reclamatie + atentionare!

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

Locked
User avatar
Crono
Banned
Banned
Posts: 93
Joined: 10 May 2011, 19:51
Location: Iasi

20 Nov 2011, 17:34

reclam playerul Coddy pentru limbaj si amenintari contra adminilor si pe langa toate astea cer suspend 7 zile pe accesul paliu pentru partinire si sustinere a playerului ce injura si ameninta adminii.

notez ca pe aceasta cale (paliu) daca un admin cunoaste restul adminilor poate pune in pericol orice admin.
acest fenomen nu este in regula, nu ca ma simt intimidat, dar unii admini pot fi compromisi in astfel de situatiii prin simplul fapt ca unele accese sunt prieteni cu cei care ameninta si/sau pun in aplicare amenintarea.
masura pe care o cer ca pedeapsa pt paliu nu este aleatorie.
sunt multe cazuri cu amenintari si uneori cu o finalizare neplacuta!
vizitele in g-uri ale unor admini vor deveni usor istorie... nu cred ca se doreste asa ceva... deoarece isi fac treaba!
voi adauga un set mai mare de printuri din consola si ve-ti trage concluziile.
multumesc.

http://www.girlshare.ro/2887821.2


ps: in ce il priveste pe paliu mai aveam ce printa dar nu vreau sa isi piarda accesul ci doar sa si-l regleze pentru ca in rest e un admin si un jucator bun.


@ myst te rog sa te abtii si sa nu scrii aici (nu iti reamintesc de ce)

Myst: "Nu vad de ce sa nu raspund aici. Te las pe tine sa spui pentru ca sunt foarte curios."
orasul tau in ce sat e?
User avatar
Bailey`s
Junior Member
Junior Member
Posts: 124
Joined: 28 Mar 2011, 18:47
Contact:

20 Nov 2011, 19:27

"Cui dai blind de aiurea Crono ?"

Mi-a placut aceasta replica ce denota chiar prietenia, probabil foarte stransa, dintre cei doi.

Am urmarit toate pozele si tot nu am inteles exact... Mi s-a parut ca ai incercat sa arati mai mult injuraturile lui coddy nu comportamentul lui paliu... Replica de mai sus a fost singura pe care am gasit-o "interesanta". Si tot nu e destul pentru un suspend 7 zile. Pentru un warn insa, e ok !

Ce-i drept e drept. Coddy nu are ce cauta pe server.
Image
Image
User avatar
TDK
Junior Member
Junior Member
Posts: 66
Joined: 31 Oct 2011, 14:46

20 Nov 2011, 19:32

Nu vad exact cu ce intervine paliu,dar daca poti sa dovedesti pro
Coddy nu mai are ce cauta pe server.
Un admin de 12 ani pe nume bartez[tw] mi-a dat SLAP FARA NICIUN MOTIV iar eu i-am zis doar dute in **** mati !!!
Apoi mi-a dat amx_hack
User avatar
Crono
Banned
Banned
Posts: 93
Joined: 10 May 2011, 19:51
Location: Iasi

20 Nov 2011, 21:38

va scapa un amanunt...
paliu ma anunta undeva ca "sunt cautat in g-uri"

iar sa revenim la titlul la subiect "atentionare" e ideea acestui fenomen "de prietenie" in care adminii partinesc pe cei vinovati chiar daca cei in cauza sunt grav vinovati.

asta ma deranjeaza.

paliu nu a procedat corect ca admin de asta doresc o suspendare de 7 zile pentru el.
sa mai mentionez ca tot imi scria sa il las pe coddy in pace si nu intervenea cu nimic sa il opreasca sau macar sa ii zica sa inceteze?
eu unul nu agreez acest gen de comportament la admini.
orasul tau in ce sat e?
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

21 Nov 2011, 14:18

In regulament nu se zice nimic de "colegialitatea" dintre admini , deci Paliu nu a gresit cu nimic ca sa l "atentionez" , as vrea si eu ca toata lumea sa se inteleaga si totul sa fie super ok ..dar..la 100 de "personalitati" 100 de caractere..
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
Bailey`s
Junior Member
Junior Member
Posts: 124
Joined: 28 Mar 2011, 18:47
Contact:

21 Nov 2011, 18:53

"Colegialitatea dintre admini " ?

E ca si cum ai fi la munca... de ce sa nu te intelegi bine cu ceilalti admini ? Strica jocul nu numai al tau dar si al celuilalt. Ar trebui impus asa ceva... Macar pe server sa nu te certi/bati/injuri si ce mai concepi tu si sa respecti ceilalti admini. E ceva chiar semnificativ. Pentru ca asa, poti sa deranjezi si alti admini care nu au legatura cu discutia "contradictorie" dintre cei doi certareti. Ar trebui sanctionat si cel care sare cu gura pe celalalt dar si acesta daca raspunde intr-un mod "colocvial"
Image
Image
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

21 Nov 2011, 21:33

Daca ar fi cum zici tu ar trebui ca jumatate din adminii de pe godz sa aiba remove.
Respectul tine de fiecare dintre voi..nu pot sa va spun cum sa va comportati asta reiese din cei 7 ani de acasa.. nu i problema mea.
In concluzie daca veniti cu niste reclamatii macar sa fie fondate, polemici de genul asta sunt copilaresti.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
Crono
Banned
Banned
Posts: 93
Joined: 10 May 2011, 19:51
Location: Iasi

24 Nov 2011, 18:38

e evident ca nu s-a inteles ideea acestui topic.
nu vreau sa mai explic iar si iar...
Fh tc pls.
scuze ca v-am rapit timpul.
multumesc.
orasul tau in ce sat e?
User avatar
Bailey`s
Junior Member
Junior Member
Posts: 124
Joined: 28 Mar 2011, 18:47
Contact:

24 Nov 2011, 18:53

T/C, daca insisti. Daca mai e ceva de disputat va fi disputat de lucian/t-z3p
Image
Image
Locked