reclamatie paliu

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

User avatar
scorpion4steaua
Banned
Banned
Posts: 12
Joined: 28 Dec 2011, 12:18

09 Jan 2012, 22:10

nu oi fi eu spuma inteligentei dar pe tine te bate rau de tot limba romana paliu .. sigur esti unul din cei care nu au bacul luat.

In fine sa nu o lungesc aiurea:

Am luat hack , am facut reclamatie , dovada adminului pentru cele 2 hackuri este ?

Chiar nu ma intereseaza ca nu te prinzi tu ca la prost te uiti direct cand intri poarta in x2 .. si chiar nu ma intereseaza nici restul limitarilor tale lingvistice dar vreau sa vad o dovada ...

P.S luciane tu esti responsabil in g1? .. tu erai atunci cand am venit cu jmutzic sa vedem cu placa aia video a lui busita ?
User avatar
magicWWWWWWWWW
New Member
New Member
Posts: 5
Joined: 12 Jan 2012, 21:03

13 Jan 2012, 00:10

Cred ca vei imbatrani pana se va lua o decizie crede-ma eu unul m-am saturat cred ca e doar o hestie de fatzada cu forumul sincer,iar raspunsul lu paliu nu mi se pare deloc pe subiect daca era atat de corect putea sa faca un demo iar cei 75% din admini da sunt INCOMPETENTI si va pierde mult Sv din cauza lor pacat nimeni nu poate sta sa faca print pt fiecare admin incapabil iar pe multi nu ii intereseaza si fiecare admin face ce vrea... Si lucian ai face bine chiar tu sa intri u diferite nickuri seara sa vezi limbaj elevat au adminii de care ai grija:)
User avatar
scorpion4steaua
Banned
Banned
Posts: 12
Joined: 28 Dec 2011, 12:18

14 Jan 2012, 09:11

Bun am inteles. Va doare in cot de jucatorii de rand , va intereseaza doar sa primiti banii de admine .. mult succes .. catre anonimitate .. eu unul nu mai calc pe un server unde se poate da hack fara dovada iar iq -ul mediu per admin e undeva la 40, si sunt sigur ca alte cateva zeci de jucatori nu mai calca aici tot din aceleasi motive.
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

14 Jan 2012, 09:36

Am asteptat acel demmo de la paliu in lipsa lui accesul la hack ii este restrictionat o saptamana.

Off: Rabdarea e o virtute litigiile nu se solutioneaza la foc automat ;)
Data viitoare daca mai vii cu astfel de argumente ai ban permanent pe forum.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
scorpion4steaua
Banned
Banned
Posts: 12
Joined: 28 Dec 2011, 12:18

15 Jan 2012, 17:10

ce inseamna astfel de argumente ? cat trebuie asteptata o decizie ? 2 luni ? trebuie facuta si cerere la presedinte in preaviz ? poti sa dai ban , chiar nu ma intereseaza , sunt lamurit in privinta a ceea ce a ajuns g1.ro.
Locked