Reclamatie V i V a *

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

User avatar
Leo2000
New Member
New Member
Posts: 6
Joined: 09 Dec 2011, 18:56

18 Dec 2011, 20:56

Sunt PiC ,, ... Acest Nesimitit PE NUME VIVA DA HACK! NU STIU ZICE CA AM AIM TOTI .. VIVA TU SA TACI! EU AM CFG FACUT DE MINE! CU DE TOATE IN EL CUM ITI PERMITI SAMI DAI HACK!!... UITE BA POZELE K NAM AIM NICI WALL:)))=)))

POZE!!

http://imageshack.us/photo/my-images/83 ... 000fj.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/80 ... 01owr.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/85 ... 002nw.png/

EU UN NESIMTIT VIVA! TE ROG LUCI! VB CU VIVA SA INCETEZE CU HACK-URILE!! LUI!!! :) /:)
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

18 Dec 2011, 21:23

Ce vad eu aici e o poza identica ridicata de 3 ori...te rog sa mai ridici macar 2 3 4 poze dar sa nu fie identice + ca astept si punctul de vedere a lui V i V a *
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
V i v A *
New Member
New Member
Posts: 45
Joined: 24 Feb 2011, 22:39

18 Dec 2011, 21:37

Pic = QUiNN_ (Suferindu ex admin care sa apucat sa joace pe godz cu cel mai jegos cod posibl "AIM CURAT"

Luci la-m lasat sa joace 5 runde consecutive cu BLIND si zicandui lu ANdr3I(admin) : uite cum joaca colegu cu blind si imediat andr3i ia dat destroy( poti verifica ultimii 5 jucatori care au luat hack ).
Nu stiu cum se face ca intra in maxim 3 minute iara si acelasi rezultat ii dau "blind" si el da capuri incontinuu.(iara poti verifica ultimii 5 playeri si reasonu CLAR.
Nici nu stiu de ce a facut reclamatia iar poza mi se pare stupida(se pare ca a revolutionat si lumea "coadelor"

subliniez : QuiNN de 3 zile incoa a jucat sub numele de trafikantW care a luat destroy NON stop de la numerosi admini . reason clar a fost AIM .

DOvada mea in materie de poza/demo nu am pt ca mi sa parut absurd sa fac asa la unu care joaca cu BLIND
ps : QUInn__ daca ma vezi prin g3 ai face bine sa ma ignori .


EDIT : De tinut cont in ce stil face el reclamatia :)) doamne no comment
User avatar
Crono
Banned
Banned
Posts: 93
Joined: 10 May 2011, 19:51
Location: Iasi

18 Dec 2011, 22:45

ai primit de la mine hack daca esti trafikantw alias quin__..
eram foarte curios daca imi faceai reclamatie ce se vedea in poze...
ai intrat la loc si jucai extraordinar de prost...
eu sunt sigur ca te activezi!
am sa te surprind in fapt (cum am facuto deja si nu ai facut reclamatia), dar cu demo si nu ai sa mai ai intro pe server decat ocazional.


si cineva sa ii dea "un maxim" la limbajul pe care il are reclamatia... sau aici e maidan....
pe bune oameni buni puneti putina ordine ca pare a fi o treaba nasoala ce se petrece pe forum... orice schelet isi "arata muschii"...
orasul tau in ce sat e?
User avatar
Leo2000
New Member
New Member
Posts: 6
Joined: 09 Dec 2011, 18:56

19 Dec 2011, 06:37

Ca sa stii Viva=))) eu nu joc cu coduri(aim), Viva ;) eu joc cu un cfg;) :) are scripturi in ele nare nici aim.... joc default!!:) de ce marog imi dai Hack!!:| zimi!:) :( :( :(

NUMAI DA HACK! DEGEABA NICI NU VA-TI UITAT PE MINEE! NICI NU SAREA TINTa! ... NU SAREA NIMIKA! SI U DAI HACK!:) Nesimtire! Viva!;)
User avatar
T-z3P
Site Admin
Site Admin
Posts: 497
Joined: 09 Feb 2011, 15:41
Location: Iasi
Contact:

19 Dec 2011, 09:06

Aseara, eram in spatele lui Andr3i cand se uita pe tine. 4 fraguri consecutive pe lung (d2) in care se vede clar cum urmareai prin pereti si ieseai direct pe ei. Cum poti sa zici ca joc default cand tu ai zis ca joci 'cu cfg facut de tine in care ai scripturi'? Oricum sunt tare curios ce 'scripturi' zici tu ca ai :)). Oricum scripturi de norecoil sau mai stiu eu ce nebunii ce se pot pune in cfg nu exista decat cu programul aferent, in traducere, codul.
Image
By nero (3 martie 2011) :
"Daca nici asta nu are cod la cum ii bruiaza tinta si la cum ii stie el pe toti,
eu ma arunc de pe BCR-ul din podul ros..."
Image
User avatar
Leo2000
New Member
New Member
Posts: 6
Joined: 09 Dec 2011, 18:56

19 Dec 2011, 12:28

Tz3p am cfg meu ... care are scripturi no - recoil :):|!!! facute de mine;)!!!k sa stii:|! :) :) SI KA SA MAI STII NU AM PRIMIT NICI UN BLIND=))):))) NICI DE LA ANDREY NICI DE LA VIVa!!!!!!
User avatar
Crono
Banned
Banned
Posts: 93
Joined: 10 May 2011, 19:51
Location: Iasi

19 Dec 2011, 13:14

cum sa primesti"blind" cand tu esti activat :))
orasul tau in ce sat e?
User avatar
T-z3P
Site Admin
Site Admin
Posts: 497
Joined: 09 Feb 2011, 15:41
Location: Iasi
Contact:

19 Dec 2011, 13:25

Ce scripturi ma, fugi de-aici =). Nu ma joc de ieri cs, si nici straine nu mi-s comenzile din joc. Macar stii ce-i ala norecoil?
Image
By nero (3 martie 2011) :
"Daca nici asta nu are cod la cum ii bruiaza tinta si la cum ii stie el pe toti,
eu ma arunc de pe BCR-ul din podul ros..."
Image
User avatar
Leo2000
New Member
New Member
Posts: 6
Joined: 09 Dec 2011, 18:56

19 Dec 2011, 15:23

Normal ca stiu ce aia NO-RECOIL CAND DAI CU O ARMA GLOANTELE TI LE PUNE IN ACELASI LOC SI TACI CRONO! EU NAMM COD!!!:)NAM MAI JUCAT CU COD ! :) De Vreo cv timp;)
Locked