sesiunea a 2 a . Daca e un copil care nu il duce capu ii zic ca e prost ca asa e .. daca e un admin care da hack fara dovezi , si apoi nu stie sa spuna 2 propozitii coerente pe server ii zic retardat , ca aia e. Corectati-ma daca gresesc pe undeva , iar retardat se incadreaza cumva la injuraturi de mama si nu stiam eu .. Si nu imi zi mie de limbaj colorat pe server cand ai admini care isi baga si isi scot, desi au 12 ani , atunci cand mor. Cine ma stie pe server stie ca de obicei nu vorbesc decat provocat. Pur si simplu intru cate juma de ora .. o ora .. 2 .. sa joc cs .. nu vreau sa socializez cu nimeni , am facebook si mess pentru asta. Am fost injurat de nenumarate ori ca am cod , ca nu stiu ce , de obicei nu raspund provocarilor. Insa ieri .. abia ce jucam pe alt server nu dau nume dar e destul de cunoscut din iasi .. era un admin .. il omor ma pun pe bomba sa dezamorsez .. imi da slap , si bomba explodeaza. il intreb de ce si zice ca nu a rezistat si sa tin ciocu mic. Bun dau connect godz.idle.ro intru joc 1 runda, iau blind. Ii zic sa scoata , scoate , mai joc 1 runda apoi hack fara absolut nici cea mai mica dovada. Reinstalez steamu .. ca deh .. au acces toti la hack .. intru iar .. si il intreb de ce ? si sare ca vezi ca ai cod. ii explic am steam ... nu joc codat .. sunt jucator vechi .. de cand era g1.ro server de cs 1.5 .. dar el nu ca era nu stiu care jucator in nu stiu ce colt si de unde am stiut ca e acolo sa ii dau cap ... si apoi zice ca se pisa pe reclamatia facuta de mine si ca imi mai da 1 data hack ca sa imi arate el cat de jmeker e pe server. Atunci intreb si eu cum au acces incompetenti dinastia la admin.. iau gag , ok , am gresit iau gag .. apoi vine destroyu .. care trebuia sa imi arate cine e bossul pe server.In fine la mai mare .. si la admini macar putin mai inteligenti .. daca tu consideri ca tot eu am gresit e alegerea ta .. eu sunt doar un om care incearca sa petreaca un timp limitat pe un server detinut de tine de counter-strike .. cat despre forum .. sincer nu e cel mai bine organizat forum posibil .. eu pur si simplu m-am dus unde scrie reclamatii recente .. am luat modelul si am completat ...

O zi buna ..


P.S explicati-i va rog adminului paliu ca pozele de la hack se fac in momentul in care se da hack , nu se fac poze in momentul in care crede el ca am cod ... daca vrea sa faca poze atunci se fac cu amx_ss , sau amx_screenshot .. depinde ce pluginuri aveti pe server .. ca nu am de unde sa ii arat lui poze din runde anterioare hack ului daca el nu mi-a facut poza ...
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

07 Jan 2012, 10:57

Interesant e ca zici ca esti jucator vechi de cs pe serverul nostru "godz.idle.ro"
Sa zicem ca paliu a gresit poti face o simpla reclamatie pe care noi o deliberam aici si daca este vinovant va fi pedepsit conform regulamentului serverului "GODZ.G1.RO." asta nu inseamna ca trebuie sa scriem romane asa ca sa ne aratam personalitatile "puternice", si da poti sa fii atent unde postezi aici pe forum ca noi nu avem timp sa ti cautam postul tau , iar daca te uitai inainte de postare la regulamentul forumului ,intelegeai mai multe.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
scorpion4steaua
Banned
Banned
Posts: 12
Joined: 28 Dec 2011, 12:18

07 Jan 2012, 12:29

a trecut 1 zi , eu am luat 2 hackuri , am reinstalat steam de 2 ori . pedeapsa pentru cine a dat hack fara dovezi este?

Ca un rezumat, daca nu iti plac povestile mele.
User avatar
paliu
New Member
New Member
Posts: 1
Joined: 07 Jan 2012, 17:58

07 Jan 2012, 18:12

In primu rand domnule "MIhai Emineescu" tu ai luat hack cu un motiv intemeiat Problema e ca prima data tiam dat blind si ai dreptate mia zis sa til scot ti lam scos iar a doua oara ai dat 2 capuri care cei doi erau dupa poarta in B iar al 3 state in fund la prost si tu nici nu teai uitat si tia sarit tinta pe el nu cum ai zis tu ca ai omorat 2 si ai murit in fine mai era 4 jucatori de cs in spatele meu care ne uitam toti cum ai dat tu alea 3 capuri in fine si pozele nau nici o treaba cu ce sa intamplat a doua faza mai pustiule eu am 24 de ani asa ca revizuesteti limbajul fata de admini si nu mai suferii asa ca nu te va baga nimeni in seama SI APROPO Ce-l deal doilea hack ti lam dat pentru LIMBAJ indecent pe server asa ca sa ai o zii buna "mihai EMinescu " :ymblushing:
User avatar
skyeline
New Member
New Member
Posts: 3
Joined: 07 Jan 2012, 17:23

08 Jan 2012, 19:10

paliu motiv intemeiat.*h@h@* dovezi ?

ps; al2`lea e pt limbaj? ai invatat sa citesti ? reguli ceva? cred ca scrie destul de clar REGULI: comanda amx_hack nu se aplica decat pe codati - sau blablabla....da in fine vad ca fiecare o da cum vrea.lucian ii ascunde in spate ca sunt sponsori lui .. cine ar mai da cafele pe la G si bani pt admin ?:)) succesuri cu srvu da ... nu o mai duceti mult asa.
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

08 Jan 2012, 19:42

5 - Comanda amx_hack se executa exclusiv asupra codatilor. Este interzis a se folosi comanda pentru motive ca : limbaj indecent / vulgar, nick indecent / vulgar etc.

Adminii pot folosi comanda "amx_hack" in cazul afrontului personal trivial la adresa lor.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
Locked