Reclamatie Crono

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

Locked
User avatar
PiC
New Member
New Member
Posts: 4
Joined: 19 Dec 2011, 18:06

19 Dec 2011, 19:14

NU STIU A CATA OARA PRIMESC HACK AZI !!! LASATIMA FRATILOR SA JOC CS!!! NU JOC CU AIM!!! UITE CRONO SI DOVEZIILE!! CHIAR MA ENERVEZII!!!


http://imageshack.us/photo/my-images/21 ... 000tq.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/84 ... 001fb.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/24 ... 002yi.png/


CRONO ZIMI AICI CODU POST REPLAY!!! ARATAMI WALLU SAU AIM=)) KARE ZICI UU!!!:))) :) :) :) :) :)
User avatar
V i v A *
New Member
New Member
Posts: 45
Joined: 24 Feb 2011, 22:39

19 Dec 2011, 19:21

PiC ai hack de la 5 admini cel putin si inca pretinzi ca esti curat ? adica toti suntem prosti si tu esti inteligent faci reclamatiii non stop nu vei avea nici un rezultat!

Propun sa i se faca ceva acestui individ sa nu mai poata intra pe godz.. ca duce serveru in jos + ban pe forum ca e oligofren.



@
User avatar
PiC
New Member
New Member
Posts: 4
Joined: 19 Dec 2011, 18:06

19 Dec 2011, 19:22

MA VIVA AVEAM 5-1 SI DA HACK! SI KND INCEPE RUNDA VAD HACKx(( CE NAIBA!!!!
User avatar
RedJoker
Junior Member
Junior Member
Posts: 67
Joined: 18 Nov 2011, 07:02

19 Dec 2011, 19:27

nu e replay(replay inseamna reluare) e reply...greu cu engleza...dar sa revenim asupra problemei...aii luat un hack ...tu nu si nu(n-ai lasat codu)...si ai inceput sa strigi in gura mare ca faci reclamatie ca nu stiu ce ca nu stiu cum(fara suparare...e motiv de lauda?)...si in final ai intrat cu acel cod a doua oara....nu te saturasesi.....si crono tia facut poze....intrebarea e:sigur nu ai dezactivat codu in timp ce pozele erau facute??...
If you're happy and you know it, syntax error!
If you're happy and you know it, syntax error!
If you're happy and you know it, and you really want to show it, if you're happy and you know it, syntax error!
User avatar
aLx
Member
Member
Posts: 397
Joined: 19 Mar 2011, 22:03
Location: Iasi
Contact:

20 Dec 2011, 18:26

Va rog sa ma scuzati ca intervin .
Am doua lucruri de zis:
In primul rand sunt coduri care,cand o poza este facuta,codul se dezactiveaza!!! Deci prin urmare orce ai face si orcat ai incerca nu vei putea sa prinzi codul prin poze.
In al doilea rand ajung la sfatul dat de Floppy si T-z3P iar acela fiind sa fac demo,petru voi am acelasi sfat sa faceti demo,pentru ca atunci nu ar mai avea com sa faca reclamatie.
Fan declarat a lui fH si T-z3P
User avatar
T-z3P
Site Admin
Site Admin
Posts: 497
Joined: 09 Feb 2011, 15:41
Location: Iasi
Contact:

25 Dec 2011, 00:51

@ PiC : E cam suspecta treaba avand in vedere ca vreo 5 admini ti-au dat hack + ca sunt printre cei mai activi din comunitate, asadar procentul de "greseala" a lor fiind foarte mic. Deocamdata nu se ia nici o masura, nici impotriva ta, nici impotriva lor. Asteptam o dovada solida pe viitor (demo).
Image
By nero (3 martie 2011) :
"Daca nici asta nu are cod la cum ii bruiaza tinta si la cum ii stie el pe toti,
eu ma arunc de pe BCR-ul din podul ros..."
Image
Locked