Reclamatie byanonimul "a2a"

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

Locked
User avatar
Crono
Banned
Banned
Posts: 93
Joined: 10 May 2011, 19:51
Location: Iasi

17 Dec 2011, 20:00

byanonimul intervine peste comenzile date de mine (gag la playeri care nu au un limbaj decent pe server si fata de alti playeri) si imi anuleaza comenzile asta in mod repetat si pe langa asta ma acuza ca dau gag aiurea la playeri, care playeri sunt prieteni de ai lui.
nu mi se pare corect din punct de vedere al regulamentului sa treci cu vederea limbajul nelalocul lui si mai grav sa intervii peste comanda altui admin sa dai ungag!

http://s8.postimage.org/rfkxni4hx/byano.png
http://s12.postimage.org/6p6zzmn0d/byano1.png
http://s8.postimage.org/eht2dwll1/byano2.png

mai am o observatie in acest sens intr-o alta sesizare:
viewtopic.php?f=17&t=433

poate totusi se poate pune la punct acest admin care incalca in mod repetat regulamentul.
orasul tau in ce sat e?
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

17 Dec 2011, 21:33

Stai linistit ca am vazut si primul post al tau dar mi am propus sa nu mai raspund la reclamatiile nefondate ca de ex cea de fata.
Suna a egoism ce zici tu sa i scot adminul ca a dat comanda ungag la un jucator..bine am inteles s a bagat peste alt admin dar eu nu vad un motiv asa de temeinic sa i scot adminul omului.
Nu l cocolosesc aici nici pe blackbeard care sincer are un limbaj execrabil pe server si pe care il sfatuiesc pe viitor sa fie mai cumpatat in momentul cand isi alege cuvintele.
In alta ordine de idei de asta nu am raspuns nici la reclamatia sa ( blackbeard) care mi s a parut nefondata in conformitate cu comportamentul sau.
Si apropo de trafikant ala era la G3 pe langa el si de asta cred ca i a scos gag-ul.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
Crono
Banned
Banned
Posts: 93
Joined: 10 May 2011, 19:51
Location: Iasi

17 Dec 2011, 22:28

eu nu am cerut scoaterea accesului ci doar un suspend pentru a se consulta cu regulamentul serverului.
"egoism" nu cred ca e ca nu sunt egoist pe nimeni ci doar vreau sa fie regulamentul bine implementat.
faptul ca e client fidel salii nu ii da dreptul sa fie peste restul... sau da?
trafikant e quin___ si nu era in sala in momentul gagu-lui.
orasul tau in ce sat e?
User avatar
Bailey`s
Junior Member
Junior Member
Posts: 124
Joined: 28 Mar 2011, 18:47
Contact:

18 Dec 2011, 09:03

Code: Select all

1 - Nu abuzati de comenzile la care aveti acces - Sanctiune : Micsorarea / pierderea accesului
Regula numarul 1 chiar, spune sa nu abuzezi de comenzile de admin. Consider ungag-ul repetat un abuz... Nu cred ca are relevanta ca ala era langa el in G, doar nu o sa-l ia la bataie pentru ca nu i-a dat ungag ?[/color][/b]
Image
Image
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

18 Dec 2011, 09:11

Tocmai asta e ca "egoismul" nu se refera la unii..ci la individ ,daca citim definitia cuvantului add literam si ca sa nu mai lungim off-topicul asta treburile sunt simple nu se da remove nici pt o saptamana pt ungag .
Pe viitor nu mai vreau sa vad reclamatii gen cutare a pus highlanderul sau cutare a dat ungag ca nu si au sens si nu am sa mai raspund la ele daca sunt nefondate.
Cu atentionarea sunt de acord adminul byanonymul este somat sa citeasca si el acest post.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
Locked